Rezultati po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Kagošima Junajted - Ehim
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 03:00 | Gifu-Fukušima Junajted | 1.61 | 4.03 | 4.15 | 2.45 | 1.45 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 03:00 | Giravanc Kitakjušu-FK Osaka | 3.20 | 3.47 | 1.94 | 2.00 | 1.65 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 05:00 | Gainare Totori-Tespa Gunma | 2.45 | 3.35 | 2.46 | 2.00 | 1.65 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Cvajgen Kanazava-Nara Klub | 2.04 | 3.60 | 2.90 | 2.40 | 1.45 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Kagošima Junajted-Ehim | 2.02 | 3.33 | 3.15 | 1.90 | 1.73 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Rjukju-Točiđi | 2.63 | 3.20 | 2.37 | 1.88 | 1.78 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kagošima Junajted
Ehim
- Ehim je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Japan 3
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.05 | 3.30 | 3.15 | 1.90 | 1.73 | |
| Meridianbet.ba | 1.99 | 3.35 | 3.15 | |||
| Prosječne kvote | 2.02 | 3.33 | 3.15 | 1.90 | 1.73 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehim | 10 | 7 | 2 | 1 | 24 | : | 10 | (+14) | 23 |
| 2 | Kagošima Junajted | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | : | 11 | (+8) | 23 |
| 3 | Renofa Jamaguči | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 7 | (+7) | 20 |
| 4 | Nara Klub | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | : | 16 | (+5) | 20 |
| 5 | Sagamihara | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 18 |
| 6 | FK Osaka | 10 | 4 | 5 | 1 | 18 | : | 9 | (+9) | 17 |
| 7 | Gifu | 10 | 5 | 1 | 4 | 20 | : | 10 | (+10) | 16 |
| 8 | Cvajgen Kanazava | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | : | 14 | (+3) | 14 |
| 9 | Roaso Kumamoto | 10 | 3 | 5 | 2 | 7 | : | 6 | (+1) | 14 |
| 10 | Reilak Šiga | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | : | 16 | (0) | 14 |
| 11 | Nagano Parseiro | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 14 |
| 12 | Gainare Totori | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | : | 19 | (-7) | 13 |
| 13 | Macumoto Jamaga | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 11 |
| 14 | Rjukju | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | : | 14 | (-3) | 11 |
| 15 | Točiđi | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 10 |
| 16 | Giravanc Kitakjušu | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | : | 18 | (-6) | 10 |
| 17 | Tespa Gunma | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | : | 19 | (-9) | 9 |
| 18 | Fukušima Junajted | 10 | 2 | 2 | 6 | 20 | : | 25 | (-5) | 8 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | : | 20 | (-8) | 5 |
| 20 | Koči Junajted | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | : | 23 | (-19) | 5 |
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Grulja Morioka je promenio ime u Ivate Grulja Morioka.
Grulja Morioka je promenio ime u Ivate Grulja Morioka.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ehim | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | : | 5 | 15 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 2. | Kagošima Junajted | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 13 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | |
| 3. | Renofa Jamaguči | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 4. | Nara Klub | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 10 | 8 | |
| 5. | Sagamihara | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 7 | |
| 6. | FK Osaka | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | : | 7 | 11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | |
| 7. | Gifu | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | : | 4 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | 10 | |
| 8. | Cvajgen Kanazava | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 9. | Roaso Kumamoto | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 11 | |
| 10. | Reilak Šiga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 10 | 10 | |
| 11. | Nagano Parseiro | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 12. | Gainare Totori | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 10 | 9 | |
| 13. | Macumoto Jamaga | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | |
| 14. | Rjukju | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 10 | 1 | |
| 15. | Točiđi | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 16. | Giravanc Kitakjušu | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 12 | 4 | |
| 17. | Tespa Gunma | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 18. | Fukušima Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | : | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 3 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 12 | 0 | |
Kagošima Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Macumoto Jamaga | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 07.10.2026 | Serezo Osaka | 0:2 | 0-2 | Japan, Kup | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Fukušima Junajted | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Giravanc Kitakjušu | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Točiđi | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Reilak Šiga | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Rjukju | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Hokaido KS | 0:1 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kamatamare Sanuki | 4:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Gifu | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 |
Ehim
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Roaso Kumamoto | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Tespa Gunma | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | FK Tokio | 0:2 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Rjukju | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Kamatamare Sanuki | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | FK Osaka | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Giravanc Kitakjušu | 4:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Blaublic Akita | 1:0 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Cvajgen Kanazava | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Macumoto Jamaga | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2024 | 4:0 | 3+ | Japan 2 | 2024 | |||
| 13.04.2024 | 2:2 | 3+ | Japan 2 | 2024 | |||
| 23.09.2023 | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
| 23.07.2023 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
| 30.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
| 25.06.2022 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
| 17.08.2019 | 4:2 | 3+ | Japan 2 | 2019 | |||
| 12.05.2019 | 3:0 | 3+ | Japan 2 | 2019 |
| Kagošima Junajted | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:8 | (+8) | 24 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 3 | 5 | 38:63 |
| Domaćin | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | (+4) | 14 | 2,25 | 1,25 | 3,50 | 1 | 3 | 25:75 |
| Gost | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | (+4) | 10 | 1,75 | 0,75 | 2,50 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari