Rezultati po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal - Deportivo Guastatoja
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 21:00 | Miksko-Koban Imperial | 1.64 | 3.72 | 4.33 | 2.10 | 1.65 | (2) |
| 19.10. (Pon) | 00:00 | CSD Munisipal-Deportivo Guastatoja | 1.37 | 4.10 | 7.30 | 1.78 | 1.90 | (2) |
| 19.10. (Pon) | 02:00 | Markense-Sučitepekez | 1.44 | 3.85 | 6.35 | 1.83 | 1.85 | (2) |
| 20.10. (Uto) | 01:00 | Antigva-Kselahu MC | 1.65 | 3.45 | 4.60 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
CSD Munisipal
Deportivo Guastatoja
- CSD Munisipal je bez pobjede u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Na utakmicama tima CSD Munisipal broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.37 | 4.00 | 7.60 | 1.78 | 1.90 | |
| Meridianbet.ba | 1.37 | 4.20 | 7.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.37 | 4.10 | 7.30 | 1.78 | 1.90 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigva | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 | : | 20 | (+5) | 26 |
| 2 | Deportivo Guastatoja | 14 | 8 | 2 | 4 | 20 | : | 16 | (+4) | 26 |
| 3 | CSD Munisipal | 13 | 7 | 4 | 2 | 19 | : | 9 | (+10) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | : | 17 | (+1) | 22 |
| 5 | Kselahu MC | 14 | 6 | 3 | 5 | 27 | : | 17 | (+10) | 21 |
| 6 | Aurora FK | 15 | 7 | 0 | 8 | 24 | : | 24 | (0) | 21 |
| 7 | Markense | 14 | 6 | 3 | 5 | 15 | : | 17 | (-2) | 21 |
| 8 | Miksko | 13 | 6 | 2 | 5 | 23 | : | 21 | (+2) | 20 |
| 9 | Koban Imperial | 14 | 4 | 4 | 6 | 18 | : | 21 | (-3) | 16 |
| 10 | Malakateko | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | : | 21 | (-6) | 15 |
| 11 | Komunikasiones | 14 | 4 | 2 | 8 | 17 | : | 23 | (-6) | 14 |
| 12 | Sučitepekez | 14 | 1 | 5 | 8 | 15 | : | 30 | (-15) | 8 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i najbolja ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Liga
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | 7 | |
| 2. | Deportivo Guastatoja | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 16 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 3. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 5. | Kselahu MC | 7 | 5 | 1 | 1 | 17 | : | 6 | 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 6. | Aurora FK | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 18 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10 | : | 16 | 3 | |
| 7. | Markense | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 8. | Miksko | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | : | 16 | 2 | |
| 9. | Koban Imperial | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 13 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 10. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 16 | 1 | |
| 11. | Komunikasiones | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 9 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 12. | Sučitepekez | 7 | 1 | 5 | 1 | 11 | : | 11 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
CSD Munisipal
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Koban Imperial | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Markense | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Antigva | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Sučitepekez | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Malakateko | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Dep. San Pedro | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Komunikasiones | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 26.08.2026 | Motagva | 1:1 | 0-2 | KONKAKAF KCA gr. | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Kselahu MC | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Deportivo Guastatoja
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Antigva | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Dep. San Pedro | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Komunikasiones | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Kselahu MC | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Sučitepekez | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Koban Imperial | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Markense | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Miksko | 2:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 03.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 31.01.2026 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 27.11.2025 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 14.09.2025 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2025 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 12.02.2025 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 23.10.2024 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 18.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 20.01.2024 | 5:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 21.09.2023 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 29.07.2023 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 12.04.2023 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 22.01.2023 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 06.11.2022 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 28.08.2022 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 22.05.2022 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 19.05.2022 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 20.03.2022 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 22.01.2022 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 03.10.2021 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 31.07.2021 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 01.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 27.02.2021 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 07.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 04.02.2021 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 10.10.2020 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 05.09.2020 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 22.02.2020 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 04.12.2019 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 29.09.2019 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 07.04.2019 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 02.02.2019 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 14.10.2018 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 12.08.2018 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 08.04.2018 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 11.02.2018 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 02.12.2017 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 05.11.2017 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 03.09.2017 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 28.05.2017 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 24.05.2017 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 12.04.2017 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 15.02.2017 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 06.11.2016 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 21.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 01.05.2016 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 28.02.2016 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 08.11.2015 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 09.09.2015 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 08.04.2015 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 04.02.2015 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 26.10.2014 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 03.08.2014 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 |
| CSD Munisipal | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 56 | 25 | 15 | 16 | 63:50 | (+13) | 113 | 1,13 | 0,89 | 2,02 | 35 | 21 | 63:38 |
| Domaćin | 28 | 17 | 7 | 4 | 35:17 | (+18) | 52 | 1,25 | 0,61 | 1,86 | 19 | 9 | 68:32 |
| Gost | 28 | 8 | 8 | 12 | 28:33 | (-5) | 61 | 1,00 | 1,18 | 2,18 | 16 | 12 | 57:43 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari