Rezultati po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
FK Osaka - Roaso Kumamoto
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sri) | 05:00 | FK Osaka-Roaso Kumamoto | 2.20 | 3.20 | 2.90 | 1.85 | 1.78 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
FK Osaka
Roaso Kumamoto
- Tim FK Osaka je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Japan 3.
- Na utakmicama tima Roaso Kumamoto broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Japan 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.20 | 3.20 | 2.90 | 1.85 | 1.78 | |
| Prosječne kvote | 2.20 | 3.20 | 2.90 | 1.85 | 1.78 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagošima Junajted | 15 | 9 | 4 | 2 | 29 | : | 18 | (+11) | 31 |
| 2 | Nara Klub | 15 | 9 | 2 | 4 | 28 | : | 21 | (+7) | 29 |
| 3 | Gifu | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 | : | 15 | (+13) | 28 |
| 4 | Sagamihara | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 28 |
| 5 | Renofa Jamaguči | 15 | 8 | 3 | 4 | 20 | : | 12 | (+8) | 27 |
| 6 | Ehim | 15 | 8 | 2 | 5 | 30 | : | 25 | (+5) | 26 |
| 7 | Roaso Kumamoto | 14 | 6 | 6 | 2 | 16 | : | 8 | (+8) | 24 |
| 8 | FK Osaka | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | : | 14 | (+9) | 23 |
| 9 | Rjukju | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 20 | (+3) | 23 |
| 10 | Nagano Parseiro | 15 | 7 | 2 | 6 | 22 | : | 20 | (+2) | 23 |
| 11 | Cvajgen Kanazava | 15 | 6 | 2 | 7 | 27 | : | 21 | (+6) | 20 |
| 12 | Giravanc Kitakjušu | 15 | 5 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | (-2) | 19 |
| 13 | Točiđi | 15 | 4 | 6 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 18 |
| 14 | Macumoto Jamaga | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | : | 17 | (-2) | 17 |
| 15 | Reilak Šiga | 15 | 5 | 2 | 8 | 19 | : | 27 | (-8) | 17 |
| 16 | Fukušima Junajted | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | : | 32 | (-5) | 15 |
| 17 | Gainare Totori | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | : | 29 | (-14) | 15 |
| 18 | Tespa Gunma | 15 | 4 | 1 | 10 | 12 | : | 29 | (-17) | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | 3 | 2 | 10 | 16 | : | 27 | (-11) | 11 |
| 20 | Koči Junajted | 15 | 2 | 3 | 10 | 10 | : | 31 | (-21) | 9 |
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Grulja Morioka je promenio ime u Ivate Grulja Morioka.
Grulja Morioka je promenio ime u Ivate Grulja Morioka.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kagošima Junajted | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 20 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 11 | |
| 2. | Nara Klub | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | : | 9 | 15 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 12 | 14 | |
| 3. | Gifu | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 5 | 15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | : | 10 | 13 | |
| 4. | Sagamihara | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 12 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | 16 | |
| 5. | Renofa Jamaguči | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 7 | 15 | |
| 6. | Ehim | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | : | 10 | 18 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 8 | |
| 7. | Roaso Kumamoto | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 | 9 | : | 2 | 15 | |
| 8. | FK Osaka | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 17 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 9. | Rjukju | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | : | 9 | 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 10. | Nagano Parseiro | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | 13 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | 10 | |
| 11. | Cvajgen Kanazava | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | : | 10 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 12. | Giravanc Kitakjušu | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 9 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Točiđi | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 14. | Macumoto Jamaga | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 11 | 8 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 15. | Reilak Šiga | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 14 | 13 | |
| 16. | Fukušima Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 15 | 8 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 17 | 7 | |
| 17. | Gainare Totori | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 18 | 9 | |
| 18. | Tespa Gunma | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 9 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | : | 17 | 4 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | : | 17 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | : | 17 | 1 | |
FK Osaka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Gifu | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kagošima Junajted | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Nara Klub | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Giravanc Kitakjušu | 1:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Cvajgen Kanazava | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Sagamihara | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Avispa Fukuoka | 1:1 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Koči Junajted | 4:0 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Fukušima Junajted | 4:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Ehim | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
Roaso Kumamoto
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Kagošima Junajted | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Gifu | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Gainare Totori | 3:0 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Kamatamare Sanuki | 3:0 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Ehim | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 02.10.2026 | Reilak Šiga | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Kavasaki Frontale | 0:1 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Tespa Gunma | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Macumoto Jamaga | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Fukušima Junajted | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari