Rezultati po danu
Po takmičenju
Škotska, Škotska 2
Kvins Park - Invernes Kaledonijen
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 18:45 | Kvins Park-Inv. Kaledonijen | 4.70 | 3.80 | 1.56 | (1) | ||
| 16.10. (Pet) | 18:30 | Er Junajted-Partik Tistl | 3.75 | 3.45 | 1.77 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Danfermlajn Atl.-Livingston | 2.55 | 3.30 | 2.36 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Grinok Morton-Kvins Park | 2.46 | 3.20 | 2.49 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Inv. Kaledonijen-Erbrot | 1.53 | 3.80 | 5.00 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Stenhausmir-Rejt Rovers | 3.20 | 3.15 | 2.02 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kvins Park
Invernes Kaledonijen
- Tim Kvins Park je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Škotska 2.
- Na utakmicama tima Kvins Park broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Škotska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 4.70 | 3.80 | 1.56 | |||
| Prosječne kvote | 4.70 | 3.80 | 1.56 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhausmir | 9 | 7 | 1 | 1 | 12 | : | 4 | (+8) | 22 |
| 2 | Rejt Rovers | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | : | 6 | (+9) | 20 |
| 3 | Partik Tistl | 9 | 5 | 3 | 1 | 10 | : | 3 | (+7) | 18 |
| 4 | Livingston | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | : | 11 | (+3) | 13 |
| 5 | Inv. Kaledonijen | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | : | 9 | (+2) | 13 |
| 6 | Danfermlajn Atl. | 8 | 3 | 4 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 13 |
| 7 | Er Junajted | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 12 |
| 8 | Erbrot | 10 | 3 | 2 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 11 |
| 9 | Grinok Morton | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | : | 18 | (-11) | 4 |
| 10 | Kvins Park | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | : | 15 | (-11) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stenhausmir | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Rejt Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 3 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 10 | |
| 3. | Partik Tistl | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 0 | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Livingston | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 5. | Inv. Kaledonijen | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 6. | Danfermlajn Atl. | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | |
| 7. | Er Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 8. | Erbrot | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 11 | 3 | |
| 9. | Grinok Morton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 10 | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Kvins Park | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 8 | 1 | |
Kvins Park
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Rejt Rovers | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Erbrot | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Er Junajted | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Danfermlajn Atl. | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Grinok Morton | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Partik Tistl | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Stenhausmir | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Rejt Rovers | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Livingston | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Kvin of Saut | 3:1 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 |
Invernes Kaledonijen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Stenhausmir | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Grinok Morton | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Livingston | 2:2 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Er Junajted | 3:1 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Rejt Rovers | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Stenhausmir | 1:3 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Partik Tistl | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Harts | 2:6 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Erbrot | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Danfermlajn Atl. | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 03.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 09.12.2023 | 1:4 | 3+ | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 05.08.2023 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 18.03.2023 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2022/2023 | |||
| 31.01.2023 | 2:0 | 0-2 | Škotska, Kup | 2022/2023 | |||
| 14.01.2023 | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2022/2023 | |||
| 12.11.2022 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2022/2023 | |||
| 30.07.2022 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2022/2023 | |||
| 31.07.2010 | 0:3 | 3+ | Škotska, LK | 2010/2011 | |||
| 02.09.2003 | 2:1 | 3+ | Škotska, LK | 2003/2004 |
| Kvins Park | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | (0) | 26 | 1,18 | 1,18 | 2,36 | 5 | 6 | 45:55 |
| Domaćin | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | (-2) | 12 | 1,25 | 1,75 | 3,00 | 1 | 3 | 25:75 |
| Gost | 7 | 4 | 2 | 1 | 8:6 | (+2) | 14 | 1,14 | 0,86 | 2,00 | 4 | 3 | 57:43 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari