Rezultati po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Harkov - Karpati
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 11:00 | Obolon-Livi Bereg | 2.95 | 3.10 | 2.40 | 1.58 | 2.25 | (2) |
| 06.11. (Pet) | 11:00 | Polisia-Veres | 1.19 | 6.05 | 12.50 | 2.30 | 1.53 | (2) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Epicentr KP-Krivbas | 2.10 | 3.40 | 3.15 | 2.05 | 1.68 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Harkov-Karpati | 2.05 | 3.25 | 3.35 | 1.83 | 1.88 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Kudrivka-Černomorec Odesa | 2.60 | 3.15 | 2.60 | 1.75 | 1.98 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Bukovina-Kolos Kovalivka | 2.12 | 3.35 | 3.15 | 1.98 | 1.73 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Zarja-LNZ Čerkasi | 2.95 | 3.05 | 2.35 | 1.68 | 2.05 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Šahtjor-Dinamo Kijev | 1.75 | 3.30 | 4.60 | 1.73 | 2.00 | (1) |
| 03.04. (Sub) | 13:00 | Livi Bereg-Polisia | 6.00 | 3.75 | 1.44 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Harkov
(Arsenal Harkov, Metalist 1925 Harkov)
Karpati
- Tim Harkov je posljednjih 9 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Ukrajina 1.
- Na utakmicama tima Harkov broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Ukrajina 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.05 | 3.25 | 3.35 | 1.83 | 1.88 | |
| Prosječne kvote | 2.05 | 3.25 | 3.35 | 1.83 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šahtjor | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | : | 5 | (+17) | 28 |
| 2 | Polisia | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | : | 8 | (+15) | 25 |
| 3 | Dinamo Kijev | 10 | 7 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | (+7) | 22 |
| 4 | Harkov | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | : | 7 | (+11) | 21 |
| 5 | Karpati | 11 | 5 | 4 | 2 | 22 | : | 8 | (+14) | 19 |
| 6 | Zarja | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 18 |
| 7 | LNZ Čerkasi | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 9 | Černomorec Odesa | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | : | 12 | (-4) | 9 |
| 10 | Epicentr KP | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | : | 15 | (-5) | 9 |
| 11 | Bukovina | 10 | 1 | 6 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 9 |
| 12 | Veres | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | : | 16 | (-9) | 9 |
| 13 | Livi Bereg | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | : | 8 | (-2) | 8 |
| 14 | Obolon | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 17 | (-13) | 7 |
| 15 | Krivbas | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 6 |
| 16 | Kudrivka | 11 | 1 | 2 | 8 | 11 | : | 29 | (-18) | 5 |
Zbog rata u Ukrajini klubovi sa istoka zemlje kao domaćini igraju u drugim gradovima: Šahtjor u Ljvovu (Arena Ljvov), Metalurg Donjeck u Dnjeprodžerzinsku (stadion Stala), Olimpik Donjeck u Kijevu (Stadion Banjikov) i Zarja Lugansk u Čerkasiju (stadion Dnjepar Čerkasija).
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šahtjor | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | : | 4 | 16 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 12 | |
| 2. | Polisia | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | : | 5 | 18 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Dinamo Kijev | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 9 | |
| 4. | Harkov | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Karpati | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 5 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | 8 | |
| 6. | Zarja | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | LNZ Čerkasi | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 8. | Kolos Kovalivka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 7 | |
| 9. | Černomorec Odesa | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 10. | Epicentr KP | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 6 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Bukovina | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | 1 | |
| 12. | Veres | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 5 | |
| 13. | Livi Bereg | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Obolon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 9 | 0 | 4 | 5 | 2 | : | 17 | 4 | |
| 15. | Krivbas | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 16. | Kudrivka | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 22 | 1 | |
Harkov
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Majak Sarni | 2:1 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Epicentr KP | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Livi Bereg | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Černomorec Odesa | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Bukovina | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Obolon | 5:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Zarja | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Šahtjor | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Polisia | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Veres | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 |
Karpati
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Kudrivka | 5:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Oleksandrija | 2:1 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Černomorec Odesa | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Epicentr KP | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Dinamo Kijev | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Veres | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Kolos Kovalivka | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Šahtjor | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Livi Bereg | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Bukovina | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 22.11.2025 | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 15.08.2009 | 1:5 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2009/2010 | |||
| 04.04.2009 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2008/2009 | |||
| 30.08.2008 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2008/2009 | |||
| 01.03.2008 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2007/2008 | |||
| 04.08.2007 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2007/2008 | |||
| 13.05.2007 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2006/2007 | |||
| 22.10.2006 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2006/2007 | |||
| 17.03.2005 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2004/2005 | |||
| 20.11.2004 | 3:1 | 3+ | Ukrajina 2 | 2004/2005 |
| Harkov | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:14 | (-2) | 26 | 1,09 | 1,27 | 2,36 | 7 | 4 | 64:36 |
| Domaćin | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:9 | (-1) | 17 | 1,33 | 1,50 | 2,83 | 3 | 3 | 50:50 |
| Gost | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | (-1) | 9 | 0,80 | 1,00 | 1,80 | 4 | 1 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari