Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Harju JK Lagri - Vaprus
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10. (Čet) | 16:00 | Flora-Levadia Talin | 5.10 | 4.45 | 1.46 | 2.90 | 1.35 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 09:30 | Nome Junajted-Nome Kalju | 4.80 | 4.30 | 1.50 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 11:30 | Harju JK Lagri-Vaprus | 2.07 | 3.70 | 2.80 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Kuresare-Levadia Talin | 10.00 | 6.20 | 1.17 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 14:00 | Paide Linameskond-Narva Trans | 1.52 | 4.10 | 4.90 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 16:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.62 | 4.10 | 4.10 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Harju JK Lagri
Vaprus
- Vaprus je bez pobjede u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Estonija 1.
- Na utakmicama tima Harju JK Lagri broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.07 | 3.70 | 2.80 | |||
| Prosječne kvote | 2.07 | 3.70 | 2.80 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | : | 21 | (+61) | 75 |
| 2 | Flora | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | : | 41 | (+18) | 55 |
| 3 | Paide Linameskond | 31 | 16 | 6 | 9 | 50 | : | 38 | (+12) | 54 |
| 4 | Nome Kalju | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | : | 30 | (+24) | 51 |
| 5 | Tameka Tartu | 31 | 15 | 2 | 14 | 42 | : | 49 | (-7) | 47 |
| 6 | Harju JK Lagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | : | 47 | (-4) | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | : | 61 | (-18) | 36 |
| 8 | Kuresare | 31 | 10 | 5 | 16 | 34 | : | 49 | (-15) | 35 |
| 9 | Nome Junajted | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | : | 74 | (-27) | 28 |
| 10 | Narva Trans | 31 | 5 | 5 | 21 | 24 | : | 68 | (-44) | 20 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | : | 7 | 36 | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | : | 14 | 39 | |
| 2. | Flora | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | : | 19 | 27 | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | : | 22 | 28 | |
| 3. | Paide Linameskond | 15 | 9 | 1 | 5 | 22 | : | 15 | 28 | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | : | 23 | 26 | |
| 4. | Nome Kalju | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | : | 18 | 24 | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | : | 12 | 27 | |
| 5. | Tameka Tartu | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | : | 17 | 25 | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | : | 32 | 22 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | : | 21 | 23 | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | : | 26 | 18 | |
| 7. | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | : | 26 | 25 | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | : | 35 | 11 | |
| 8. | Kuresare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | : | 22 | 21 | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | : | 27 | 14 | |
| 9. | Nome Junajted | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | : | 33 | 12 | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | : | 41 | 16 | |
| 10. | Narva Trans | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | : | 26 | 15 | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | : | 42 | 5 | |
Harju JK Lagri
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Nome Junajted | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Nome Kalju | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | FK Talin | 10:0 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Kuresare | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Paide Linameskond | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Vaprus | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Tameka Tartu | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Nome Junajted | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Nome Kalju | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Levadia Talin | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Vaprus
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Nome Kalju | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Narva Trans | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Flora | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.09.2026 | Paide Linameskond | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Levadia Talin | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Harju JK Lagri | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Nome Junajted | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.09.2026 | Nome Junajted | 2:3 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kuresare | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.05.2026 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 04.04.2026 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 |
| Harju JK Lagri | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | (0) | 10 | 1,67 | 1,67 | 3,33 | 1 | 2 | 33:67 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | (-1) | 3 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | (+1) | 7 | 2,00 | 1,50 | 3,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari