Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 3
Mons - Olimpik Šarlroa
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Dizel Sport-Hugstraten VV | 2.03 | 3.50 | 2.95 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Union Sen Žil II-Hebej-la-Neuve | 2.01 | 3.38 | 3.13 | 2.10 | 1.60 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Hajst-Harelbek | 1.71 | 3.65 | 3.90 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Mandel Junajted-Lira-Lirs | 2.27 | 3.35 | 2.65 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Mons-Olimpik Šarlroa | 2.12 | 3.15 | 3.08 | 1.78 | 1.88 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Tes Sport-Knoke | 3.05 | 3.15 | 2.11 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Tubize-Bren-Rošfor | 2.11 | 3.40 | 2.90 | 1.98 | 1.68 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Onhaje-RVDM47 | 3.55 | 3.75 | 1.77 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Sporting Šarlroa II-Flenu | 1.80 | 3.50 | 3.65 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Standard II-Rojal Meu | 2.31 | 3.10 | 2.75 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Belisija-Hutvene | 1.79 | 3.65 | 3.55 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Heverle Leuven II-Tienen | 2.00 | 3.40 | 3.10 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Merelbek-Serkl Briž II | 2.00 | 3.50 | 3.05 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Zelzate-Ruselar | 2.80 | 3.30 | 2.20 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Mons
Olimpik Šarlroa
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.12 | 3.15 | 3.10 | 1.78 | 1.88 | |
| Meridianbet.ba | 2.12 | 3.15 | 3.05 | |||
| Prosječne kvote | 2.12 | 3.15 | 3.08 | 1.78 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Group 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Knoke | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | (+3) | 3 |
| 2 | Mandel Junajted | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | (+3) | 3 |
| 3 | Hutvene | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 3 |
| 4 | Dizel Sport | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 3 |
| 5 | Merelbek | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 3 |
| 6 | Tes Sport | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | (0) | 1 |
| 7 | Belisija | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
| 8 | Zelzate | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
| 9 | Serkl Briž II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
| 10 | Lira-Lirs | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | (0) | 1 |
| 11 | Ruselar | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
| 12 | Tienen | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 0 |
| 13 | Hugstraten VV | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 0 |
| 14 | Heverle Leuven II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
| 15 | Harelbek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | (-3) | 0 |
| 16 | Hajst | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | (-3) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Knoke | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Mandel Junajted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | |
| 3. | Hutvene | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Dizel Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Merelbek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 6. | Tes Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | 1 | |
| 7. | Belisija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 8. | Zelzate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 9. | Serkl Briž II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 10. | Lira-Lirs | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 11. | Ruselar | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 12. | Tienen | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 13. | Hugstraten VV | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 14. | Heverle Leuven II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 15. | Harelbek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 16. | Hajst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
ACFF
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rošfor | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 6 |
| 2 | RVDM47 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 6 |
| 3 | Tubize-Bren | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 6 |
| 4 | Rojal Meu | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
| 5 | Olimpik Šarlroa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
| 6 | Sporting Šarlroa II | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | (0) | 3 |
| 7 | Onhaje | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 3 |
| 8 | Mons | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 1 |
| 9 | Standard II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
| 10 | Hebej-la-Neuve | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 0 |
| 11 | Union Sen Žil II | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 0 |
| 12 | Flenu | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | (-4) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rošfor | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 2. | RVDM47 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 3. | Tubize-Bren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Rojal Meu | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 5. | Olimpik Šarlroa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Sporting Šarlroa II | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 7. | Onhaje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Mons | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 9. | Standard II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 10. | Hebej-la-Neuve | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 11. | Union Sen Žil II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 12. | Flenu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
Mons
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sporting Šarlroa II | 0:1 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.08.2026 | Rojal Meu | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 10.05.2026 | Rojal Meu | 3:0 | 3+ | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Hebej-la-Neuve | 1:0 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Tubize-Bren | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Ekscelzior Virton | 0:2 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Rošfor | 3:1 | 3+ | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | Rojal Meu | 4:3 | 3+ | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Hebej-la-Neuve | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Tubize-Bren | 2:2 | 3+ | Belgija 3 - 2.deo | 2025/2026 |
Olimpik Šarlroa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Onhaje | 2:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2026/2027 | |||
| 17.04.2026 | Anderleht II | 0:5 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Lirs | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | FK Lijež | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Rasing Genk II | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Kortrijk | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.03.2026 | RFC Serenž | 2:4 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | RVDM47 | 0:2 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | SK Beveren | 0:2 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 24.02.2026 | Gent II | 3:1 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | 0:1 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2024/2025 | |||
| 02.03.2025 | 0:2 | 0-2 | Belgija 3 - 2.deo | 2024/2025 | |||
| 18.01.2025 | 0:0 | 0-2 | Belgija 3 | 2024/2025 | |||
| 12.10.2024 | 2:2 | 3+ | Belgija 3 | 2024/2025 |
| Mons | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | (-3) | 7 | 0,50 | 1,25 | 1,75 | 3 | 1 | 75:25 |
| Domaćin | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | (-2) | 2 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | 2 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari