Rezultati po danu
Po takmičenju
Iran, Iran 1
Malavan - Fulad
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 12:30 | Zob Ahan-Sepahan | 4.80 | 3.10 | 1.70 | (1) | ||
| 13.10. (Uto) | 13:30 | Fajr Šepasi-Aluminijum Arak | 2.00 | 2.85 | 3.75 | (1) | ||
| 13.10. (Uto) | 13:30 | Malavan-Fulad | 2.55 | 2.85 | 2.65 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Malavan
Fulad
- Tim Fulad je posljednjih 3 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Iran 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.55 | 2.85 | 2.65 | |||
| Prosječne kvote | 2.55 | 2.85 | 2.65 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Traktor Sazi | 8 | 5 | 2 | 1 | 9 | : | 2 | (+7) | 17 |
| 2 | Persepolis | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | : | 4 | (+11) | 16 |
| 3 | Esteglal Teheran | 8 | 4 | 4 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 16 |
| 4 | Sepahan | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 5 | (+6) | 13 |
| 5 | Aluminijum Arak | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | : | 4 | (+5) | 13 |
| 6 | Gol Gohar | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | (+3) | 13 |
| 7 | Fulad | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 12 |
| 8 | Pajkan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 9 |
| 9 | Nasaji Mazandaran | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | : | 7 | (-2) | 9 |
| 10 | Hadormalou Akadan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 11 | (-5) | 9 |
| 11 | Malavan | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 8 |
| 12 | Kejbar Koramabad | 7 | 1 | 4 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 7 |
| 13 | Zob Ahan | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 14 | Fajr Šepasi | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | : | 9 | (-5) | 7 |
| 15 | Šams Azar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 6 |
| 16 | Esteglal Kuzestan | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | : | 12 | (-8) | 6 |
| 17 | Mes Šar-e Babak | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 | : | 12 | (-6) | 5 |
| 18 | Sanat Naft | 8 | 0 | 4 | 4 | 3 | : | 11 | (-8) | 4 |
1.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Traktor Sazi | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Persepolis | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 12 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Esteglal Teheran | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 10 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | : | 1 | 6 | |
| 4. | Sepahan | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
| 5. | Aluminijum Arak | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | : | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | |
| 6. | Gol Gohar | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 2 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Fulad | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 8. | Pajkan | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 3 | |
| 9. | Nasaji Mazandaran | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | |
| 10. | Hadormalou Akadan | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 5 | |
| 11. | Malavan | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 12. | Kejbar Koramabad | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 13. | Zob Ahan | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | |
| 14. | Fajr Šepasi | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | : | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 8 | 4 | |
| 15. | Šams Azar | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 16. | Esteglal Kuzestan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
| 17. | Mes Šar-e Babak | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 8 | 2 | |
| 18. | Sanat Naft | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | 2 | |
Malavan
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Aluminijum Arak | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Mes Šar-e Babak | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Nasaji Mazandaran | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Persepolis | 0:3 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Fajr Šepasi | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Zob Ahan | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Sanat Naft | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 22.02.2026 | Traktor Sazi | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 14.02.2026 | Kejbar Koramabad | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 08.02.2026 | Persepolis | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 |
Fulad
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Mes Šar-e Babak | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Fajr Šepasi | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Kejbar Koramabad | 0:2 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Esteglal Teheran | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Sanat Naft | 3:0 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Šams Azar | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Zob Ahan | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 27.02.2026 | Šams Azar | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | Zob Ahan | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 08.02.2026 | Gol Gohar | 3:1 | 3+ | Iran 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | 2:2 | 3+ | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 26.08.2025 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 15.05.2025 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2024/2025 | |||
| 02.01.2025 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2024/2025 | |||
| 27.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 23.08.2023 | 4:0 | 3+ | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 01.03.2023 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2022/2023 | |||
| 02.11.2022 | 3:1 | 3+ | Iran 1 | 2022/2023 | |||
| 04.08.2021 | 0:2 | 0-2 | Iran, Kup | 2020/2021 | |||
| 16.04.2016 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2015/2016 | |||
| 31.10.2015 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2015/2016 | |||
| 01.05.2015 | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2014/2015 | |||
| 30.10.2014 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2014/2015 | |||
| 09.02.2014 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2013/2014 | |||
| 27.09.2013 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2013/2014 | |||
| 15.02.2013 | 2:2 | 3+ | Iran 1 | 2012/2013 | |||
| 21.09.2012 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2012/2013 | |||
| 06.05.2012 | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2011/2012 | |||
| 09.12.2011 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2011/2012 | |||
| 22.04.2011 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2010/2011 | |||
| 04.11.2010 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2010/2011 | |||
| 15.01.2010 | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2009/2010 | |||
| 13.09.2009 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2009/2010 | |||
| 03.01.2009 | 3:0 | 3+ | Iran 1 | 2008/2009 | |||
| 24.08.2008 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2008/2009 | |||
| 06.04.2007 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2006/2007 | |||
| 07.11.2006 | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2006/2007 | |||
| 17.04.2006 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2005/2006 | |||
| 16.12.2005 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2005/2006 | |||
| 05.03.2005 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2004/2005 | |||
| 28.10.2004 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2004/2005 | |||
| 24.04.2003 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2002/2003 | |||
| 13.12.2002 | 0:2 | 0-2 | Iran 1 | 2002/2003 | |||
| 21.04.2002 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2001/2002 | |||
| 09.12.2001 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2001/2002 |
| Malavan | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 10 | 10 | 15 | 30:30 | (0) | 60 | 0,86 | 0,86 | 1,71 | 27 | 8 | 77:23 |
| Domaćin | 17 | 8 | 6 | 3 | 25:13 | (+12) | 38 | 1,47 | 0,76 | 2,24 | 10 | 7 | 59:41 |
| Gost | 18 | 2 | 4 | 12 | 5:17 | (-12) | 22 | 0,28 | 0,94 | 1,22 | 17 | 1 | 94:6 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari