Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 3
Knoke - Merelbek
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Heverle Leuven II-Harelbek | 1.41 | 4.50 | 5.60 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Knoke-Merelbek | 1.88 | 3.50 | 3.35 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Standard II-Flenu | 1.62 | 3.80 | 4.35 | 2.30 | 1.50 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Knoke
Merelbek
- Merelbek je bez pobjede u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Belgija 3.
- Na utakmicama tima Merelbek broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Belgija 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.88 | 3.50 | 3.35 | |||
| Prosječne kvote | 1.88 | 3.50 | 3.35 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Group 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hutvene | 8 | 7 | 0 | 1 | 20 | : | 8 | (+12) | 21 |
| 2 | Mandel Junajted | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | : | 6 | (+7) | 16 |
| 3 | Ruselar | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | : | 4 | (+8) | 15 |
| 4 | Heverle Leuven II | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 13 | (+2) | 13 |
| 5 | Dizel Sport | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | : | 17 | (-1) | 11 |
| 6 | Merelbek | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 11 |
| 7 | Belisija | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | : | 15 | (+1) | 11 |
| 8 | Hugstraten VV | 8 | 2 | 4 | 2 | 19 | : | 15 | (+4) | 10 |
| 9 | Tes Sport | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | : | 11 | (+1) | 10 |
| 10 | Knoke | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | (0) | 10 |
| 11 | Tienen | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | : | 10 | (+4) | 9 |
| 12 | Hajst | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 12 | (-3) | 8 |
| 13 | Serkl Briž II | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 17 | (-6) | 8 |
| 14 | Lira-Lirs | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | : | 19 | (-6) | 6 |
| 15 | Harelbek | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 19 | (-14) | 4 |
| 16 | Zelzate | 8 | 0 | 3 | 5 | 7 | : | 19 | (-12) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hutvene | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 9 | |
| 2. | Mandel Junajted | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Ruselar | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 8 | |
| 4. | Heverle Leuven II | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 5 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | 3 | |
| 5. | Dizel Sport | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 6. | Merelbek | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 7. | Belisija | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 7 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | 4 | |
| 8. | Hugstraten VV | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 5 | |
| 9. | Tes Sport | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 10. | Knoke | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 4 | 9 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 6 | 1 | |
| 11. | Tienen | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 7 | |
| 12. | Hajst | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 9 | 1 | |
| 13. | Serkl Briž II | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 1 | |
| 14. | Lira-Lirs | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 2 | |
| 15. | Harelbek | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 10 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | 0 | |
| 16. | Zelzate | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 10 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 2 | |
ACFF
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RVDM47 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | : | 10 | (+4) | 19 |
| 2 | Rojal Meu | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | : | 8 | (+8) | 19 |
| 3 | Rošfor | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | : | 7 | (+10) | 17 |
| 4 | Union Sen Žil II | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | : | 10 | (+7) | 17 |
| 5 | Tubize-Bren | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 14 |
| 6 | Olimpik Šarlroa | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 18 | (-5) | 12 |
| 7 | Mons | 8 | 3 | 2 | 3 | 18 | : | 15 | (+3) | 11 |
| 8 | Standard II | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | : | 7 | (+5) | 10 |
| 9 | Sporting Šarlroa II | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 10 |
| 10 | Hebej-la-Neuve | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | : | 12 | (-5) | 6 |
| 11 | Onhaje | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | : | 20 | (-10) | 6 |
| 12 | Flenu | 8 | 0 | 1 | 7 | 10 | : | 26 | (-16) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | RVDM47 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 9 | |
| 2. | Rojal Meu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 13 | |
| 3. | Rošfor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | 10 | |
| 4. | Union Sen Žil II | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 5 | |
| 5. | Tubize-Bren | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | |
| 6. | Olimpik Šarlroa | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 11 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 7 | |
| 7. | Mons | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 7 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 4 | |
| 8. | Standard II | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | 4 | |
| 9. | Sporting Šarlroa II | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 3 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 10. | Hebej-la-Neuve | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 11. | Onhaje | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 12 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 12. | Flenu | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | : | 15 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 11 | 1 | |
Knoke
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Hutvene | 0:2 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Heverle Leuven II | 3:2 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Zelzate | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Belisija | 3:2 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Serkl Briž II | 1:2 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Tes Sport | 0:2 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Hajst | 3:0 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.04.2026 | Zelzate | 3:2 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Tienen | 2:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Ninove | 4:0 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 |
Merelbek
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Mandel Junajted | 0:2 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Tienen | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Dizel Sport | 1:1 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Harelbek | 3:0 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Belisija | 0:1 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Serkl Briž II | 3:1 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Hugstraten VV | 3:2 | 3+ | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.04.2026 | Ninove | 1:3 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Ruselar | 1:3 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Hutvene | 2:1 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | 3:2 | 3+ | Belgija 3 | 2025/2026 | |||
| 30.11.2025 | 2:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2025/2026 |
| Knoke | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | (+3) | 7 | 2,50 | 1,00 | 3,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | (+2) | 2 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | (+1) | 5 | 3,00 | 2,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari