Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Levadia Talin - Nome Kalju
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Kuresare-Nome Junajted | 2.90 | 3.50 | 2.10 | 2.25 | 1.55 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Levadia Talin-Nome Kalju | 1.68 | 3.75 | 4.00 | 2.45 | 1.45 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Narva Trans-Harju JK Lagri | 2.85 | 3.70 | 2.05 | 2.65 | 1.40 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Paide Linameskond-Flora | 2.50 | 3.50 | 2.38 | 2.30 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Tameka Tartu-Vaprus | 2.65 | 3.30 | 2.30 | 2.40 | 1.48 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Levadia Talin
Nome Kalju
- Levadia Talin je bez poraza u posljednjih 17 mečeva u takmičenju Estonija 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Levadia Talin je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.68 | 3.75 | 4.00 | 2.45 | 1.45 | |
| Prosječne kvote | 1.68 | 3.75 | 4.00 | 2.45 | 1.45 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 35 | 28 | 6 | 1 | 95 | : | 27 | (+68) | 90 |
| 2 | Paide Linameskond | 35 | 19 | 6 | 10 | 54 | : | 41 | (+13) | 63 |
| 3 | Flora | 35 | 20 | 1 | 14 | 66 | : | 49 | (+17) | 61 |
| 4 | Nome Kalju | 35 | 18 | 6 | 11 | 59 | : | 34 | (+25) | 60 |
| 5 | Tameka Tartu | 35 | 17 | 2 | 16 | 50 | : | 55 | (-5) | 53 |
| 6 | Harju JK Lagri | 35 | 15 | 2 | 18 | 50 | : | 52 | (-2) | 47 |
| 7 | Nome Junajted | 35 | 12 | 1 | 22 | 58 | : | 80 | (-22) | 37 |
| 8 | Vaprus | 35 | 10 | 7 | 18 | 46 | : | 69 | (-23) | 37 |
| 9 | Kuresare | 35 | 10 | 6 | 19 | 35 | : | 54 | (-19) | 36 |
| 10 | Narva Trans | 35 | 5 | 5 | 25 | 26 | : | 78 | (-52) | 20 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 17 | 13 | 3 | 1 | 51 | : | 9 | 42 | 18 | 15 | 3 | 0 | 44 | : | 18 | 48 | |
| 2. | Paide Linameskond | 17 | 10 | 1 | 6 | 24 | : | 18 | 31 | 18 | 9 | 5 | 4 | 30 | : | 23 | 32 | |
| 3. | Flora | 18 | 11 | 0 | 7 | 38 | : | 22 | 33 | 17 | 9 | 1 | 7 | 28 | : | 27 | 28 | |
| 4. | Nome Kalju | 18 | 9 | 3 | 6 | 35 | : | 19 | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 24 | : | 15 | 30 | |
| 5. | Tameka Tartu | 17 | 10 | 1 | 6 | 28 | : | 19 | 31 | 18 | 7 | 1 | 10 | 22 | : | 36 | 22 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 18 | 9 | 2 | 7 | 30 | : | 22 | 29 | 17 | 6 | 0 | 11 | 20 | : | 30 | 18 | |
| 7. | Nome Junajted | 18 | 6 | 0 | 12 | 39 | : | 39 | 18 | 17 | 6 | 1 | 10 | 19 | : | 41 | 19 | |
| 8. | Vaprus | 18 | 7 | 5 | 6 | 29 | : | 28 | 26 | 17 | 3 | 2 | 12 | 17 | : | 41 | 11 | |
| 9. | Kuresare | 17 | 6 | 3 | 8 | 20 | : | 25 | 21 | 18 | 4 | 3 | 11 | 15 | : | 29 | 15 | |
| 10. | Narva Trans | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | : | 27 | 15 | 18 | 1 | 2 | 15 | 9 | : | 51 | 5 | |
Levadia Talin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Nome Junajted | 4:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 27.10.2026 | Tameka Tartu | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Harju JK Lagri | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 18.10.2026 | Kuresare | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 15.10.2026 | Flora | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.10.2026 | Paide Linameskond | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 07.10.2026 | Keila | 10:0 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Narva Trans | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Tameka Tartu | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Vaprus | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Nome Kalju
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Kuresare | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 28.10.2026 | Paide Linameskond | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 25.10.2026 | Flora | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.10.2026 | Nome Junajted | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.10.2026 | Vaprus | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Harju JK Lagri | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Tameka Tartu | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Narva Trans | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 08.09.2026 | Nome Junajted | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Levadia Talin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 84 | 40 | 26 | 18 | 138:86 | (+52) | 224 | 1,64 | 1,02 | 2,67 | 39 | 45 | 46:54 |
| Domaćin | 39 | 17 | 15 | 7 | 59:38 | (+21) | 97 | 1,51 | 0,97 | 2,49 | 20 | 19 | 51:49 |
| Gost | 45 | 23 | 11 | 11 | 79:48 | (+31) | 127 | 1,76 | 1,07 | 2,82 | 19 | 26 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari