Rezultati po danu
Po takmičenju
Bugarska, Bugarska 1 - 1.dio
Botev - Slavija Sofija
Botev
Slavija Sofija
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorec Razgrad | 29 | 23 | 3 | 3 | 75 | : | 15 | (+60) | 72 |
2 | Černo More | 29 | 18 | 7 | 4 | 47 | : | 25 | (+22) | 61 |
3 | CSKA Sofija | 29 | 18 | 6 | 5 | 47 | : | 17 | (+30) | 60 |
4 | Lok. Plovdiv | 29 | 16 | 6 | 7 | 49 | : | 33 | (+16) | 54 |
5 | Levski | 29 | 15 | 6 | 8 | 44 | : | 26 | (+18) | 51 |
6 | Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35 | : | 35 | (0) | 44 |
7 | CSKA 1948 | 29 | 11 | 9 | 9 | 29 | : | 25 | (+4) | 42 |
8 | Botev | 29 | 11 | 8 | 10 | 43 | : | 33 | (+10) | 41 |
9 | Arda | 29 | 11 | 6 | 12 | 30 | : | 29 | (+1) | 39 |
10 | Slavija Sofija | 30 | 9 | 6 | 15 | 28 | : | 45 | (-17) | 33 |
11 | Beroe | 29 | 9 | 6 | 14 | 24 | : | 41 | (-17) | 33 |
12 | Hebar | 29 | 8 | 6 | 15 | 32 | : | 41 | (-9) | 30 |
13 | Pirin | 29 | 7 | 8 | 14 | 23 | : | 41 | (-18) | 29 |
14 | Lok. Sofija | 29 | 8 | 4 | 17 | 22 | : | 52 | (-30) | 28 |
15 | Botev Vraca | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 | : | 53 | (-31) | 22 |
16 | Etar V. Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17 | : | 56 | (-39) | 14 |
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mjesto u 2.dijelu, pobjednik Kupa i pobjednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mjesto u 2.dijelu, pobjednik Kupa i pobjednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludogorec Razgrad | 15 | 12 | 2 | 1 | 49 | : | 9 | 38 | 14 | 11 | 1 | 2 | 26 | : | 6 | 34 | |
2. | Černo More | 15 | 14 | 1 | 0 | 29 | : | 9 | 43 | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | : | 16 | 18 | |
3. | CSKA Sofija | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | : | 8 | 28 | 14 | 10 | 2 | 2 | 22 | : | 9 | 32 | |
4. | Lok. Plovdiv | 14 | 9 | 1 | 4 | 26 | : | 11 | 28 | 15 | 7 | 5 | 3 | 23 | : | 22 | 26 | |
5. | Levski | 14 | 9 | 2 | 3 | 23 | : | 6 | 29 | 15 | 6 | 4 | 5 | 21 | : | 20 | 22 | |
6. | Krumovgrad | 15 | 9 | 3 | 3 | 25 | : | 19 | 30 | 15 | 3 | 5 | 7 | 10 | : | 16 | 14 | |
7. | CSKA 1948 | 15 | 6 | 5 | 4 | 14 | : | 12 | 23 | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 13 | 19 | |
8. | Botev | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 | : | 14 | 24 | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | : | 19 | 17 | |
9. | Arda | 14 | 6 | 5 | 3 | 19 | : | 13 | 23 | 15 | 5 | 1 | 9 | 11 | : | 16 | 16 | |
10. | Slavija Sofija | 15 | 6 | 3 | 6 | 17 | : | 19 | 21 | 15 | 3 | 3 | 9 | 11 | : | 26 | 12 | |
11. | Beroe | 15 | 6 | 5 | 4 | 16 | : | 15 | 23 | 14 | 3 | 1 | 10 | 8 | : | 26 | 10 | |
12. | Hebar | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 | : | 13 | 19 | 15 | 3 | 2 | 10 | 18 | : | 28 | 11 | |
13. | Pirin | 14 | 3 | 4 | 7 | 11 | : | 17 | 13 | 15 | 4 | 4 | 7 | 12 | : | 24 | 16 | |
14. | Lok. Sofija | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 | : | 19 | 12 | 15 | 5 | 1 | 9 | 11 | : | 33 | 16 | |
15. | Botev Vraca | 15 | 5 | 1 | 9 | 16 | : | 24 | 16 | 15 | 1 | 3 | 11 | 6 | : | 29 | 6 | |
16. | Etar V. Tarnovo | 15 | 2 | 3 | 10 | 12 | : | 28 | 9 | 15 | 1 | 2 | 12 | 5 | : | 28 | 5 |
Botev
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | CSKA Sofija | 1:0 | 0-2 | Bugarska, Kup | 2023/2024 | |||
12.04.2024 | Botev Vraca | 2:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | CSKA 1948 | 0:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Beroe | 3:0 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Černo More | 0:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | CSKA Sofija | 0:4 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Ludogorec Razgrad | 0:2 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Slavija Sofija | 2:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
27.02.2024 | Spartak Varna | 2:1 | 3+ | Bugarska, Kup | 2023/2024 | |||
23.02.2024 | Etar V. Tarnovo | 2:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 |
Slavija Sofija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | Krumovgrad | 0:2 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Hebar | 3:1 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Arda | 1:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Pirin | 0:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | Levski | 0:2 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Lok. Plovdiv | 1:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Lok. Sofija | 2:1 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Botev | 2:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | CSKA 1948 | 1:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Beroe | 3:0 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Botev | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 57 | 21 | 10 | 26 | 65:82 | (-17) | 147 | 1,14 | 1,44 | 2,58 | 25 | 32 | 44:56 |
Domaćin | 27 | 16 | 4 | 7 | 40:25 | (+15) | 65 | 1,48 | 0,93 | 2,41 | 14 | 13 | 52:48 |
Gost | 30 | 5 | 6 | 19 | 25:57 | (-32) | 82 | 0,83 | 1,90 | 2,73 | 11 | 19 | 37:63 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari