Rezultati po danu
Po takmičenju
Izrael, Izrael 2 - 1.dio
Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ranana
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10. (Pon) | 14:00 | Hapoel Kfar Šalem-Hapoel Ranana | 2.60 | 3.45 | 2.28 | (1) | ||
| 12.10. (Pon) | 16:00 | Hapoel Kfar Saba-Ašdod | 5.60 | 4.27 | 1.44 | 2.35 | 1.48 | (2) |
| 12.10. (Pon) | 16:00 | Hapoel Rišon LeZion-Makabi Kabilio Jafa | 1.53 | 4.08 | 4.85 | 2.35 | 1.48 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Hapoel Kfar Šalem
Hapoel Ranana
- Tim Hapoel Ranana je posljednjih 8 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Izrael 2 - 1.dio.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Hapoel Kfar Šalem je bio preko 3 u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Izrael 2 - 1.dio.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.60 | 3.45 | 2.28 | |||
| Prosječne kvote | 2.60 | 3.45 | 2.28 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bnei Jehuda | 9 | 7 | 2 | 0 | 20 | : | 7 | (+13) | 23 |
| 2 | Ašdod | 8 | 7 | 0 | 1 | 18 | : | 6 | (+12) | 21 |
| 3 | Hapoel Rišon LeZion | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | : | 9 | (+6) | 17 |
| 4 | Hapoel Afula | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | : | 13 | (+5) | 17 |
| 5 | Kirjat Jam | 9 | 5 | 1 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 16 |
| 6 | Hapoel Ranana | 8 | 5 | 0 | 3 | 19 | : | 11 | (+8) | 15 |
| 7 | Hapoel Kfar Šalem | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | : | 17 | (0) | 14 |
| 8 | Kfar Kasem | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | : | 9 | (+3) | 13 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | : | 13 | (0) | 13 |
| 10 | M. Ahi Nazaret | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | : | 13 | (-3) | 10 |
| 11 | Makabi Kiriat Gat | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | : | 11 | (-2) | 9 |
| 12 | Ironi Modin | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | : | 17 | (-4) | 8 |
| 13 | Makabi Hercilija | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | (-4) | 8 |
| 14 | Makabi Kabilio Jafa | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | : | 17 | (-10) | 6 |
| 15 | Hapoel Kfar Saba | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 | : | 20 | (-11) | 6 |
| 16 | Hapoel Akre | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 | : | 23 | (-23) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bnei Jehuda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | : | 4 | 15 | |
| 2. | Ašdod | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 9 | |
| 3. | Hapoel Rišon LeZion | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 4. | Hapoel Afula | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Kirjat Jam | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | : | 12 | 7 | |
| 6. | Hapoel Ranana | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 4 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 7 | 9 | |
| 7. | Hapoel Kfar Šalem | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 6 | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 8. | Kfar Kasem | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 6 | |
| 9. | Maccabi Bnei Raina | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 10 | |
| 10. | M. Ahi Nazaret | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | 7 | |
| 11. | Makabi Kiriat Gat | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 12. | Ironi Modin | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 12 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Makabi Hercilija | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 14. | Makabi Kabilio Jafa | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 13 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 15. | Hapoel Kfar Saba | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 14 | 3 | |
| 16. | Hapoel Akre | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | : | 12 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 11 | 0 | |
Hapoel Kfar Šalem
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Maccabi Bnei Raina | 2:1 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Makabi Kabilio Jafa | 3:1 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Hapoel Afula | 3:3 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | M. Ahi Nazaret | 3:3 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Ašdod | 0:4 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kirjat Jam | 3:2 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Bnei Jehuda | 1:3 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | Kfar Kasem | 2:0 | 0-2 | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 25.05.2026 | Hapoel Rišon LeZion | 6:2 | 3+ | Izrael 2 | 2025/2026 | |||
| 20.05.2026 | Kirjat Jam | 2:1 | 3+ | Izrael 2 | 2025/2026 |
Hapoel Ranana
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Kfar Kasem | 1:2 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Maccabi Bnei Raina | 2:1 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Makabi Kiriat Gat | 0:1 | 0-2 | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Makabi Kabilio Jafa | 3:1 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Hapoel Kfar Saba | 6:1 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Hapoel Afula | 2:3 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Makabi Hercilija | 3:2 | 3+ | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | M. Ahi Nazaret | 2:0 | 0-2 | Izrael 2 | 2026/2027 | |||
| 25.05.2026 | Ironi Modin | 2:0 | 0-2 | Izrael 2 | 2025/2026 | |||
| 19.05.2026 | Kfar Kasem | 2:2 | 3+ | Izrael 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2026 | 2:1 | 3+ | Izrael 2 | 2025/2026 | |||
| 15.09.2025 | 3:1 | 3+ | Izrael 2 | 2025/2026 | |||
| 03.01.2025 | 2:2 | 3+ | Izrael 2 | 2024/2025 | |||
| 29.08.2024 | 3:1 | 3+ | Izrael 2 | 2024/2025 | |||
| 24.05.2021 | 0:4 | 3+ | Izrael 2 | 2020/2021 | |||
| 19.03.2021 | 1:0 | 0-2 | Izrael 2 | 2020/2021 | |||
| 01.12.2020 | 2:3 | 3+ | Izrael 2 | 2020/2021 |
| Hapoel Kfar Šalem | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:12 | (+1) | 25 | 1,86 | 1,71 | 3,57 | 1 | 6 | 14:86 |
| Domaćin | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | (-2) | 16 | 1,75 | 2,25 | 4,00 | 0 | 4 | 0:100 |
| Gost | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | (+3) | 9 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari