Rezultati po danu
Po takmičenju
Engleska, Engleska 3
Plimut Argajl - Hadersfild Taun
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Plimut Argajl
Hadersfild Taun
- Tim Plimut Argajl je posljednjih 8 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Engleska 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Hadersfild Taun je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Engleska 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.60 | 3.60 | 2.45 | 2.20 | 1.63 | |
| Meridianbet.ba | 2.55 | 3.35 | 2.34 | |||
| Prosječne kvote | 2.58 | 3.48 | 2.40 | 2.20 | 1.63 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plimut Argajl | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | : | 12 | (+6) | 19 |
| 2 | Bradford Siti | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 17 |
| 3 | Stokport Kaunti | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 11 | (+9) | 16 |
| 4 | Hadersfild Taun | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | : | 9 | (+7) | 16 |
| 5 | Kembridž Jun. | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | : | 11 | (+3) | 16 |
| 6 | Reding | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | : | 11 | (+11) | 15 |
| 7 | Šefild Venzdi | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | : | 8 | (+7) | 15 |
| 8 | Oksford Junajted | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | (+7) | 14 |
| 9 | Stivenidž | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 12 |
| 10 | Barton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | : | 16 | (-2) | 12 |
| 11 | AFC Vimbldon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 12 |
| 12 | Lejton Orijent | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | : | 11 | (+2) | 11 |
| 13 | Luton Taun | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | : | 15 | (+1) | 11 |
| 14 | Mensfild Taun | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 14 | (-2) | 11 |
| 15 | Vikomb Vond. | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | : | 20 | (-6) | 10 |
| 16 | Donkaster Rov. | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | : | 9 | (0) | 9 |
| 17 | Lester Siti | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | : | 14 | (-4) | 9 |
| 18 | Blekpul | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | : | 14 | (-1) | 8 |
| 19 | Barnsli | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 15 | (-7) | 8 |
| 20 | Piterboro Jun. | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | : | 14 | (-7) | 8 |
| 21 | Bromli | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 20 | (-11) | 8 |
| 22 | Nots Kaunti | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | : | 11 | (-3) | 7 |
| 23 | MK Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | : | 15 | (-6) | 6 |
| 24 | Vigan Atletik | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | : | 13 | (-8) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plimut Argajl | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | |
| 2. | Bradford Siti | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 10 | |
| 3. | Stokport Kaunti | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 8 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Hadersfild Taun | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 5. | Kembridž Jun. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 10 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | 6 | |
| 6. | Reding | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | : | 6 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 5 | |
| 7. | Šefild Venzdi | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 5 | 10 | |
| 8. | Oksford Junajted | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 9. | Stivenidž | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 5 | |
| 10. | Barton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | : | 9 | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 6 | |
| 11. | AFC Vimbldon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | : | 0 | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 12. | Lejton Orijent | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 1 | 8 | |
| 13. | Luton Taun | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | : | 11 | 6 | |
| 14. | Mensfild Taun | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 | |
| 15. | Vikomb Vond. | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | : | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 8 | 7 | |
| 16. | Donkaster Rov. | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 17. | Lester Siti | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | 6 | |
| 18. | Blekpul | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 19. | Barnsli | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 20. | Piterboro Jun. | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | |
| 21. | Bromli | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 9 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 22. | Nots Kaunti | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 23. | MK Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 7 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 8 | 3 | |
| 24. | Vigan Atletik | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 5 | 1 | |
Plimut Argajl
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | AFC Vimbldon | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Njuport Kaunti | 2:2 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Lejton Orijent | 2:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Barton Albion | 0:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 22.09.2026 | Kristal Palas do 21 | 5:1 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Blekpul | 4:2 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Barnsli | 3:0 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Donkaster Rov. | 3:2 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Lester Siti | 0:2 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Bradford Siti | 2:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 |
Hadersfild Taun
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Šefild Venzdi | 2:2 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Ročdejl | 5:0 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Barton Albion | 3:1 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Bromli | 1:2 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Mensfild Taun | 0:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Donkaster Rov. | 3:1 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Nots Kaunti | 1:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Oksford Junajted | 3:1 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kembridž Jun. | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | MK Dons | 1:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 3:1 | 3+ | Engleska 3 | 2025/2026 | |||
| 08.11.2025 | 1:3 | 3+ | Engleska 3 | 2025/2026 | |||
| 13.01.2024 | 1:1 | 0-2 | Engleska 2 | 2023/2024 | |||
| 05.08.2023 | 3:1 | 3+ | Engleska 2 | 2023/2024 | |||
| 09.01.2021 | 3:2 | 3+ | Engleska, Kup | 2020/2021 | |||
| 11.01.2011 | 2:3 | 3+ | Engleska 3 | 2010/2011 | |||
| 23.10.2010 | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2010/2011 | |||
| 04.02.2003 | 0:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2002/2003 | |||
| 13.08.2002 | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2002/2003 |
| Plimut Argajl | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:14 | (+3) | 31 | 1,89 | 1,56 | 3,44 | 2 | 7 | 22:78 |
| Domaćin | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:4 | (+6) | 14 | 2,50 | 1,00 | 3,50 | 0 | 4 | 0:100 |
| Gost | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | (-3) | 17 | 1,40 | 2,00 | 3,40 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari