Rezultati po danu
Po takmičenju
Španija, Španija 3
Herkules - Sant Andreu
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10. (Pon) | 14:00 | Kultural Leonesa-Arenas | 1.42 | 4.13 | 6.30 | 2.00 | 1.70 | (2) |
| 12.10. (Pon) | 16:15 | Herkules-Sant Andreu | 1.57 | 3.60 | 5.15 | 1.83 | 1.85 | (2) |
| 12.10. (Pon) | 18:30 | Lugo-UD Logronjes | 2.39 | 2.95 | 2.80 | 1.55 | 2.25 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Herkules
Sant Andreu
- Herkules je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Španija 3
- Na utakmicama tima Herkules broj golova je bio od 0 do 1 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Španija 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.58 | 3.60 | 5.10 | 1.83 | 1.85 | |
| Meridianbet.ba | 1.55 | 3.60 | 5.20 | |||
| Prosječne kvote | 1.57 | 3.60 | 5.15 | 1.83 | 1.85 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logronjes | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 7 | (+8) | 16 |
| 2 | Lugo | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 16 |
| 3 | Rasing Ferol | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 13 |
| 4 | Atletik Bilbao B | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | (+4) | 12 |
| 5 | Kasereno | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 12 |
| 6 | Zamora | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 11 |
| 7 | Mirandes | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 11 |
| 8 | Ponferadina | 7 | 3 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 11 |
| 9 | Real Union | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | : | 11 | (+2) | 9 |
| 10 | Ekstremadura | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 8 | (+1) | 9 |
| 11 | Merida | 7 | 3 | 0 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 9 |
| 12 | Real Aviljes | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | : | 10 | (+1) | 8 |
| 13 | Deportivo Fabril | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 8 |
| 14 | Pontevedra | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 8 |
| 15 | Kultural Leonesa | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 8 |
| 16 | Unionistas de Salamanka | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 7 |
| 17 | Barakaldo | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 6 |
| 18 | Koria | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 5 |
| 19 | Ourense | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | : | 10 | (-7) | 5 |
| 20 | Arenas | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 14 | (-10) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | UD Logronjes | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Lugo | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 10 | |
| 3. | Rasing Ferol | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 4. | Atletik Bilbao B | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | |
| 5. | Kasereno | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 3 | 2 | |
| 6. | Zamora | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | |
| 7. | Mirandes | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 8. | Ponferadina | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 9. | Real Union | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 10. | Ekstremadura | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 6 | 6 | |
| 11. | Merida | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 9 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 12. | Real Aviljes | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 5 | |
| 13. | Deportivo Fabril | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Pontevedra | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 15. | Kultural Leonesa | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | 4 | |
| 16. | Unionistas de Salamanka | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 8 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 17. | Barakaldo | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | |
| 18. | Koria | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 9 | 1 | |
| 19. | Ourense | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 20. | Arenas | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | 1 | |
Grupa 2
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saragosa | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | : | 10 | (+6) | 16 |
| 2 | Mursija | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 15 |
| 3 | Viljareal B | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 9 | (+6) | 14 |
| 4 | Alkorkon | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 5 | (+8) | 12 |
| 5 | Kartagena | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 12 |
| 6 | Haen | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 12 |
| 7 | Antekera | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | (+2) | 10 |
| 8 | Hueska | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 | : | 9 | (0) | 10 |
| 9 | UD Ibiza | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 9 | (0) | 10 |
| 10 | Herkules | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 10 |
| 11 | Real Mad. Kastilja | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 12 | Atletiko Madrid B | 7 | 2 | 3 | 2 | 15 | : | 12 | (+3) | 9 |
| 13 | Sant Andreu | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 8 |
| 14 | Himnastik | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 8 |
| 15 | CE Europa | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 7 |
| 16 | Algeciras | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 7 |
| 17 | Agilas | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 6 |
| 18 | Teruel | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | : | 12 | (-9) | 5 |
| 19 | R. Mahadahonda | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 8 | (-3) | 4 |
| 20 | Huventud Toremolinos | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | : | 18 | (-10) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Saragosa | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 9 | 7 | |
| 2. | Mursija | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 3. | Viljareal B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 5 | 10 | |
| 4. | Alkorkon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 0 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 5. | Kartagena | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 5 | |
| 6. | Haen | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 6 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | |
| 7. | Antekera | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
| 8. | Hueska | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | : | 5 | 3 | |
| 9. | UD Ibiza | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 10. | Herkules | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
| 11. | Real Mad. Kastilja | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 12. | Atletiko Madrid B | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | : | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 13. | Sant Andreu | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 14. | Himnastik | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 7 | 2 | |
| 15. | CE Europa | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 16. | Algeciras | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | |
| 17. | Agilas | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 18. | Teruel | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 10 | 0 | |
| 19. | R. Mahadahonda | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 20. | Huventud Toremolinos | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 10 | 1 | |
Herkules
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Haen | 0:0 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Agilas | 1:0 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Huventud Toremolinos | 1:0 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | CE Europa | 2:1 | 3+ | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Atletiko Madrid B | 0:2 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Mursija | 1:2 | 3+ | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Himnastik | 1:1 | 0-2 | Španija 3 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Algeciras | 2:0 | 0-2 | Španija 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | UD Ibiza | 2:1 | 3+ | Španija 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Viljareal B | 0:1 | 0-2 | Španija 3 | 2025/2026 |
Sant Andreu
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Antekera | 2:2 | 3+ | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Himnastik | 2:1 | 3+ | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 23.09.2026 | Real Mad. Kastilja | 1:1 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | UD Ibiza | 0:2 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Agilas | 2:0 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Hueska | 0:1 | 0-2 | Španija 3 | 2026/2027 | |||
| 04.12.2025 | Selta | 0:0 | 0-2 | Španija, Kup | 2025/2026 | |||
| 29.10.2025 | Teruel | 1:1 | 0-2 | Španija, Kup | 2025/2026 | |||
| 04.12.2024 | Betis | 1:3 | 3+ | Španija, Kup | 2024/2025 | |||
| 05.12.2018 | Atletiko Madrid | 0:4 | 3+ | Španija, Kup | 2018/2019 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2015 | 1:2 | 3+ | Španija 3 III | 2014/2015 | |||
| 28.09.2014 | 2:0 | 0-2 | Španija 3 III | 2014/2015 |
| Herkules | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | (+1) | 5 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | (+2) | 2 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | (-1) | 3 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari