Rezultati po danu
Po takmičenju
Azija, Azijska LŠ 1
Buriram Junajted - Kašima Antlers
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sri) | 10:00 | Pohang Stilers-Gamba Osaka | 3.30 | 3.30 | 2.15 | 1.85 | 1.85 | (1) |
| 04.11. (Sri) | 12:15 | Buriram Junajted-Kašima Antlers | 4.35 | 3.90 | 1.70 | 2.25 | 1.58 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Buriram Junajted
(Provincijal Elektrisiti, Buriram PEA)
Kašima Antlers
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 4.35 | 3.90 | 1.70 | 2.25 | 1.58 | |
| Prosječne kvote | 4.35 | 3.90 | 1.70 | 2.25 | 1.58 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | : | 3 | (+11) | 12 |
| 2 | Al Hilal Rijad | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 9 |
| 3 | Esteglal Teheran | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
| 4 | Šabab Al Ahli Dubai | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 9 |
| 5 | Al Kadisija | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 8 |
| 6 | Al Ahli Džeda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | (+3) | 8 |
| 7 | Al Nasr Rijad | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 6 |
| 8 | Al Šamal | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 5 |
| 9 | Nefči Fergana | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 4 |
| 10 | Al Itihad Džeda | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 4 |
| 11 | Al Vasl | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 12 | Al Kuva Al Džavija | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 3 |
| 13 | Pahtakor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 2 |
| 14 | Traktor Sazi | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 2 |
| 15 | Al Sad | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 6 | (-5) | 2 |
| 16 | Al Garafa | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 11 | (-8) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Al Ain | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 6 | |
| 2. | Al Hilal Rijad | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 3. | Esteglal Teheran | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 4. | Šabab Al Ahli Dubai | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Al Kadisija | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 4 | |
| 6. | Al Ahli Džeda | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 7. | Al Nasr Rijad | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 3 | |
| 8. | Al Šamal | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 9. | Nefči Fergana | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 10. | Al Itihad Džeda | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 11. | Al Vasl | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 12. | Al Kuva Al Džavija | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 13. | Pahtakor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 14. | Traktor Sazi | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 15. | Al Sad | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 16. | Al Garafa | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
Istok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Visel Kobe | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 12 |
| 2 | Kašima Antlers | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | (+10) | 9 |
| 3 | Gamba Osaka | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 7 |
| 4 | Kašiva Rejsol | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 7 |
| 5 | Šangaj Port | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | : | 10 | (+3) | 7 |
| 6 | Johor Darul Takzim | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
| 7 | Kjoto Sanga | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
| 8 | Jeonbuk Hju. M. | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
| 9 | Beidžing Guoan | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 10 | (0) | 7 |
| 10 | Dedžon | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 11 | Kong An Hanoj | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | (-3) | 4 |
| 12 | Port | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | : | 14 | (-5) | 3 |
| 13 | Buriram Junajted | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 2 |
| 14 | Ratčaburi | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 1 |
| 15 | Pohang Stilers | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | (-7) | 0 |
| 16 | Njukastl Džets | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | : | 19 | (-13) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Visel Kobe | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
| 2. | Kašima Antlers | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 3. | Gamba Osaka | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 4. | Kašiva Rejsol | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 5. | Šangaj Port | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | : | 6 | 6 | |
| 6. | Johor Darul Takzim | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 7. | Kjoto Sanga | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 8. | Jeonbuk Hju. M. | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 9. | Beidžing Guoan | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 7 | 3 | |
| 10. | Dedžon | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 11. | Kong An Hanoj | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Port | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 8 | 0 | |
| 13. | Buriram Junajted | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 14. | Ratčaburi | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 15. | Pohang Stilers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | |
| 16. | Njukastl Džets | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 12 | 0 | |
Buriram Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Gamba Osaka | 1:1 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Sisaket Junajted | 2:3 | 3+ | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Patani | 1:0 | 0-2 | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Beidžing Guoan | 0:1 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Rajong | 3:2 | 3+ | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Čonburi | 1:0 | 0-2 | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Johor Darul Takzim | 1:1 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Čiangrai Junajted | 1:1 | 0-2 | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Sukontai | 3:1 | 3+ | Tajland 1 | 2026/2027 | |||
| 31.05.2026 | Pračuap | 0:0 | 0-2 | Tajland, Kup | 2025/2026 |
Kašima Antlers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Serezo Osaka | 4:1 | 3+ | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Pohang Stilers | 3:0 | 3+ | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kašiva Rejsol | 2:3 | 3+ | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Kjoto Sanga | 2:2 | 3+ | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | V-Varen Nagasaki | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Kong An Hanoj | 1:0 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Gamba Osaka | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 23.09.2026 | Ventforet Kofu | 3:1 | 3+ | Japan, Kup | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Kavasaki Frontale | 3:3 | 3+ | Japan 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Njukastl Džets | 7:1 | 3+ | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari