Rezultati po danu
Po takmičenju
Bugarska, Bugarska 2
CSKA SofiJa II - Jantra
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 15:00 | Montana-Ludogorec II | 1.67 | 3.53 | 4.35 | 1.93 | 1.70 | (2) |
| 23.10. (Pet) | 13:00 | Čern. Burgas-Sportist Svoge | 1.25 | 4.80 | 9.60 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 13:00 | CSKA SofiJa II-Jantra | 1.78 | 3.45 | 3.90 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 13:00 | Vihren-Marek | 1.34 | 4.40 | 7.40 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 15:00 | Beroe-Rilski Sportist | 1.81 | 3.30 | 3.95 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 15:00 | Hebar-Nesebar | 1.46 | 4.20 | 5.40 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 15:00 | Lokomotiv GO-Pirin | 1.21 | 5.20 | 11.00 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 15:00 | Spartak Pleven-Etar V. Tarnovo | 2.55 | 3.35 | 2.40 | (1) | ||
| 26.10. (Pon) | 16:00 | Ludogorec II-Dobrudža | 1.62 | 3.50 | 4.60 | (1) | ||
| 28.10. (Sri) | 16:00 | Fratria-Montana | 1.28 | 4.90 | 8.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
CSKA SofiJa II
Jantra
- Tim Jantra je posljednjih 6 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Bugarska 2.
- Na utakmicama tima Jantra broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Bugarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.78 | 3.45 | 3.90 | |||
| Prosječne kvote | 1.78 | 3.45 | 3.90 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA SofiJa II | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 9 | (+14) | 24 |
| 2 | Vihren | 12 | 7 | 3 | 2 | 25 | : | 12 | (+13) | 24 |
| 3 | Čern. Burgas | 12 | 7 | 3 | 2 | 21 | : | 8 | (+13) | 24 |
| 4 | Fratria | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | : | 10 | (+7) | 22 |
| 5 | Rilski Sportist | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 19 |
| 6 | Jantra | 12 | 6 | 1 | 5 | 13 | : | 11 | (+2) | 19 |
| 7 | Nesebar | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 18 |
| 8 | Beroe | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | : | 15 | (+3) | 18 |
| 9 | Hebar | 12 | 5 | 2 | 5 | 27 | : | 20 | (+7) | 17 |
| 10 | Etar V. Tarnovo | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | : | 19 | (0) | 17 |
| 11 | Lokomotiv GO | 12 | 4 | 5 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 17 |
| 12 | Marek | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | : | 14 | (0) | 17 |
| 13 | Spartak Pleven | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | : | 23 | (-11) | 14 |
| 14 | Ludogorec II | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 15 | Montana | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | : | 23 | (-10) | 11 |
| 16 | Sportist Svoge | 12 | 2 | 4 | 6 | 8 | : | 13 | (-5) | 10 |
| 17 | Dobrudža | 12 | 2 | 3 | 7 | 12 | : | 21 | (-9) | 9 |
| 18 | Pirin | 12 | 0 | 1 | 11 | 5 | : | 34 | (-29) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSKA SofiJa II | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | : | 5 | 13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 4 | 11 | |
| 2. | Vihren | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | : | 5 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 7 | 12 | |
| 3. | Čern. Burgas | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | : | 1 | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 14 | : | 7 | 12 | |
| 4. | Fratria | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 3 | 13 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | |
| 5. | Rilski Sportist | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 14 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 6. | Jantra | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | : | 5 | 15 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 7. | Nesebar | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | : | 10 | 14 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 4 | |
| 8. | Beroe | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | : | 1 | 16 | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | 2 | |
| 9. | Hebar | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 | : | 13 | 10 | |
| 10. | Etar V. Tarnovo | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 14 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | : | 11 | 3 | |
| 11. | Lokomotiv GO | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 8 | |
| 12. | Marek | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 7 | 12 | 7 | 1 | 2 | 4 | 2 | : | 7 | 5 | |
| 13. | Spartak Pleven | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | : | 17 | 5 | |
| 14. | Ludogorec II | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 15. | Montana | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 10 | 9 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 13 | 2 | |
| 16. | Sportist Svoge | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 8 | 9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 5 | 1 | |
| 17. | Dobrudža | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 10 | 6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 11 | 3 | |
| 18. | Pirin | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 15 | 1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | : | 19 | 0 | |
CSKA SofiJa II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Nesebar | 0:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Sportist Svoge | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Dobrudža | 3:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Montana | 4:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Etar V. Tarnovo | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Spartak Pleven | 5:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Fratria | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.08.2026 | Ludogorec II | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Čern. Burgas | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.08.2026 | Hebar | 4:3 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 |
Jantra
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Vihren | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Beroe | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Lokomotiv GO | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Rilski Sportist | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Marek | 3:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Pirin | 2:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Nesebar | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sportist Svoge | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Dobrudža | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.08.2026 | Montana | 3:2 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.11.2025 | 3:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2025 | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2024/2025 | |||
| 23.09.2024 | 0:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2024/2025 |
| CSKA SofiJa II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:3 | (0) | 6 | 0,75 | 0,75 | 1,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Domaćin | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 0,50 | 0,50 | 2 | 0 | 100:0 |
| Gost | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | (+1) | 5 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari