Rezultati po danu
Po takmičenju
Kamerun, Kamerun 1
Dinamo Duala - Gazele Garua
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sri) | 14:30 | Dinamo Duala-Gazele Garua | 1.65 | 3.45 | 4.75 | 1.75 | 1.88 | (1) |
| 04.11. (Sri) | 14:30 | Viktoria Jun. Limbe-Kotonsport Garua | 2.65 | 3.05 | 2.50 | 1.65 | 2.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Dinamo Duala
Gazele Garua
- Dinamo Duala je bez pobjede u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Kamerun 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.65 | 3.45 | 4.75 | 1.75 | 1.88 | |
| Prosječne kvote | 1.65 | 3.45 | 4.75 | 1.75 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Igl Rojal Menua | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 7 |
| 2 | Pantere Bangangte | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 6 |
| 3 | Viktoria Jun. Limbe | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 6 |
| 4 | Unisport Bafang | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | (+3) | 5 |
| 5 | Kenon Jaunde | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 5 |
| 6 | Stad Renard | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | (-3) | 4 |
| 7 | Kolombe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
| 8 | Kotonsport Garua | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 3 |
| 9 | Egl Moungo | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 10 | APEJES Akademi | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 2 |
| 11 | Dinamo Duala | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 2 |
| 12 | Union Abong Mbang | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 6 | (-4) | 2 |
| 13 | Gazele Garua | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 1 |
| 14 | PVD Bamenda | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 1 |
Eding Sport - Afrička Liga Šampiona
Pobjednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije.
Pobjednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Igl Rojal Menua | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
| 2. | Pantere Bangangte | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 3. | Viktoria Jun. Limbe | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 4. | Unisport Bafang | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 5. | Kenon Jaunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 6. | Stad Renard | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 7. | Kolombe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 8. | Kotonsport Garua | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 9. | Egl Moungo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 10. | APEJES Akademi | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 11. | Dinamo Duala | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 12. | Union Abong Mbang | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 13. | Gazele Garua | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 14. | PVD Bamenda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
Dinamo Duala
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Kotonsport Garua | 1:3 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | PVD Bamenda | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Igl Rojal Menua | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 28.06.2026 | Unisport Bafang | 7:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 21.06.2026 | PVD Bamenda | 3:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.06.2026 | Pantere Bangangte | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 07.06.2026 | Kotonsport Garua | 2:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 03.06.2026 | Gazele Garua | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 31.05.2026 | Fauve Azur Elit | 6:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Igl Rojal Menua | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Gazele Garua
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Viktoria Jun. Limbe | 1:3 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Kenon Jaunde | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 28.06.2026 | Kotonsport Garua | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 17.06.2026 | Kenon Jaunde | 0:2 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.06.2026 | Unisport Bafang | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 07.06.2026 | Igl Rojal Menua | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 03.06.2026 | Dinamo Duala | 0:2 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 27.05.2026 | Stad Renard | 3:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Pantere Bangangte | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.05.2026 | Fauve Azur Elit | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Dinamo Duala | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:4 | (+5) | 13 | 1,29 | 0,57 | 1,86 | 5 | 2 | 71:29 |
| Domaćin | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | (+1) | 9 | 1,25 | 1,00 | 2,25 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | (+4) | 4 | 1,33 | 0,00 | 1,33 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari