Rezultati po danu
Po takmičenju
Engleska, Engleska 5
Forest Grin Rovers - Altrinčem
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Forest Grin Rovers
Altrinčem
- Tim Altrinčem je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Engleska 5.
- Na utakmicama tima Forest Grin Rovers broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Engleska 5.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.58 | 4.20 | 4.70 | 2.55 | 1.45 | |
| Meridianbet.ba | 1.56 | 4.20 | 4.30 | |||
| Prosječne kvote | 1.57 | 4.20 | 4.50 | 2.55 | 1.45 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saton Junajted | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 12 |
| 2 | Boreham Vud | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 5 | (+6) | 10 |
| 3 | Sautend Junajted | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 4 | Hornčerč | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
| 5 | Istli | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 9 |
| 6 | Jeovil Taun | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 8 |
| 7 | Herogejt Taun | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 7 |
| 8 | Fajld | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 7 |
| 9 | Alderšot Taun | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 7 |
| 10 | Kiderminster Har. | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
| 11 | Boston Junajted | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
| 12 | Hartlpul Junajted | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
| 13 | Vorting | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 6 |
| 14 | Forest Grin R. | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
| 15 | Karlajl Junajted | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 5 |
| 16 | Skantorp Jun. | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 17 | Temvort | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 11 | (-3) | 4 |
| 18 | Halifaks Taun | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 3 |
| 19 | Altrinčem | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
| 20 | Gejtshed | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
| 21 | Voking | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 3 |
| 22 | Veldstoun | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | (-3) | 2 |
| 23 | Berou | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 1 |
| 24 | Solihal Murs | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 13 | (-9) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Saton Junajted | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Boreham Vud | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Sautend Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Hornčerč | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 5. | Istli | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 6. | Jeovil Taun | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 7. | Herogejt Taun | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Fajld | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 9. | Alderšot Taun | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 10. | Kiderminster Har. | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 11. | Boston Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 12. | Hartlpul Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 13. | Vorting | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 3 | |
| 14. | Forest Grin R. | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 15. | Karlajl Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 16. | Skantorp Jun. | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 17. | Temvort | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | 1 | |
| 18. | Halifaks Taun | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 19. | Altrinčem | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 20. | Gejtshed | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 21. | Voking | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 22. | Veldstoun | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 23. | Berou | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 24. | Solihal Murs | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | 0 | |
Forest Grin Rovers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Fajld | 0:2 | 0-2 | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Boreham Vud | 0:3 | 3+ | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Vorting | 2:1 | 3+ | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Halifaks Taun | 3:2 | 3+ | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 29.04.2026 | Boreham Vud | 0:0 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Morkamb | 5:0 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Hartlpul Junajted | 1:2 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Breintri Taun | 3:1 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Truro Siti | 1:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Brekli Taun | 4:0 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 |
Altrinčem
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Halifaks Taun | 2:1 | 3+ | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Boston Junajted | 0:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Saton Junajted | 0:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Sautend Junajted | 1:3 | 3+ | Engleska 5 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Gejtshed | 3:1 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Saton Junajted | 2:1 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Istli | 1:0 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Jork Siti | 1:2 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Halifaks Taun | 0:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 31.03.2026 | Voking | 1:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2026 | 1:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 23.09.2025 | 2:1 | 3+ | Engleska 5 | 2025/2026 | |||
| 25.01.2025 | 1:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2024/2025 | |||
| 26.08.2024 | 2:1 | 3+ | Engleska 5 | 2024/2025 | |||
| 28.11.2015 | 2:0 | 0-2 | Engleska 5 | 2015/2016 | |||
| 08.08.2015 | 1:0 | 0-2 | Engleska 5 | 2015/2016 | |||
| 14.02.2015 | 2:2 | 3+ | Engleska 5 | 2014/2015 | |||
| 06.12.2014 | 1:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2014/2015 | |||
| 09.04.2011 | 1:0 | 0-2 | Engleska 5 | 2010/2011 | |||
| 15.03.2011 | 1:2 | 3+ | Engleska 5 | 2010/2011 | |||
| 27.03.2010 | 4:3 | 3+ | Engleska 5 | 2009/2010 | |||
| 14.11.2009 | 2:2 | 3+ | Engleska 5 | 2009/2010 | |||
| 21.03.2009 | 5:2 | 3+ | Engleska 5 | 2008/2009 | |||
| 15.11.2008 | 1:3 | 3+ | Engleska 5 | 2008/2009 | |||
| 08.03.2008 | 0:1 | 0-2 | Engleska 5 | 2007/2008 | |||
| 18.08.2007 | 3:1 | 3+ | Engleska 5 | 2007/2008 | |||
| 30.12.2006 | 2:2 | 3+ | Engleska 5 | 2006/2007 | |||
| 19.09.2006 | 2:2 | 3+ | Engleska 5 | 2006/2007 | |||
| 21.01.2006 | 5:0 | 3+ | Engleska 5 | 2005/2006 | |||
| 20.08.2005 | 1:2 | 3+ | Engleska 5 | 2005/2006 |
| Forest Grin Rovers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 20 | 9 | 7 | 4 | 39:27 | (+12) | 66 | 1,95 | 1,35 | 3,30 | 7 | 13 | 35:65 |
| Domaćin | 10 | 6 | 3 | 1 | 22:12 | (+10) | 34 | 2,20 | 1,20 | 3,40 | 4 | 6 | 40:60 |
| Gost | 10 | 3 | 4 | 3 | 17:15 | (+2) | 32 | 1,70 | 1,50 | 3,20 | 3 | 7 | 30:70 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari