Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
Mardu - Nome Junajted do 21
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 09:30 | Mardu-Nome Junajted do 21 | 1.90 | 3.95 | 3.00 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Elva-Nome Kalju II | 1.30 | 5.60 | 6.20 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Mardu
Nome Junajted do 21
- Tim Mardu je posljednjih 9 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Estonija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.90 | 3.95 | 3.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.90 | 3.95 | 3.00 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tartu JK Velko | 27 | 17 | 4 | 6 | 76 | : | 39 | (+37) | 55 |
| 2 | Vimsi JK | 27 | 14 | 5 | 8 | 51 | : | 28 | (+23) | 47 |
| 3 | Flora II | 27 | 13 | 5 | 9 | 64 | : | 48 | (+16) | 44 |
| 4 | Elva | 26 | 12 | 5 | 9 | 43 | : | 37 | (+6) | 41 |
| 5 | Mardu | 26 | 11 | 5 | 10 | 43 | : | 54 | (-11) | 38 |
| 6 | Levadia Talin II | 27 | 12 | 1 | 14 | 55 | : | 54 | (+1) | 37 |
| 7 | Talina Kalev | 27 | 10 | 6 | 11 | 49 | : | 51 | (-2) | 36 |
| 8 | FK Talin | 27 | 7 | 7 | 13 | 33 | : | 57 | (-24) | 28 |
| 9 | Nome Junajted do 21 | 26 | 7 | 6 | 13 | 43 | : | 57 | (-14) | 27 |
| 10 | Nome Kalju II | 26 | 6 | 4 | 16 | 35 | : | 67 | (-32) | 22 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tartu JK Velko | 13 | 8 | 3 | 2 | 39 | : | 23 | 27 | 14 | 9 | 1 | 4 | 37 | : | 16 | 28 | |
| 2. | Vimsi JK | 12 | 6 | 2 | 4 | 27 | : | 16 | 20 | 15 | 8 | 3 | 4 | 24 | : | 12 | 27 | |
| 3. | Flora II | 13 | 8 | 1 | 4 | 33 | : | 24 | 25 | 14 | 5 | 4 | 5 | 31 | : | 24 | 19 | |
| 4. | Elva | 13 | 7 | 1 | 5 | 19 | : | 20 | 22 | 13 | 5 | 4 | 4 | 24 | : | 17 | 19 | |
| 5. | Mardu | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 | : | 24 | 23 | 13 | 4 | 3 | 6 | 23 | : | 30 | 15 | |
| 6. | Levadia Talin II | 15 | 8 | 1 | 6 | 33 | : | 25 | 25 | 12 | 4 | 0 | 8 | 22 | : | 29 | 12 | |
| 7. | Talina Kalev | 14 | 6 | 4 | 4 | 30 | : | 25 | 22 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 | : | 26 | 14 | |
| 8. | FK Talin | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | : | 23 | 16 | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 | : | 34 | 12 | |
| 9. | Nome Junajted do 21 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 | : | 22 | 15 | 13 | 3 | 3 | 7 | 25 | : | 35 | 12 | |
| 10. | Nome Kalju II | 14 | 3 | 3 | 8 | 16 | : | 36 | 12 | 12 | 3 | 1 | 8 | 19 | : | 31 | 10 | |
Mardu
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Levadia Talin II | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 24.08.2026 | Talina Kalev | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 20.08.2026 | Elva | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | FK Talin | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Vimsi JK | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Nome Kalju II | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Flora II | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.07.2026 | Tartu JK Velko | 1:8 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 09.07.2026 | Flora II | 3:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 03.07.2026 | Talina Kalev | 3:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Nome Junajted do 21
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Elva | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 24.08.2026 | Vimsi JK | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 20.08.2026 | FK Talin | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 17.08.2026 | Nome Kalju II | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Levadia Talin II | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Tartu JK Velko | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 27.07.2026 | Vimsi JK | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Talina Kalev | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Flora II | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 04.07.2026 | FK Talin | 3:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 08.03.2026 | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
| Mardu | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | (-2) | 8 | 1,50 | 2,50 | 4,00 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | (+1) | 3 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | (-3) | 5 | 1,00 | 4,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari