Rezultati po danu
Po takmičenju
Italija, Italija 2
Kremoneze - Juve Stabija
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Juve Stabija-Sudtirol | 2.15 | 3.22 | 3.45 | 1.70 | 2.00 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 15:15 | Ćezena-Avelino | 2.21 | 3.20 | 3.33 | 1.80 | 1.93 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 17:30 | Sampdorija-Areco | 1.84 | 3.43 | 4.25 | 1.78 | 1.93 | (2) |
| 23.10. (Pet) | 18:30 | Empoli-Vićenca | 2.32 | 3.20 | 2.65 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Avelino-Padova | 2.10 | 3.10 | 3.10 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Kremoneze-Juve Stabija | 1.72 | 3.35 | 4.10 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Modena-Ćezena | 1.57 | 3.80 | 4.60 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Sudtirol-Sampdorija | 2.39 | 3.00 | 2.70 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Virtus Entela-Mantova | 2.21 | 3.00 | 3.00 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 15:15 | Katancaro-Askoli Pićio 1898 | 2.35 | 3.05 | 2.70 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 17:30 | Areco-Benevento | 2.75 | 2.90 | 2.41 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 15:15 | Helas Verona-Piza | 2.35 | 3.20 | 3.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kremoneze
Juve Stabija
- Juve Stabija je bez pobjede u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Italija 2.
- Na utakmicama tima Juve Stabija broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Italija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.72 | 3.35 | 4.10 | |||
| Prosječne kvote | 1.72 | 3.35 | 4.10 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 7 | 6 | 1 | 0 | 16 | : | 7 | (+9) | 19 |
| 2 | Mantova | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 8 | (+5) | 14 |
| 3 | Piza | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 13 |
| 4 | Modena | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 13 |
| 5 | Askoli Pićio 1898 | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 12 |
| 6 | Sudtirol | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 12 |
| 7 | Benevento | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 11 |
| 8 | Avelino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 10 |
| 9 | Virtus Entela | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 9 |
| 10 | Helas Verona | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | : | 12 | (+2) | 8 |
| 11 | Ćezena | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 8 | (-1) | 7 |
| 12 | Karareze | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
| 13 | Empoli | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 7 |
| 14 | Padova | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 15 | Areco | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 13 | (-7) | 7 |
| 16 | Kremoneze | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 6 |
| 17 | Vićenca | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 15 | (-6) | 6 |
| 18 | Sampdorija | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | (-7) | 4 |
| 19 | Katancaro | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | : | 14 | (-6) | 4 |
| 20 | Juve Stabija (-4) | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 2 |
Ako 3-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 14 bodova prednosti u odnosu na 4-plasiranog plej of se ne igra i 3-plasirani tim upada u 1.ligu.
Ako 15-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 4 boda prednosti u odnosu na 16-plasiranog plej aut se ne igra i 16-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Ako 15-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 4 boda prednosti u odnosu na 16-plasiranog plej aut se ne igra i 16-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Palermo | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Mantova | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Piza | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 4. | Modena | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 5. | Askoli Pićio 1898 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Sudtirol | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | |
| 7. | Benevento | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Avelino | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 9. | Virtus Entela | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 10. | Helas Verona | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 1 | |
| 11. | Ćezena | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 12. | Karareze | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 13. | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 4 | |
| 14. | Padova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Areco | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 16. | Kremoneze | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 2 | |
| 17. | Vićenca | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 2 | |
| 18. | Sampdorija | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 | |
| 19. | Katancaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 1 | |
| 20. | Juve Stabija (-4) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | |
Kremoneze
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Piza | 1:3 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Areco | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Virtus Entela | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Ćezena | 2:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Padova | 3:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Parma | 2:0 | 0-2 | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Modena | 0:3 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Empoli | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Sampdorija | 2:0 | 0-2 | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.05.2026 | Komo | 1:4 | 3+ | Italija 1 | 2025/2026 |
Juve Stabija
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Virtus Entela | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Ćezena | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Vićenca | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Piza | 0:3 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Sampdorija | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Palermo | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Frozinone | 1:4 | 3+ | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 19.05.2026 | Monca Brianca 1912 | 1:2 | 3+ | Italija 2 po | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Monca Brianca 1912 | 2:2 | 3+ | Italija 2 po | 2025/2026 | |||
| 12.05.2026 | Modena | 1:0 | 0-2 | Italija 2 po | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | 3:0 | 3+ | Italija 2 po | 2024/2025 | |||
| 21.05.2025 | 1:2 | 3+ | Italija 2 po | 2024/2025 | |||
| 13.04.2025 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2024/2025 | |||
| 20.10.2024 | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2024/2025 | |||
| 27.07.2020 | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2019/2020 | |||
| 26.12.2019 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2019/2020 |
| Kremoneze | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | (+4) | 16 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | 2 | 4 | 33:67 |
| Domaćin | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | (+3) | 7 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | (+1) | 9 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | 0 | 3 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari