Rezultati po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Dinamo Kijev - Veres
Dinamo Kijev
Veres
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 19 | 13 | 4 | 2 | 39 | : | 17 | (+22) | 43 |
2 | Krivbas | 21 | 13 | 4 | 4 | 38 | : | 22 | (+16) | 43 |
3 | Dnjepar-1 | 21 | 11 | 6 | 4 | 29 | : | 19 | (+10) | 39 |
4 | Dinamo Kijev | 18 | 12 | 2 | 4 | 41 | : | 21 | (+20) | 38 |
5 | Ruh Ljvov | 21 | 9 | 9 | 3 | 32 | : | 21 | (+11) | 36 |
6 | Polisia | 21 | 9 | 6 | 6 | 26 | : | 17 | (+9) | 33 |
7 | Vorskla | 21 | 8 | 5 | 8 | 21 | : | 28 | (-7) | 29 |
8 | LNZ Čerkasi | 21 | 6 | 7 | 8 | 21 | : | 25 | (-4) | 25 |
9 | Kolos Kovalivka | 20 | 5 | 9 | 6 | 15 | : | 15 | (0) | 24 |
10 | Černomorec Odesa | 20 | 7 | 2 | 11 | 26 | : | 28 | (-2) | 23 |
11 | Oleksandrija | 20 | 6 | 5 | 9 | 15 | : | 24 | (-9) | 23 |
12 | Zarja | 18 | 4 | 7 | 7 | 18 | : | 21 | (-3) | 19 |
13 | Obolon | 20 | 4 | 6 | 10 | 12 | : | 25 | (-13) | 18 |
14 | Veres | 20 | 3 | 7 | 10 | 18 | : | 31 | (-13) | 16 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 21 | 4 | 4 | 13 | 21 | : | 39 | (-18) | 16 |
16 | Minai | 20 | 2 | 7 | 11 | 11 | : | 30 | (-19) | 13 |
Zbog rata u Ukrajini klubovi sa istoka zemlje kao domaćini igraju u drugim gradovima: Šahtjor u Ljvovu (Arena Ljvov), Metalurg Donjeck u Dnjeprodžerzinsku (stadion Stala), Olimpik Donjeck u Kijevu (Stadion Banjikov) i Zarja Lugansk u Čerkasiju (stadion Dnjepar Čerkasija).
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | : | 10 | 25 | 8 | 5 | 3 | 0 | 17 | : | 7 | 18 | |
2. | Krivbas | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | : | 12 | 23 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | : | 10 | 20 | |
3. | Dnjepar-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15 | : | 10 | 18 | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | : | 9 | 21 | |
4. | Dinamo Kijev | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | : | 7 | 24 | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | : | 14 | 14 | |
5. | Ruh Ljvov | 10 | 2 | 7 | 1 | 12 | : | 10 | 13 | 11 | 7 | 2 | 2 | 20 | : | 11 | 23 | |
6. | Polisia | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | 15 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 6 | 18 | |
7. | Vorskla | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | : | 17 | 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 9 | : | 11 | 17 | |
8. | LNZ Čerkasi | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | : | 17 | 9 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | : | 8 | 16 | |
9. | Kolos Kovalivka | 10 | 3 | 4 | 3 | 7 | : | 7 | 13 | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 | : | 8 | 11 | |
10. | Černomorec Odesa | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | : | 10 | 16 | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | : | 18 | 7 | |
11. | Oleksandrija | 10 | 4 | 2 | 4 | 6 | : | 13 | 14 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 11 | 9 | |
12. | Zarja | 8 | 2 | 2 | 4 | 5 | : | 7 | 8 | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | : | 14 | 11 | |
13. | Obolon | 10 | 2 | 4 | 4 | 7 | : | 11 | 10 | 10 | 2 | 2 | 6 | 5 | : | 14 | 8 | |
14. | Veres | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | : | 19 | 10 | 10 | 1 | 3 | 6 | 4 | : | 12 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | : | 19 | 11 | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | : | 20 | 5 | |
16. | Minai | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | : | 11 | 7 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | : | 19 | 6 |
Dinamo Kijev
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2024 | Zarja | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Veres | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Černomorec Odesa | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Metalist 1925 Harkov | 4:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Obolon | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.12.2023 | Metalist 1925 Harkov | 4:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Ruh Ljvov | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
12.11.2023 | Krivbas | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.11.2023 | Šahtjor | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Kolos Kovalivka | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Veres
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Černomorec Odesa | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Dinamo Kijev | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Vorskla | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Kolos Kovalivka | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.12.2023 | Šahtjor | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
01.12.2023 | Polisia | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Metalist 1925 Harkov | 4:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Oleksandrija | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
05.11.2023 | Zarja | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
29.10.2023 | Minai | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.03.2024 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
29.05.2023 | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
21.11.2022 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
04.12.2021 | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
01.08.2021 | 4:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
22.04.2018 | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
11.03.2018 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
25.02.2018 | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
23.09.2017 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2017/2018 |
Dinamo Kijev | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 6 | 2 | 1 | 18:5 | (+13) | 23 | 2,00 | 0,56 | 2,56 | 4 | 5 | 44:56 |
Domaćin | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | (+8) | 8 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 2 | 2 | 50:50 |
Gost | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | (+5) | 15 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari