Rezultati po danu
Po takmičenju
Grčka, Grčka 2
Olimpijakos II - Elas Siros
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Olimpijakos II-Elas Siros | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.80 | 1.83 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:45 | Atens Kalitea-Panionios | 2.80 | 2.75 | 2.55 | 1.34 | 2.80 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Anagenizi Kardicas-Marko | 5.80 | 3.55 | 1.53 | 1.65 | 2.00 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Nestos Hrisopoli-Asteras Tripolis II | 2.25 | 2.90 | 3.10 | 1.48 | 2.35 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | PAS Pirgos-PAOK II | 1.98 | 3.10 | 3.60 | 1.55 | 2.20 | (1) |
| 09.11. (Pon) | 13:00 | Zakintos-Niki Volos | 16.00 | 5.30 | 1.16 | 1.78 | 1.85 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Olimpijakos II
Elas Siros
- Olimpijakos II je bez pobjede u posljednjih 7 mečeva u takmičenju Grčka 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Olimpijakos II je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Grčka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.80 | 1.83 | |
| Prosječne kvote | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.80 | 1.83 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marko | 9 | 8 | 1 | 0 | 18 | : | 5 | (+13) | 25 |
| 2 | Larisa | 10 | 5 | 4 | 1 | 15 | : | 6 | (+9) | 19 |
| 3 | Panionios | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | (+6) | 17 |
| 4 | Atens Kalitea | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 17 |
| 5 | Niki Volos | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 14 |
| 6 | Panseraikos (-4) | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | : | 14 | (0) | 13 |
| 7 | Pantrakikos | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | : | 12 | (0) | 13 |
| 8 | Elas Siros | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | : | 7 | (+5) | 13 |
| 9 | Anagenizi Kardicas | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | : | 9 | (-2) | 11 |
| 10 | Asteras Tripolis II | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 10 |
| 11 | PAS Pirgos | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 9 |
| 12 | PAOK II | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 9 |
| 13 | Nestos Hrisopoli | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 13 | (-5) | 8 |
| 14 | Apolon Kalamarija | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | : | 13 | (-6) | 8 |
| 15 | Olimpijakos II | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 18 | (-7) | 6 |
| 16 | Zakintos | 9 | 0 | 4 | 5 | 7 | : | 16 | (-9) | 4 |
Hanija i Kisamikos su se fuzionisali u novi klub Hanija Kisamikos.
Aharnaikos je izbačen iz lige nakon 3.kola.
Verija je nakon 17.kola odustala od takmičenja.
Preostale utakmice ovih klubova su registrovane službenim rezultatima.
Aharnaikos je izbačen iz lige nakon 3.kola.
Verija je nakon 17.kola odustala od takmičenja.
Preostale utakmice ovih klubova su registrovane službenim rezultatima.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko | 6 | 5 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 16 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Larisa | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 3. | Panionios | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 4 | 15 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 3 | 2 | |
| 4. | Atens Kalitea | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 5. | Niki Volos | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Panseraikos (-4) | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 5 | 15 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 9 | 2 | |
| 7. | Pantrakikos | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | : | 8 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Elas Siros | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 5 | |
| 9. | Anagenizi Kardicas | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 10. | Asteras Tripolis II | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | |
| 11. | PAS Pirgos | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | |
| 12. | PAOK II | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | : | 4 | 9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 7 | 0 | |
| 13. | Nestos Hrisopoli | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 14. | Apolon Kalamarija | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 6 | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | : | 11 | 2 | |
| 15. | Olimpijakos II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 16. | Zakintos | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | |
Olimpijakos II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Larisa | 1:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Nestos Hrisopoli | 1:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Pantrakikos | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Atens Kalitea | 0:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Asteras Tripolis II | 1:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Panseraikos | 1:4 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Marko | 2:4 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Niki Volos | 2:1 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | PAOK II | 1:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.03.2026 | Panionios | 0:3 | 3+ | Grčka 2 | 2025/2026 |
Elas Siros
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Atens Kalitea | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Panseraikos | 2:3 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Marko | 0:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Niki Volos | 0:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | PAOK II | 0:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | PAS Pirgos | 0:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Zakintos | 4:1 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Anagenizi Kardicas | 3:0 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Apolon Kalamarija | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Panargijakos | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2025/2026 | |||
| 21.09.2025 | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2025/2026 |
| Olimpijakos II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | (+1) | 5 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Domaćin | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | (0) | 4 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | (+1) | 1 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari