Rezultati po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Polonija Bitom - Odra Opole
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 17:00 | Polonija Bitom-Odra Opole | 2.20 | 3.30 | 3.00 | 1.95 | 1.75 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 19:30 | LKS Lođ-Polonija Varšava | 2.30 | 3.30 | 2.85 | 1.98 | 1.73 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 19:30 | Stal Režov-Puša Niepolomice | 2.40 | 3.40 | 2.65 | 2.10 | 1.65 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Črobri Glogov-Arka | 2.55 | 3.20 | 2.55 | 1.80 | 1.88 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Pogon Siedlice-Ruh Hožov | 4.25 | 3.45 | 1.78 | 1.90 | 1.80 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Polonija Bitom
Odra Opole
- Polonija Bitom je bez poraza u posljednjih 8 mečeva u takmičenju Poljska 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.20 | 3.30 | 3.00 | 1.95 | 1.75 | |
| Prosječne kvote | 2.20 | 3.30 | 3.00 | 1.95 | 1.75 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lehija Gdanjsk | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | : | 21 | (+4) | 22 |
| 2 | Ruh Hožov | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 21 |
| 3 | Polonija Varšava | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | (+5) | 21 |
| 4 | Termalika Bruk-Bet | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | : | 18 | (+2) | 21 |
| 5 | Pogon GM | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 21 |
| 6 | LKS Lođ | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 11 | (+4) | 21 |
| 7 | Miedž Legnica | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 19 |
| 8 | Varta | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 | : | 17 | (+3) | 19 |
| 9 | Polonija Bitom | 12 | 4 | 6 | 2 | 20 | : | 20 | (0) | 18 |
| 10 | Stal Režov | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | : | 22 | (-6) | 17 |
| 11 | Stal Mjelec | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 27 | (-10) | 16 |
| 12 | Podbeskidzje | 13 | 2 | 9 | 2 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
| 13 | Pogon Siedlice | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 15 |
| 14 | Arka | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 | : | 16 | (0) | 14 |
| 15 | Črobri Glogov | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 13 |
| 16 | Puša Niepolomice | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 17 | (-4) | 12 |
| 17 | Odra Opole | 12 | 3 | 3 | 6 | 8 | : | 13 | (-5) | 12 |
| 18 | Unija Skjernevice | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | : | 23 | (-8) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lehija Gdanjsk | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 11 | 15 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 2. | Ruh Hožov | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 3. | Polonija Varšava | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 9 | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | 12 | |
| 4. | Termalika Bruk-Bet | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 12 | 9 | |
| 5. | Pogon GM | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 7 | 10 | |
| 6. | LKS Lođ | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 6 | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | : | 5 | 9 | |
| 7. | Miedž Legnica | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Varta | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | : | 14 | 10 | |
| 9. | Polonija Bitom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | : | 9 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 10. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 13 | 14 | |
| 11. | Stal Mjelec | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 17 | 6 | |
| 12. | Podbeskidzje | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 6 | 10 | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 13. | Pogon Siedlice | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 11 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Arka | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 11 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 15. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | 8 | |
| 16. | Puša Niepolomice | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | |
| 17. | Odra Opole | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 4 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 5 | |
| 18. | Unija Skjernevice | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 12 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 4 | |
Polonija Bitom
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Črobri Glogov | 0:2 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Unija Skjernevice | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Črobri Glogov | 3:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Puša Niepolomice | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Ruh Hožov | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Polonija Varšava | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Podbeskidzje | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Arka | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Pogon GM | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Stal Mjelec | 2:5 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Odra Opole
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Šlonsk Vroclav | 1:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Pogon Siedlice | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Ruh Hožov | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Miedž Legnica | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Termalika Bruk-Bet | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Stal Režov | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Stal Mjelec | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | LKS Lođ | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Podbeskidzje | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Varta | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.10.2025 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.06.2017 | 0:3 | 3+ | Poljska 3 | 2016/2017 | |||
| 12.11.2016 | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2016/2017 | |||
| 19.04.2014 | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 z | 2013/2014 | |||
| 14.09.2013 | 4:0 | 3+ | Poljska 3 z | 2013/2014 | |||
| 21.01.2009 | 1:2 | 3+ | Prijateljski | 2009 | |||
| 23.09.2008 | 0:2 | 0-2 | Poljska, Kup | 2008/2009 | |||
| 09.05.2007 | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2006/2007 | |||
| 30.09.2006 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2006/2007 | |||
| 12.05.2001 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2000/2001 | |||
| 25.10.2000 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2000/2001 |
| Polonija Bitom | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 12 | 4 | 3 | 5 | 15:13 | (+2) | 28 | 1,25 | 1,08 | 2,33 | 7 | 5 | 58:42 |
| Domaćin | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:5 | (+4) | 14 | 1,50 | 0,83 | 2,33 | 3 | 3 | 50:50 |
| Gost | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | (-2) | 14 | 1,00 | 1,33 | 2,33 | 4 | 2 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari