Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
FK Talin - Tartu JK Velko
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10. (Čet) | 16:00 | Elva-Talina Kalev | 2.17 | 3.85 | 2.55 | (1) | ||
| 15.10. (Čet) | 16:00 | FK Talin-Tartu JK Velko | 4.60 | 4.55 | 1.48 | 3.45 | 1.23 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
FK Talin
Tartu JK Velko
- Tartu JK Velko je bez poraza u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Estonija 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 4.50 | 4.50 | 1.50 | 3.45 | 1.23 | |
| Meridianbet.ba | 4.70 | 4.60 | 1.47 | |||
| Prosječne kvote | 4.60 | 4.55 | 1.48 | 3.45 | 1.23 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tartu JK Velko | 31 | 20 | 5 | 6 | 85 | : | 39 | (+46) | 68 |
| 2 | Vimsi JK | 31 | 16 | 5 | 10 | 58 | : | 32 | (+26) | 56 |
| 3 | Flora II | 31 | 14 | 6 | 11 | 73 | : | 55 | (+18) | 51 |
| 4 | Elva | 31 | 14 | 6 | 11 | 47 | : | 48 | (-1) | 51 |
| 5 | Levadia Talin II | 31 | 15 | 2 | 14 | 62 | : | 55 | (+7) | 50 |
| 6 | Talina Kalev | 30 | 10 | 7 | 13 | 53 | : | 57 | (-4) | 40 |
| 7 | Nome Junajted do 21 | 31 | 10 | 6 | 15 | 50 | : | 63 | (-13) | 39 |
| 8 | FK Talin | 31 | 9 | 8 | 14 | 41 | : | 64 | (-23) | 35 |
| 9 | Nome Kalju II | 31 | 6 | 4 | 21 | 38 | : | 80 | (-42) | 25 |
| 10 | Mardu | 28 | 12 | 5 | 11 | 45 | : | 59 | (-14) | 41 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tartu JK Velko | 15 | 10 | 3 | 2 | 46 | : | 23 | 33 | 16 | 10 | 2 | 4 | 39 | : | 16 | 32 | |
| 2. | Vimsi JK | 14 | 7 | 2 | 5 | 32 | : | 18 | 23 | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | : | 14 | 30 | |
| 3. | Flora II | 15 | 8 | 1 | 6 | 35 | : | 28 | 25 | 16 | 6 | 5 | 5 | 38 | : | 27 | 23 | |
| 4. | Elva | 15 | 8 | 2 | 5 | 21 | : | 21 | 26 | 16 | 6 | 4 | 6 | 26 | : | 27 | 22 | |
| 5. | Levadia Talin II | 17 | 9 | 2 | 6 | 34 | : | 25 | 29 | 14 | 6 | 0 | 8 | 28 | : | 30 | 18 | |
| 6. | Talina Kalev | 16 | 6 | 5 | 5 | 33 | : | 29 | 23 | 14 | 4 | 2 | 8 | 20 | : | 28 | 14 | |
| 7. | Nome Junajted do 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | : | 24 | 21 | 15 | 4 | 3 | 8 | 29 | : | 39 | 15 | |
| 8. | FK Talin | 15 | 5 | 4 | 6 | 24 | : | 28 | 19 | 16 | 4 | 4 | 8 | 17 | : | 36 | 16 | |
| 9. | Nome Kalju II | 16 | 3 | 3 | 10 | 19 | : | 44 | 12 | 15 | 3 | 1 | 11 | 19 | : | 36 | 10 | |
| 10. | Mardu | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 | : | 25 | 26 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | : | 34 | 15 | |
FK Talin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Flora II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Harju JK Lagri | 0:10 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Elva | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Levadia Talin II | 1:5 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Mardu | 4:0 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 03.09.2026 | Vimsi JK | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Nome Kalju II | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Levadia Talin II | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 20.08.2026 | Nome Junajted do 21 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Mardu | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 |
Tartu JK Velko
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Elva | 4:0 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Vimsi JK | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Nome Kalju II | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Levadia Talin II | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Talina Kalev | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Vimsi JK | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Nome Kalju II | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 20.08.2026 | Levadia Talin II | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Flora II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Elva | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.06.2026 | 0:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 01.05.2026 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 21.09.2025 | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2025 | |||
| 23.08.2025 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2025 | |||
| 05.07.2025 | 1:5 | 3+ | Estonija 2 | 2025 | |||
| 29.03.2025 | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2025 | |||
| 03.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
| 20.08.2024 | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
| 14.06.2024 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
| 16.03.2024 | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 |
| FK Talin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 1 | 3 | 7 | 9:26 | (-17) | 35 | 0,82 | 2,36 | 3,18 | 5 | 6 | 45:55 |
| Domaćin | 5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | (-10) | 16 | 0,60 | 2,60 | 3,20 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:13 | (-7) | 19 | 1,00 | 2,17 | 3,17 | 2 | 4 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari