Rezultati po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Muglaspor - Esenler Erokspor
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Antalijaspor-Bursaspor | 4.45 | 3.55 | 1.73 | 1.95 | 1.70 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Sarijer SK-Igdır | 2.50 | 3.10 | 2.70 | 1.68 | 2.00 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Beledije Vanspor-Sivasspor | 1.88 | 3.45 | 3.70 | 1.88 | 1.75 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Keciorenguču-Manisa BB | 1.68 | 4.05 | 4.10 | 2.55 | 1.42 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Muglaspor-Esenler Erokspor | 3.10 | 3.30 | 2.15 | 1.88 | 1.78 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Pendikspor-Istanbulspor | 1.78 | 3.50 | 4.15 | 1.93 | 1.73 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Bandırmaspor-Fatih Karagumruk | 2.25 | 3.10 | 3.10 | 1.65 | 2.00 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Boluspor-Bodrumspor | 4.60 | 3.60 | 1.68 | 1.90 | 1.75 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Umranijespor-Kajzerispor | 3.85 | 3.40 | 1.88 | 1.83 | 1.83 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Mardin 1969-Betmen Petrol | 2.10 | 3.35 | 3.20 | 1.93 | 1.73 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Muglaspor
Esenler Erokspor
- Tim Esenler Erokspor je posljednjih 3 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Turska 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Esenler Erokspor je bio preko 4 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.10 | 3.30 | 2.15 | 1.88 | 1.78 | |
| Prosječne kvote | 3.10 | 3.30 | 2.15 | 1.88 | 1.78 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 13 | 10 | 1 | 2 | 29 | : | 11 | (+18) | 31 |
| 2 | Kajzerispor | 13 | 9 | 3 | 1 | 32 | : | 9 | (+23) | 30 |
| 3 | Igdır | 13 | 8 | 3 | 2 | 18 | : | 10 | (+8) | 27 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | 7 | 3 | 3 | 18 | : | 12 | (+6) | 24 |
| 5 | Betmen Petrol | 13 | 7 | 2 | 4 | 26 | : | 23 | (+3) | 23 |
| 6 | Keciorenguču | 13 | 5 | 5 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 20 |
| 7 | Antalijaspor | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | : | 20 | (-1) | 19 |
| 8 | Bodrumspor | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | : | 12 | (+4) | 18 |
| 9 | Muglaspor | 13 | 4 | 6 | 3 | 18 | : | 20 | (-2) | 18 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 16 | (0) | 16 |
| 11 | Sarijer SK | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | : | 18 | (-4) | 16 |
| 12 | Esenler Erokspor | 13 | 3 | 6 | 4 | 15 | : | 18 | (-3) | 15 |
| 13 | Pendikspor | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | : | 23 | (-8) | 14 |
| 14 | Umranijespor | 12 | 3 | 5 | 4 | 14 | : | 11 | (+3) | 14 |
| 15 | Bandırmaspor | 13 | 3 | 5 | 5 | 17 | : | 13 | (+4) | 14 |
| 16 | Manisa BB | 13 | 3 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | (-2) | 13 |
| 17 | Sivasspor | 13 | 2 | 7 | 4 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 18 | Beledije Vanspor (-2) | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 22 | (-8) | 13 |
| 19 | Istanbulspor | 13 | 1 | 2 | 10 | 10 | : | 33 | (-23) | 5 |
| 20 | Boluspor | 12 | 1 | 1 | 10 | 5 | : | 26 | (-21) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bursaspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 4 | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 16 | : | 7 | 18 | |
| 2. | Kajzerispor | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | : | 6 | 13 | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 17 | |
| 3. | Igdır | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | 16 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 11 | |
| 4. | Mardin 1969 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 9 | 11 | |
| 5. | Betmen Petrol | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | : | 10 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 8 | |
| 6. | Keciorenguču | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 10 | 11 | |
| 7. | Antalijaspor | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | : | 16 | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 13 | |
| 8. | Bodrumspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | |
| 9. | Muglaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 7 | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 13 | 9 | |
| 10. | Fatih Karagumruk | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 8 | 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 7 | |
| 11. | Sarijer SK | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 8 | 6 | |
| 12. | Esenler Erokspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 7 | 7 | 1 | 5 | 1 | 7 | : | 7 | 8 | |
| 13. | Pendikspor | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 8 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 15 | 7 | |
| 14. | Umranijespor | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 5 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | |
| 15. | Bandırmaspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 6 | 8 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 16. | Manisa BB | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | : | 10 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 5 | |
| 17. | Sivasspor | 7 | 1 | 5 | 1 | 11 | : | 9 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 11 | 5 | |
| 18. | Beledije Vanspor (-2) | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 19. | Istanbulspor | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 10 | 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | : | 23 | 3 | |
| 20. | Boluspor | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | : | 12 | 1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 14 | 3 | |
Muglaspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Kajzerispor | 0:6 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Istanbulspor | 5:0 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Manisa BB | 4:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Bursaspor | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Fatih Karagumruk | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Igdır | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Sivasspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Beledije Vanspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Umranijespor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Boluspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 |
Esenler Erokspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Keciorenguču | 3:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Betmen Petrol | 2:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Mardin 1969 | 4:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Manisa BB | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Istanbulspor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Fatih Karagumruk | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Bursaspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Kajzerispor | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Bodrumspor | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Igdır | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari