Rezultati po danu
Po takmičenju
Salvador, Salvador 1 Apertura
Klub Deportivo INCA - Isidro Metapan
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 00:00 | Klub Deportivo INCA-Isidro Metapan | 4.70 | 3.60 | 1.68 | 1.78 | 1.93 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klub Deportivo INCA
Isidro Metapan
- Tim Klub Deportivo INCA je poražen u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Salvador 1 Apertura.
- Na utakmicama tima Isidro Metapan broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Salvador 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 4.70 | 3.60 | 1.68 | 1.78 | 1.93 | |
| Prosječne kvote | 4.70 | 3.60 | 1.68 | 1.78 | 1.93 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | L.A. Firpo | 18 | 10 | 6 | 2 | 32 | : | 13 | (+19) | 36 |
| 2 | FAS | 18 | 9 | 5 | 4 | 29 | : | 19 | (+10) | 32 |
| 3 | Isidro Metapan | 18 | 9 | 4 | 5 | 24 | : | 19 | (+5) | 31 |
| 4 | Agvila | 18 | 8 | 6 | 4 | 34 | : | 24 | (+10) | 30 |
| 5 | Inter Santa Tekla | 18 | 6 | 9 | 3 | 24 | : | 16 | (+8) | 27 |
| 6 | Platense Munisipal | 18 | 7 | 6 | 5 | 25 | : | 20 | (+5) | 27 |
| 7 | Munisipal Limenjo | 19 | 6 | 5 | 8 | 28 | : | 28 | (0) | 23 |
| 8 | Alijanca San Salvador | 18 | 5 | 8 | 5 | 23 | : | 24 | (-1) | 23 |
| 9 | Atletiko Balboa | 18 | 4 | 5 | 9 | 17 | : | 28 | (-11) | 17 |
| 10 | Deportivo Kasauatik | 18 | 3 | 7 | 8 | 19 | : | 29 | (-10) | 16 |
| 11 | Klub Deportivo INCA | 18 | 4 | 4 | 10 | 13 | : | 32 | (-19) | 16 |
| 12 | Fuerte San Francisko | 19 | 2 | 7 | 10 | 18 | : | 34 | (-16) | 13 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i najbolja ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Liga
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu zbirne tabele.
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | L.A. Firpo | 11 | 8 | 2 | 1 | 21 | : | 4 | 26 | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 2. | FAS | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | : | 8 | 15 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 11 | 17 | |
| 3. | Isidro Metapan | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | : | 7 | 19 | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 12 | 12 | |
| 4. | Agvila | 10 | 6 | 3 | 1 | 26 | : | 14 | 21 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 10 | 9 | |
| 5. | Inter Santa Tekla | 9 | 2 | 6 | 1 | 11 | : | 7 | 12 | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | : | 9 | 15 | |
| 6. | Platense Munisipal | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | : | 11 | 12 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | : | 9 | 15 | |
| 7. | Munisipal Limenjo | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | : | 13 | 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | : | 15 | 13 | |
| 8. | Alijanca San Salvador | 9 | 4 | 5 | 0 | 15 | : | 10 | 17 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | : | 14 | 6 | |
| 9. | Atletiko Balboa | 9 | 2 | 3 | 4 | 4 | : | 10 | 9 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | : | 18 | 8 | |
| 10. | Deportivo Kasauatik | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 15 | 8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | : | 14 | 8 | |
| 11. | Klub Deportivo INCA | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | : | 16 | 11 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | : | 16 | 5 | |
| 12. | Fuerte San Francisko | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | : | 16 | 8 | 10 | 0 | 5 | 5 | 8 | : | 18 | 5 | |
Klub Deportivo INCA
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Deportivo Kasauatik | 0:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Inter Santa Tekla | 0:2 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | L.A. Firpo | 0:2 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Platense Munisipal | 1:4 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | FAS | 1:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 02.10.2026 | Munisipal Limenjo | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Alijanca San Salvador | 1:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Fuerte San Francisko | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Agvila | 1:3 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Atletiko Balboa | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 |
Isidro Metapan
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Munisipal Limenjo | 1:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Alijanca San Salvador | 0:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | FAS | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Fuerte San Francisko | 3:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Agvila | 0:3 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Atletiko Balboa | 3:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Deportivo Kasauatik | 2:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Inter Santa Tekla | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | L.A. Firpo | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Platense Munisipal | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 |
| Klub Deportivo INCA | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | (+1) | 1 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Domaćin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | (+1) | 1 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari