Rezultati po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 2
Čindia Targovište - Popešti-Leordeni
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11. (Čet) | 15:00 | Čindia Targovište-Popešti-Leordeni | 1.65 | 3.95 | 4.35 | 2.30 | 1.50 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Čindia Targovište
(Municipal Trgovište)
Popešti-Leordeni
- Tim Čindia Targovište je posljednjih 12 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Rumunija 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Čindia Targovište je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Rumunija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.65 | 3.95 | 4.35 | 2.30 | 1.50 | |
| Prosječne kvote | 1.65 | 3.95 | 4.35 | 2.30 | 1.50 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Polit. Temišvar | 12 | 8 | 4 | 0 | 23 | : | 10 | (+13) | 28 |
| 2 | Čindia Targovište | 12 | 9 | 0 | 3 | 30 | : | 14 | (+16) | 27 |
| 3 | Popešti-Leordeni | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 | : | 16 | (+12) | 27 |
| 4 | KSM Slatina | 12 | 8 | 1 | 3 | 20 | : | 12 | (+8) | 25 |
| 5 | Resita | 12 | 8 | 0 | 4 | 17 | : | 13 | (+4) | 24 |
| 6 | Konkordija Čiajna | 12 | 7 | 1 | 4 | 28 | : | 19 | (+9) | 22 |
| 7 | Ćetatea Sućeava | 12 | 6 | 4 | 2 | 24 | : | 14 | (+10) | 22 |
| 8 | Metalul Buzau | 12 | 6 | 3 | 3 | 14 | : | 9 | (+5) | 21 |
| 9 | Bihor Oradea | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | : | 12 | (+8) | 19 |
| 10 | Metaloglobus Bukurešt | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | : | 16 | (+1) | 18 |
| 11 | Bakau | 12 | 5 | 3 | 4 | 23 | : | 14 | (+9) | 18 |
| 12 | Glorija Bistrica | 12 | 6 | 0 | 6 | 15 | : | 15 | (0) | 18 |
| 13 | CS Afumati | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | : | 20 | (-1) | 17 |
| 14 | Ramnicu Valčea | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | : | 19 | (-6) | 14 |
| 15 | Unirea Slobocija | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | : | 15 | (0) | 11 |
| 16 | CSA Steaua | 12 | 2 | 5 | 5 | 13 | : | 19 | (-6) | 11 |
| 17 | ASA Trgu Mureš | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 | : | 22 | (-8) | 11 |
| 18 | Olimpija Satu Mare | 12 | 1 | 6 | 5 | 9 | : | 15 | (-6) | 9 |
| 19 | CSC 1599 Selimbar | 12 | 2 | 3 | 7 | 8 | : | 22 | (-14) | 9 |
| 20 | CS Dinamo Bukurešt | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 | : | 32 | (-16) | 8 |
| 21 | Stefanešti | 12 | 2 | 0 | 10 | 7 | : | 29 | (-22) | 6 |
| 22 | Dumbravita | 12 | 0 | 4 | 8 | 9 | : | 25 | (-16) | 4 |
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Polit. Temišvar | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 16 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | : | 8 | 12 | |
| 2. | Čindia Targovište | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | : | 7 | 12 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | : | 7 | 15 | |
| 3. | Popešti-Leordeni | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | : | 10 | 15 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | 12 | |
| 4. | KSM Slatina | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | : | 6 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 10 | |
| 5. | Resita | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | : | 6 | 15 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 9 | |
| 6. | Konkordija Čiajna | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 6 | 7 | 5 | 1 | 1 | 19 | : | 11 | 16 | |
| 7. | Ćetatea Sućeava | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 7 | 14 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 8 | |
| 8. | Metalul Buzau | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 4 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 9 | |
| 9. | Bihor Oradea | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 2 | 14 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 10. | Metaloglobus Bukurešt | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | 10 | |
| 11. | Bakau | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 | : | 7 | 14 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 12. | Glorija Bistrica | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 13. | CS Afumati | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 7 | |
| 14. | Ramnicu Valčea | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 11 | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 6 | |
| 15. | Unirea Slobocija | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | : | 8 | 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 4 | : | 7 | 7 | |
| 16. | CSA Steaua | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 9 | 7 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 17. | ASA Trgu Mureš | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 12 | 9 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 2 | |
| 18. | Olimpija Satu Mare | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 19. | CSC 1599 Selimbar | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | : | 18 | 3 | |
| 20. | CS Dinamo Bukurešt | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 21 | 7 | |
| 21. | Stefanešti | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 11 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | : | 18 | 0 | |
| 22. | Dumbravita | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | : | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 14 | 1 | |
Čindia Targovište
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Stefanešti | 3:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Dinamo Bukurešt | 2:5 | 3+ | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Olimpija Satu Mare | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | ASA Trgu Mureš | 4:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Konkordija Čiajna | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Unirea Slobocija | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | CSC 1599 Selimbar | 4:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | KSM Slatina | 2:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Voluntari | 0:1 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Metalul Buzau | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 |
Popešti-Leordeni
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Metalul Buzau | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | CS Afumati | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 3:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Polit. Temišvar | 3:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Glorija Bistrica | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Bihor Oradea | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Ćetatea Sućeava | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Resita | 4:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Dumbravita | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari