Rezultati po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 1
PEC Cvole - Fejenord
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 18:00 | Sparta Roterdam-PEC Cvole | 1.80 | 3.95 | 3.55 | 2.85 | 1.42 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | NEC Nijmegen-Fejenord | 2.90 | 3.98 | 2.01 | 3.35 | 1.32 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 16:45 | Utreht-Go Ahed Igls | 1.94 | 3.78 | 3.25 | 2.55 | 1.50 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Ajaks-PSV Ajndhoven | 2.48 | 3.95 | 2.31 | 3.40 | 1.31 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 19:00 | Viljem II-Ekscelzior Roter. | 2.78 | 3.53 | 2.26 | 2.20 | 1.65 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:15 | Groningen-Tvente | 3.08 | 3.68 | 2.05 | 2.45 | 1.53 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 12:30 | Herenven-AZ Alkmar | 3.60 | 4.00 | 1.78 | 2.80 | 1.42 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 12:30 | Telstar-Kambur | 1.60 | 4.25 | 4.45 | 2.65 | 1.48 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 14:45 | ADO Den Hag-Fortuna Sitard | 2.03 | 3.83 | 2.97 | 2.95 | 1.40 | (2) |
| 09.09. (Sri) | 16:45 | Tvente-Telstar | 1.29 | 5.20 | 8.20 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 18:00 | AZ Alkmar-Viljem II | 1.13 | 8.00 | 16.00 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 14:30 | Tvente-ADO Den Hag | 1.21 | 5.60 | 11.00 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 16:45 | Go Ahed Igls-Groningen | 2.20 | 3.65 | 2.55 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 18:00 | Fortuna Sitard-Ajaks | 4.00 | 4.20 | 1.58 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 19:00 | Kambur-NEC Nijmegen | 5.40 | 4.80 | 1.43 | (1) | ||
| 13.09. (Ned) | 10:15 | Ekscelzior Roter.-Utreht | 2.50 | 3.45 | 2.31 | (1) | ||
| 13.09. (Ned) | 12:30 | Herenven-Telstar | 1.77 | 3.85 | 3.40 | (1) | ||
| 13.09. (Ned) | 12:30 | PSV Ajndhoven-Sparta Roterdam | 1.21 | 6.40 | 10.00 | (1) | ||
| 13.09. (Ned) | 14:45 | PEC Cvole-Fejenord | 6.20 | 4.80 | 1.38 | (1) | ||
| 15.09. (Uto) | 18:00 | Ajaks-Viljem II | 1.15 | 7.00 | 16.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
PEC Cvole
(Cvole)
Fejenord
- Fejenord je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Holandija 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Fejenord je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Holandija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 6.20 | 4.80 | 1.38 | |||
| Prosječne kvote | 6.20 | 4.80 | 1.38 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AZ Alkmar | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | : | 3 | (+10) | 12 |
| 2 | PSV Ajndhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | : | 5 | (+10) | 10 |
| 3 | Fejenord | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 6 | (+4) | 8 |
| 4 | Ajaks | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 7 |
| 5 | Go Ahed Igls | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 9 | (+2) | 7 |
| 6 | Fortuna Sitard | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 7 | (+1) | 7 |
| 7 | NEC Nijmegen | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 6 |
| 8 | Ekscelzior Roter. | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 6 |
| 9 | Tvente | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 6 |
| 10 | Groningen | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 6 |
| 11 | Herenven | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
| 12 | Sparta Roterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 4 |
| 13 | PEC Cvole | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 3 |
| 14 | Telstar | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | (-5) | 3 |
| 15 | Viljem II | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 10 | (-6) | 1 |
| 16 | ADO Den Hag | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 11 | (-7) | 1 |
| 17 | Utreht | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 15 | (-9) | 1 |
| 18 | Kambur | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 16 | (-12) | 0 |
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | AZ Alkmar | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |
| 2. | PSV Ajndhoven | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 6 | |
| 3. | Fejenord | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Ajaks | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | |
| 5. | Go Ahed Igls | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | 1 | |
| 6. | Fortuna Sitard | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 7. | NEC Nijmegen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | |
| 8. | Ekscelzior Roter. | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 3 | |
| 9. | Tvente | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 10. | Groningen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 11. | Herenven | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
| 12. | Sparta Roterdam | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 13. | PEC Cvole | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 14. | Telstar | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 15. | Viljem II | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 16. | ADO Den Hag | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 17. | Utreht | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | |
| 18. | Kambur | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
PEC Cvole
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | NEC Nijmegen | 1:3 | 3+ | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Herenven | 2:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Tvente | 1:3 | 3+ | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Ajaks | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Fejenord | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Fortuna Sitard | 2:3 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Herakles | 1:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 23.04.2026 | PSV Ajndhoven | 1:6 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Ekscelzior Roter. | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Go Ahed Igls | 0:5 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 |
Fejenord
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ADO Den Hag | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Kambur | 5:2 | 3+ | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Go Ahed Igls | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sparta Roterdam | 1:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | PEC Cvole | 2:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | AZ Alkmar | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Fortuna Sitard | 2:1 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Groningen | 3:1 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | NEC Nijmegen | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Volendam | 0:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 06.12.2025 | 1:6 | 3+ | Holandija 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2025 | 0:4 | 3+ | Holandija 1 | 2024/2025 | |||
| 18.08.2024 | 1:5 | 3+ | Holandija 1 | 2024/2025 | |||
| 05.05.2024 | 0:5 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
| 08.10.2023 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
| 12.01.2023 | 1:3 | 3+ | Holandija, Kup | 2022/2023 | |||
| 13.03.2022 | 1:2 | 3+ | Holandija 1 | 2021/2022 | |||
| 21.11.2021 | 0:4 | 3+ | Holandija 1 | 2021/2022 | |||
| 13.01.2021 | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2020/2021 | |||
| 12.09.2020 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2020/2021 | |||
| 16.02.2020 | 3:4 | 3+ | Holandija 1 | 2019/2020 | |||
| 01.12.2019 | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2019/2020 | |||
| 19.01.2019 | 3:1 | 3+ | Holandija 1 | 2018/2019 | |||
| 21.10.2018 | 0:3 | 3+ | Holandija 1 | 2018/2019 | |||
| 18.03.2018 | 3:4 | 3+ | Holandija 1 | 2017/2018 | |||
| 14.10.2017 | 0:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2017/2018 | |||
| 09.04.2017 | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2016/2017 | |||
| 20.11.2016 | 0:3 | 3+ | Holandija 1 | 2016/2017 | |||
| 14.02.2016 | 3:1 | 3+ | Holandija 1 | 2015/2016 | |||
| 27.09.2015 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2015/2016 | |||
| 24.09.2015 | 0:3 | 3+ | Holandija, Kup | 2015/2016 | |||
| 17.05.2015 | 3:0 | 3+ | Holandija 1 | 2014/2015 | |||
| 01.11.2014 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2014/2015 | |||
| 21.12.2013 | 0:3 | 3+ | Holandija 1 | 2013/2014 | |||
| 04.08.2013 | 2:1 | 3+ | Holandija 1 | 2013/2014 | |||
| 17.02.2013 | 3:2 | 3+ | Holandija 1 | 2012/2013 | |||
| 15.09.2012 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2012/2013 | |||
| 28.02.2008 | 1:2 | 3+ | Holandija, Kup | 2007/2008 | |||
| 16.05.2004 | 1:7 | 3+ | Holandija 1 | 2003/2004 | |||
| 28.09.2003 | 0:3 | 3+ | Holandija 1 | 2003/2004 | |||
| 20.04.2003 | 1:3 | 3+ | Holandija 1 | 2002/2003 | |||
| 10.11.2002 | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2002/2003 |
| PEC Cvole | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 33 | 5 | 2 | 26 | 29:87 | (-58) | 116 | 0,88 | 2,64 | 3,52 | 10 | 23 | 30:70 |
| Domaćin | 15 | 5 | 1 | 9 | 25:34 | (-9) | 59 | 1,67 | 2,27 | 3,93 | 3 | 12 | 20:80 |
| Gost | 18 | 0 | 1 | 17 | 4:53 | (-49) | 57 | 0,22 | 2,94 | 3,17 | 7 | 11 | 39:61 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari