Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Estoril Praia - Moreirense
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10. (Pon) | 19:15 | Famalikao-Alverka | 1.92 | 3.38 | 4.13 | 1.78 | 2.00 | (2) |
| 23.10. (Pet) | 19:45 | Vitoria Gimaraeš-Maritimo | 1.70 | 3.55 | 5.00 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 12:30 | Estrelja Amadora-Kasa Pia | 1.85 | 3.40 | 4.20 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 15:00 | Alverka-Arouka | 2.15 | 3.40 | 3.20 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 17:30 | Žil Visente-Porto | 7.40 | 4.10 | 1.45 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 14:30 | Estoril Praia-Moreirense | 1.85 | 3.60 | 4.00 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 17:00 | Nasional Madeira-Sporting Braga | 6.40 | 4.00 | 1.50 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 17:00 | Rio Ave-Famalikao | 4.00 | 3.40 | 1.90 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 19:30 | Sporting Lisabon-Akademiko Vizeu | 1.16 | 7.20 | 15.00 | (1) | ||
| 26.10. (Pon) | 17:45 | Santa Klara-Benfika | 7.60 | 4.40 | 1.40 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Estoril Praia
Moreirense
- Estoril Praia je bez pobjede u posljednjih 8 mečeva u takmičenju Portugalija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.85 | 3.60 | 4.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.85 | 3.60 | 4.00 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | : | 4 | (+16) | 24 |
| 2 | Benfika | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | : | 7 | (+17) | 19 |
| 3 | Sporting Lisabon | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | : | 9 | (+11) | 18 |
| 4 | Santa Klara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | : | 4 | (+8) | 18 |
| 5 | Arouka | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 14 |
| 6 | Akademiko Vizeu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 10 | (+1) | 14 |
| 7 | Žil Visente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 11 |
| 8 | Sporting Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 11 |
| 9 | Estrelja Amadora | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | : | 15 | (-1) | 10 |
| 10 | Alverka | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 8 |
| 11 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | (-5) | 8 |
| 12 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 15 | (-7) | 8 |
| 13 | Famalikao | 7 | 1 | 4 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 17 | (-9) | 7 |
| 15 | Vitoria Gimaraeš | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | : | 10 | (-5) | 5 |
| 16 | Nasional Madeira | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | : | 18 | (-9) | 4 |
| 17 | Kasa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | : | 17 | (-14) | 4 |
| 18 | Estoril Praia | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | : | 12 | (-8) | 2 |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 12 | |
| 2. | Benfika | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | : | 3 | 9 | |
| 3. | Sporting Lisabon | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 10 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 4. | Santa Klara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 10 | |
| 5. | Arouka | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | |
| 6. | Akademiko Vizeu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 7. | Žil Visente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Sporting Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 9. | Estrelja Amadora | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 5 | |
| 10. | Alverka | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 11. | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 12. | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 4 | |
| 13. | Famalikao | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 11 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 3 | |
| 15. | Vitoria Gimaraeš | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 0 | |
| 16. | Nasional Madeira | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 17. | Kasa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 13 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 18. | Estoril Praia | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 7 | 0 | |
Estoril Praia
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Akademiko Vizeu | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kasa Pia | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Sporting Braga | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Arouka | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Benfika | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Rio Ave | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Nasional Madeira | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Famalikao | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Benfika | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Alverka | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Moreirense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Žil Visente | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Vitoria Gimaraeš | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Maritimo | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Benfika | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Porto | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kasa Pia | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Arouka | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sporting Braga | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | AVS | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Tondela | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 07.12.2025 | 3:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2025 | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 28.12.2024 | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 18.05.2024 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 13.01.2024 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 07.05.2022 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 28.12.2021 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 12.02.2018 | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2017/2018 | |||
| 10.09.2017 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2017/2018 | |||
| 18.02.2017 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 26.10.2016 | 0:1 | 0-2 | Portugalija, LK | 2016/2017 | |||
| 17.09.2016 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 23.01.2016 | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 23.08.2015 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 17.05.2015 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 09.01.2015 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 19.10.2013 | 2:0 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2013/2014 | |||
| 30.03.2013 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 11.11.2012 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 22.04.2012 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2011/2012 | |||
| 17.12.2011 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2011/2012 | |||
| 06.02.2011 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2010/2011 | |||
| 29.08.2010 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2010/2011 | |||
| 29.01.2006 | 1:1 | 0-2 | Portugal 2 | 2005/2006 | |||
| 11.09.2005 | 2:1 | 3+ | Portugal 2 | 2005/2006 | |||
| 20.03.2005 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 07.11.2004 | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 17.01.2001 | 2:5 | 3+ | Portugal, Kup | 2000/2001 |
| Estoril Praia | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 29 | 12 | 8 | 9 | 40:34 | (+6) | 74 | 1,38 | 1,17 | 2,55 | 18 | 11 | 62:38 |
| Domaćin | 13 | 8 | 3 | 2 | 21:12 | (+9) | 33 | 1,62 | 0,92 | 2,54 | 9 | 4 | 69:31 |
| Gost | 16 | 4 | 5 | 7 | 19:22 | (-3) | 41 | 1,19 | 1,38 | 2,56 | 9 | 7 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari