Rezultati po danu
Po takmičenju
Italija, Italija 2
Palermo - Sampdorija
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Karareze-Empoli | 2.34 | 3.18 | 3.05 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Ćezena-Mantova | 2.47 | 3.25 | 2.83 | 1.78 | 1.93 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Juve Stabija-Piza | 2.85 | 3.08 | 2.55 | 1.63 | 2.15 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Modena-Avelino | 1.74 | 3.53 | 4.73 | 1.73 | 2.00 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Virtus Entela-Vićenca | 2.15 | 3.08 | 3.58 | 1.55 | 2.30 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 15:15 | Helas Verona-Areco | 1.75 | 3.55 | 4.75 | 1.80 | 1.93 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Kremoneze-Padova | 1.87 | 3.43 | 4.20 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 18:30 | Palermo-Sampdorija | 1.79 | 3.40 | 4.50 | 1.83 | 1.90 | (2) |
| 12.09. (Sub) | 13:15 | Katancaro-Karareze | 1.88 | 3.35 | 3.50 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Palermo
Sampdorija
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.78 | 3.40 | 4.50 | 1.83 | 1.90 | |
| Meridianbet.ba | 1.80 | 3.40 | 4.50 | |||
| Prosječne kvote | 1.79 | 3.40 | 4.50 | 1.83 | 1.90 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sudtirol | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | (+3) | 7 |
| 2 | Askoli Pićio 1898 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 3 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 6 |
| 4 | Mantova | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 6 |
| 5 | Palermo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 6 |
| 6 | Ćezena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
| 7 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
| 8 | Avelino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 3 |
| 9 | Areco | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 3 |
| 10 | Piza | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 3 |
| 11 | Empoli | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 3 |
| 12 | Vićenca | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
| 13 | Juve Stabija (-2) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 1 |
| 14 | Karareze | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 1 |
| 15 | Helas Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 1 |
| 16 | Sampdorija | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 1 |
| 17 | Benevento | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 1 |
| 18 | Virtus Entela | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
| 19 | Katancaro | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 0 |
| 20 | Kremoneze | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | (-4) | 0 |
Ako 3-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 14 bodova prednosti u odnosu na 4-plasiranog plej of se ne igra i 3-plasirani tim upada u 1.ligu.
Ako 15-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 4 boda prednosti u odnosu na 16-plasiranog plej aut se ne igra i 16-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Ako 15-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 4 boda prednosti u odnosu na 16-plasiranog plej aut se ne igra i 16-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sudtirol | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 2. | Askoli Pićio 1898 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 3. | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 4. | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 6. | Ćezena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 8. | Avelino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 9. | Areco | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 10. | Piza | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 11. | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 12. | Vićenca | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 13. | Juve Stabija (-2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 14. | Karareze | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 15. | Helas Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 16. | Sampdorija | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 17. | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 18. | Virtus Entela | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 19. | Katancaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 0 | |
| 20. | Kremoneze | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
Palermo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Mantova | 5:2 | 3+ | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Areco | 3:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Juve Stabija | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Leće | 2:0 | 0-2 | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 20.05.2026 | Katancaro | 2:0 | 0-2 | Italija 2 po | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Katancaro | 0:3 | 3+ | Italija 2 po | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Venecija | 0:2 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Katancaro | 3:2 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Ređana | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Ćezena | 2:0 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 |
Sampdorija
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Juve Stabija | 1:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Ćezena | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Kremoneze | 0:2 | 0-2 | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 08.05.2026 | Ređana | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Sudtirol | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Ćezena | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Monca Brianca 1912 | 0:3 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Peskara | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Empoli | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Avelino | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2026 | 3:3 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 12.12.2025 | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2025 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2024/2025 | |||
| 24.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2024/2025 | |||
| 17.05.2024 | 2:0 | 0-2 | Italija 2 po | 2023/2024 | |||
| 06.04.2024 | 2:2 | 3+ | Italija 2 | 2023/2024 | |||
| 04.11.2023 | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2023/2024 | |||
| 26.02.2017 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2016/2017 | |||
| 02.10.2016 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2016/2017 | |||
| 01.05.2016 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2015/2016 | |||
| 20.12.2015 | 0:2 | 0-2 | Italija 1 | 2015/2016 | |||
| 25.01.2015 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2014/2015 | |||
| 31.08.2014 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2014/2015 | |||
| 07.04.2013 | 3:1 | 3+ | Italija 1 | 2012/2013 | |||
| 11.11.2012 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2012/2013 | |||
| 15.05.2011 | 2:1 | 3+ | Italija 1 | 2010/2011 | |||
| 06.01.2011 | 3:0 | 3+ | Italija 1 | 2010/2011 | |||
| 09.05.2010 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2009/2010 | |||
| 06.01.2010 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2009/2010 | |||
| 31.05.2009 | 2:2 | 3+ | Italija 1 | 2008/2009 | |||
| 18.01.2009 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2008/2009 | |||
| 11.05.2008 | 0:2 | 0-2 | Italija 1 | 2007/2008 | |||
| 13.01.2008 | 0:3 | 3+ | Italija 1 | 2007/2008 | |||
| 17.03.2007 | 1:1 | 0-2 | Italija 1 | 2006/2007 | |||
| 30.11.2006 | 2:3 | 3+ | Italija, Kup | 2006/2007 | |||
| 08.11.2006 | 0:1 | 0-2 | Italija, Kup | 2006/2007 | |||
| 05.11.2006 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2006/2007 | |||
| 19.03.2006 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2005/2006 | |||
| 06.11.2005 | 0:2 | 0-2 | Italija 1 | 2005/2006 | |||
| 16.04.2005 | 0:1 | 0-2 | Italija 1 | 2004/2005 | |||
| 14.11.2004 | 2:0 | 0-2 | Italija 1 | 2004/2005 | |||
| 02.02.2003 | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2002/2003 | |||
| 06.01.2003 | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2002/2003 | |||
| 24.02.2002 | 2:0 | 0-2 | Italija 2 | 2001/2002 | |||
| 30.09.2001 | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2001/2002 |
| Palermo | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 13 | 13 | 9 | 45:35 | (+10) | 80 | 1,29 | 1,00 | 2,29 | 26 | 9 | 74:26 |
| Domaćin | 18 | 8 | 7 | 3 | 26:15 | (+11) | 41 | 1,44 | 0,83 | 2,28 | 14 | 4 | 78:22 |
| Gost | 17 | 5 | 6 | 6 | 19:20 | (-1) | 39 | 1,12 | 1,18 | 2,29 | 12 | 5 | 71:29 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari