Rezultati po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Korona - Radomjak
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Motor-Visla Plok | 1.99 | 3.55 | 3.25 | 2.25 | 1.58 | (2) |
| 06.11. (Pet) | 19:30 | Visla Krakov-Krakovija | 1.84 | 3.60 | 3.63 | 2.15 | 1.63 | (2) |
| 07.11. (Sub) | 11:15 | Korona-Radomjak | 1.70 | 3.80 | 4.45 | 2.15 | 1.63 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Šlonsk Vroclav-Pjast | 2.50 | 3.60 | 2.50 | 2.25 | 1.58 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:30 | Gornjik Zabže-Vječista Krakov | 1.60 | 4.00 | 5.00 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:15 | Viđev-Pogon | 2.15 | 3.40 | 3.15 | 2.00 | 1.73 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:45 | Jagielonija-GKS Katovice | 2.15 | 3.85 | 2.85 | 2.75 | 1.40 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:30 | Legija Varšava-Rakov Čestohova | 1.88 | 3.75 | 3.60 | 2.20 | 1.60 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 19:15 | Leh Poznanj-Zaglebje Lubin | 1.45 | 4.55 | 5.80 | 2.60 | 1.45 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Korona
Radomjak
- Tim Korona je posljednjih 7 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Poljska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.70 | 3.80 | 4.45 | 2.15 | 1.63 | |
| Prosječne kvote | 1.70 | 3.80 | 4.45 | 2.15 | 1.63 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Leh Poznanj | 12 | 10 | 1 | 1 | 32 | : | 11 | (+21) | 31 |
| 2 | Gornjik Zabže | 13 | 8 | 4 | 1 | 21 | : | 11 | (+10) | 28 |
| 3 | Legija Varšava | 13 | 6 | 6 | 1 | 23 | : | 11 | (+12) | 24 |
| 4 | Pogon | 12 | 7 | 3 | 2 | 20 | : | 12 | (+8) | 24 |
| 5 | Zaglebje Lubin | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | : | 15 | (+1) | 22 |
| 6 | GKS Katovice | 13 | 7 | 0 | 6 | 25 | : | 19 | (+6) | 21 |
| 7 | Pjast | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | : | 20 | (+4) | 21 |
| 8 | Visla Krakov | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | : | 18 | (+2) | 21 |
| 9 | Jagielonija | 12 | 6 | 0 | 6 | 17 | : | 18 | (-1) | 18 |
| 10 | Korona | 13 | 5 | 3 | 5 | 14 | : | 19 | (-5) | 18 |
| 11 | Motor | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | : | 22 | (-3) | 16 |
| 12 | Visla Plok | 12 | 4 | 3 | 5 | 12 | : | 18 | (-6) | 15 |
| 13 | Krakovija | 13 | 3 | 3 | 7 | 15 | : | 21 | (-6) | 12 |
| 14 | Viđev | 13 | 1 | 8 | 4 | 17 | : | 19 | (-2) | 11 |
| 15 | Radomjak | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | : | 29 | (-14) | 11 |
| 16 | Šlonsk Vroclav | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | : | 25 | (-8) | 9 |
| 17 | Rakov Čestohova | 13 | 3 | 0 | 10 | 19 | : | 29 | (-10) | 9 |
| 18 | Vječista Krakov | 13 | 2 | 2 | 9 | 17 | : | 26 | (-9) | 8 |
Legija Varšava - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Leh Poznanj | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | : | 4 | 19 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 7 | 12 | |
| 2. | Gornjik Zabže | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 11 | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | : | 4 | 17 | |
| 3. | Legija Varšava | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 11 | 7 | 3 | 4 | 0 | 10 | : | 6 | 13 | |
| 4. | Pogon | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | : | 8 | 14 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 5. | Zaglebje Lubin | 7 | 5 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 16 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 11 | 6 | |
| 6. | GKS Katovice | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | : | 7 | 15 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | : | 12 | 6 | |
| 7. | Pjast | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 | : | 12 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | |
| 8. | Visla Krakov | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | : | 4 | 18 | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 | : | 14 | 3 | |
| 9. | Jagielonija | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 9 | 9 | |
| 10. | Korona | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 7 | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 9 | |
| 11. | Motor | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 11 | 8 | |
| 12. | Visla Plok | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 8 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | 7 | |
| 13. | Krakovija | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 10 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 11 | 2 | |
| 14. | Viđev | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | : | 10 | 5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 9 | 6 | |
| 15. | Radomjak | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 11 | 10 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | : | 18 | 1 | |
| 16. | Šlonsk Vroclav | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 8 | : | 15 | 1 | |
| 17. | Rakov Čestohova | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | : | 18 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | : | 11 | 3 | |
| 18. | Vječista Krakov | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 | : | 18 | 4 | |
Korona
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Zaglebje Lubin | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Polonija Varšava | 1:2 | 3+ | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | GKS Katovice | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Leh Poznanj | 1:6 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Pogon | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Rakov Čestohova | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Gornjik Zabže | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Šlonsk Vroclav | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Visla Krakov | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Visla Plok | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 |
Radomjak
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Šlonsk Vroclav | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Avia Švidnik | 1:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Pogon | 3:4 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Visla Plok | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Motor | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Leh Poznanj | 1:5 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Pjast | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Viđev | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Krakovija | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Zaglebje Lubin | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2026 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 08.08.2025 | 3:0 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 30.03.2025 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2024/2025 | |||
| 20.09.2024 | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2024/2025 | |||
| 19.04.2024 | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
| 22.10.2023 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
| 11.03.2023 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
| 27.08.2022 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
| 13.06.2021 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 13.12.2020 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 14.01.2012 | 2:1 | 3+ | Prijateljski | 2012 | |||
| 08.06.2005 | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2004/2005 | |||
| 06.11.2004 | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2004/2005 |
| Korona | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | (+4) | 38 | 1,62 | 1,31 | 2,92 | 5 | 8 | 38:62 |
| Domaćin | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:8 | (+6) | 22 | 2,00 | 1,14 | 3,14 | 1 | 6 | 14:86 |
| Gost | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:9 | (-2) | 16 | 1,17 | 1,50 | 2,67 | 4 | 2 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari