Rezultati po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 2
Ramnicu Valčea - Politehnika Temišvar
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 08:00 | CSA Steaua-Metaloglobus Bukurešt | 1.91 | 3.15 | 3.60 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Dumbravita-Bihor Oradea | 3.65 | 3.15 | 1.89 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Konkordija Čiajna-CSC 1599 Selimbar | 1.43 | 4.10 | 5.80 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | KSM Slatina-Unirea Slobocija | 1.58 | 3.80 | 4.60 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Olimpija Satu Mare-Metalul Buzau | 3.50 | 3.40 | 1.87 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Popešti-Leordeni-CS Afumati | 2.44 | 3.05 | 2.60 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Resita-Ćetatea Sućeava | 1.68 | 3.55 | 4.20 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Stefanešti-CS Dinamo Bukurešt | 1.36 | 4.40 | 6.80 | (1) | ||
| 17.10. (Sub) | 09:30 | Ramnicu Valčea-Polit. Temišvar | 4.70 | 3.75 | 1.57 | (1) | ||
| 18.10. (Ned) | 10:30 | Bakau-Glorija Bistrica | 2.08 | 3.10 | 3.15 | (1) | ||
| 20.10. (Uto) | 14:30 | ASA Trgu Mureš-Čindia Targovište | 2.36 | 3.15 | 2.70 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ramnicu Valčea
Politehnika Temišvar
(Poli AEK Temišvar, FK Temišvar)
- Politehnika Temišvar je bez poraza u posljednjih 9 mečeva u takmičenju Rumunija 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 4.70 | 3.75 | 1.57 | |||
| Prosječne kvote | 4.70 | 3.75 | 1.57 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KSM Slatina | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 22 |
| 2 | Polit. Temišvar | 9 | 6 | 3 | 0 | 19 | : | 8 | (+11) | 21 |
| 3 | Resita | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | : | 9 | (+7) | 21 |
| 4 | Čindia Targovište | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | : | 10 | (+10) | 18 |
| 5 | Popešti-Leordeni | 9 | 5 | 3 | 1 | 22 | : | 14 | (+8) | 18 |
| 6 | Metalul Buzau | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 17 |
| 7 | CS Afumati | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | : | 12 | (+4) | 17 |
| 8 | Ćetatea Sućeava | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 15 |
| 9 | Bakau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | : | 9 | (+10) | 15 |
| 10 | Konkordija Čiajna | 9 | 5 | 0 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 15 |
| 11 | Glorija Bistrica | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | : | 10 | (+3) | 15 |
| 12 | Bihor Oradea | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 12 |
| 13 | ASA Trgu Mureš | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | : | 16 | (-4) | 11 |
| 14 | Metaloglobus Bukurešt | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 11 |
| 15 | Ramnicu Valčea | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | : | 14 | (-4) | 11 |
| 16 | Unirea Slobocija | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | : | 12 | (0) | 7 |
| 17 | CSA Steaua | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 18 | CSC 1599 Selimbar | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 6 |
| 19 | Stefanešti | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | : | 19 | (-13) | 6 |
| 20 | Olimpija Satu Mare | 9 | 0 | 5 | 4 | 5 | : | 12 | (-7) | 5 |
| 21 | CS Dinamo Bukurešt | 9 | 1 | 1 | 7 | 11 | : | 29 | (-18) | 4 |
| 22 | Dumbravita | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | : | 19 | (-13) | 3 |
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | KSM Slatina | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 4 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Polit. Temišvar | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 13 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 4. | Čindia Targovište | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Popešti-Leordeni | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 6. | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 8 | |
| 7. | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 8. | Ćetatea Sućeava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 5 | |
| 9. | Bakau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 10. | Konkordija Čiajna | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 8 | 12 | |
| 11. | Glorija Bistrica | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | : | 2 | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 13. | ASA Trgu Mureš | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 2 | |
| 14. | Metaloglobus Bukurešt | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 15. | Ramnicu Valčea | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 16. | Unirea Slobocija | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | : | 6 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 17. | CSA Steaua | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | 1 | |
| 18. | CSC 1599 Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 11 | 3 | |
| 19. | Stefanešti | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 15 | 0 | |
| 20. | Olimpija Satu Mare | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 21. | CS Dinamo Bukurešt | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 20 | 3 | |
| 22. | Dumbravita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 7 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 12 | 1 | |
Ramnicu Valčea
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Glorija Bistrica | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Bihor Oradea | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Ćetatea Sućeava | 0:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Resita | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Dumbravita | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Bakau | 2:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | KSM Slatina | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | CSA Steaua | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Popešti-Leordeni | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.12.2024 | Unirea Alba Julija | 1:3 | 3+ | Rumunija, Kup | 2024/2025 |
Politehnika Temišvar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | CSA Steaua | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Popešti-Leordeni | 4:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Stefanešti | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Olimpija Satu Mare | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Rapid Bukurešt | 0:2 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | ASA Trgu Mureš | 3:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Konkordija Čiajna | 5:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Unirea Slobocija | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | CSC 1599 Selimbar | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.08.2026 | Čindia Targovište | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2012 | 2:2 | 3+ | Rumunija 2 II | 2011/2012 | |||
| 27.11.2011 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 II | 2011/2012 | |||
| 26.05.2001 | 2:4 | 3+ | Rumunija 2 II | 2000/2001 | |||
| 04.11.2000 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 II | 2000/2001 |
| Ramnicu Valčea | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | (-1) | 13 | 1,50 | 1,75 | 3,25 | 2 | 2 | 50:50 |
| Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | (+1) | 3 | 1,00 | 0,50 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | (-2) | 10 | 2,00 | 3,00 | 5,00 | 0 | 2 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari