Rezultati po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 2 - 1.dio
GFK Dubočica - Voždovac
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 12:00 | Bor-Spartak Subotica | 3.58 | 3.40 | 1.88 | 1.85 | 1.78 | (2) |
| 02.11. (Pon) | 12:00 | Grafičar-Napredak | 2.53 | 3.08 | 2.57 | 1.68 | 1.98 | (2) |
| 02.11. (Pon) | 12:00 | Teleoptik-Javor Matis | 5.70 | 4.25 | 1.42 | 2.25 | 1.50 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 15:00 | GFK Dubočica-Voždovac | 2.60 | 3.15 | 2.45 | 1.75 | 1.88 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 17:00 | Metalac G.Mil.-Jedinstvo Ub | 1.88 | 3.40 | 3.50 | 1.88 | 1.78 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
GFK Dubočica
(Dubočica 1923, Dubočica)
Voždovac
- Tim GFK Dubočica je posljednjih 3 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Srbija 2 - 1.dio.
- Na utakmicama tima Voždovac broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.dio.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.60 | 3.15 | 2.45 | 1.75 | 1.88 | |
| Prosječne kvote | 2.60 | 3.15 | 2.45 | 1.75 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TSC Bačka Topola | 16 | 9 | 6 | 1 | 36 | : | 18 | (+18) | 33 |
| 2 | Borac 1926 | 16 | 10 | 3 | 3 | 29 | : | 20 | (+9) | 33 |
| 3 | Javor Matis | 15 | 8 | 6 | 1 | 35 | : | 16 | (+19) | 30 |
| 4 | OFK Vršac | 16 | 9 | 2 | 5 | 20 | : | 15 | (+5) | 29 |
| 5 | Smederevo 1924 | 16 | 7 | 4 | 5 | 22 | : | 18 | (+4) | 25 |
| 6 | Napredak | 15 | 6 | 4 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 22 |
| 7 | GFK Dubočica | 15 | 6 | 4 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 22 |
| 8 | Proleter 023 | 16 | 5 | 6 | 5 | 23 | : | 17 | (+6) | 21 |
| 9 | Loznica | 16 | 4 | 8 | 4 | 19 | : | 22 | (-3) | 20 |
| 10 | Voždovac | 15 | 5 | 4 | 6 | 15 | : | 14 | (+1) | 19 |
| 11 | Spartak Subotica | 15 | 5 | 4 | 6 | 24 | : | 28 | (-4) | 19 |
| 12 | Metalac G.Mil. | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | : | 22 | (-4) | 18 |
| 13 | Jedinstvo Ub | 15 | 4 | 2 | 9 | 17 | : | 25 | (-8) | 14 |
| 14 | Teleoptik | 15 | 3 | 4 | 8 | 18 | : | 26 | (-8) | 13 |
| 15 | Grafičar | 15 | 3 | 2 | 10 | 18 | : | 29 | (-11) | 11 |
| 16 | Bor | 15 | 2 | 2 | 11 | 8 | : | 30 | (-22) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | TSC Bačka Topola | 8 | 4 | 4 | 0 | 18 | : | 6 | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | : | 12 | 17 | |
| 2. | Borac 1926 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | : | 7 | 17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | : | 13 | 16 | |
| 3. | Javor Matis | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | : | 7 | 19 | 7 | 2 | 5 | 0 | 12 | : | 9 | 11 | |
| 4. | OFK Vršac | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 19 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | : | 10 | 10 | |
| 5. | Smederevo 1924 | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | : | 9 | 17 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 9 | 8 | |
| 6. | Napredak | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 15 | 7 | 1 | 4 | 2 | 2 | : | 5 | 7 | |
| 7. | GFK Dubočica | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 8. | Proleter 023 | 8 | 4 | 3 | 1 | 11 | : | 6 | 15 | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | : | 11 | 6 | |
| 9. | Loznica | 8 | 2 | 5 | 1 | 9 | : | 7 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | : | 15 | 9 | |
| 10. | Voždovac | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 6 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 8 | 8 | |
| 11. | Spartak Subotica | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 17 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | : | 11 | 8 | |
| 12. | Metalac G.Mil. | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 13 | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | 11 | |
| 13. | Jedinstvo Ub | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 13 | 8 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | : | 12 | 6 | |
| 14. | Teleoptik | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 10 | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 16 | 8 | |
| 15. | Grafičar | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 12 | 8 | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | : | 17 | 3 | |
| 16. | Bor | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | : | 17 | 4 | |
GFK Dubočica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Smederevo 1924 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Napredak | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Spartak Subotica | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Jedinstvo Ub | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Javor Matis | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | TSC Bačka Topola | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Teleoptik | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Metalac G.Mil. | 0:5 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Bor | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Grafičar | 4:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 |
Voždovac
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Novi Pazar | 1:3 | 3+ | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Proleter 023 | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Loznica | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | OFK Vršac | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Smederevo 1924 | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Napredak | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Spartak Subotica | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Jedinstvo Ub | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Javor Matis | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | TSC Bačka Topola | 2:3 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.11.2025 | 2:3 | 3+ | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 16.08.2025 | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 15.02.2025 | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2024/2025 | |||
| 07.09.2024 | 0:3 | 3+ | Srbija 2 | 2024/2025 |
| GFK Dubočica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | (-4) | 12 | 0,80 | 1,60 | 2,40 | 3 | 2 | 60:40 |
| Domaćin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | (-4) | 8 | 1,00 | 3,00 | 4,00 | 0 | 2 | 0:100 |
| Gost | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | (0) | 4 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | 3 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari