Rezultati po danu
Po takmičenju
Zambija, Zambija 1
Red Erouz - Nkvazi
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sri) | 13:00 | Nkana-Kanzanši Dajnamos | 1.63 | 3.15 | 5.45 | 1.45 | 2.55 | (1) |
| 04.11. (Sri) | 13:00 | Red Erouz-Nkvazi | 1.80 | 2.90 | 4.80 | 1.31 | 3.10 | (1) |
| 04.11. (Sri) | 13:00 | Zanako-Maestro Junajted | 2.35 | 2.70 | 3.20 | 1.32 | 3.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Red Erouz
Nkvazi
- Nkvazi je bez pobjede u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Zambija 1.
- Na utakmicama tima Nkvazi broj golova je bio od 0 do 1 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Zambija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.80 | 2.90 | 4.80 | 1.31 | 3.10 | |
| Prosječne kvote | 1.80 | 2.90 | 4.80 | 1.31 | 3.10 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Konkola Blejds | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 12 |
| 2 | Maestro Junajted | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 11 |
| 3 | Zanako | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 10 |
| 4 | Nkana | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
| 5 | Pauer Dinamos | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | (0) | 7 |
| 6 | Kanzanši Dajnamos | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | (-5) | 5 |
| 7 | Trident | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 4 |
| 8 | NAPSA Stars | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 4 |
| 9 | Nčanga Rendžers | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 4 |
| 10 | Makeni Ol Stars | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 12 | (-10) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Konkola Blejds | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 2. | Maestro Junajted | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 3. | Zanako | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Nkana | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
| 5. | Pauer Dinamos | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 6. | Kanzanši Dajnamos | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | |
| 7. | Trident | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 8. | NAPSA Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 9. | Nčanga Rendžers | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 10. | Makeni Ol Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 11 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grin Igls | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 1 | (+5) | 11 |
| 2 | Grin Bufalos | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 11 |
| 3 | Zesko Junajted | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 2 | (+8) | 9 |
| 4 | Čirundu Junajted | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 8 |
| 5 | Red Erouz | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 5 |
| 6 | Kabve Voriors | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 5 |
| 7 | Roan Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | (-4) | 5 |
| 8 | Nkvazi | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 4 |
| 9 | Mufulira Vonderers | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 2 |
| 10 | Mutondo Stars | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 15 | (-11) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Grin Igls | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Grin Bufalos | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 3. | Zesko Junajted | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 5 | |
| 4. | Čirundu Junajted | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 5 | |
| 5. | Red Erouz | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | : | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 6. | Kabve Voriors | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Roan Junajted | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Nkvazi | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 9. | Mufulira Vonderers | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | : | 1 | 2 | |
| 10. | Mutondo Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 11 | 0 | |
1.mesto - CAF Champions League
2.mesto - CAF Champions League Qualification
3. i 4. mesto - CAF Confederation Cup
2.mesto - CAF Champions League Qualification
3. i 4. mesto - CAF Confederation Cup
Red Erouz
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Čirundu Junajted | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 23.10.2026 | Kajzer Čifs | 0:1 | 0-2 | Afrički Kup Konfederacije | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Kajzer Čifs | 1:0 | 0-2 | Afrički Kup Konfederacije | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Mufulira Vonderers | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Mutondo Stars | 3:1 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Pauer Dinamos | 1:0 | 0-2 | Zambija, SK | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Inejt Ruž | 2:0 | 0-2 | Afrički Kup Konfederacije | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Inejt Ruž | 2:0 | 0-2 | Afrički Kup Konfederacije | 2026/2027 | |||
| 22.05.2026 | Grin Bufalos | 2:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Mufulira Vonderers | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 |
Nkvazi
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Zesko Junajted | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Grin Igls | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 18.10.2026 | Grin Bufalos | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Čirundu Junajted | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Roan Junajted | 1:2 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Prizon Leopards | 0:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 20.05.2026 | Maestro Junajted | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Kanzanši Dajnamos | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Zesko Junajted | 1:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Nčanga Rendžers | 0:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2026 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 01.03.2025 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2024/2025 | |||
| 26.10.2024 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2024/2025 | |||
| 16.03.2024 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2023/2024 | |||
| 21.10.2023 | 4:0 | 3+ | Zambija 1 | 2023/2024 | |||
| 29.04.2023 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2022/2023 | |||
| 19.11.2022 | 2:1 | 3+ | Zambija 1 | 2022/2023 | |||
| 06.04.2022 | 3:2 | 3+ | Zambija 1 | 2021/2022 | |||
| 20.11.2021 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2021/2022 | |||
| 18.04.2021 | 0:2 | 0-2 | Zambija 1 | 2020/2021 | |||
| 02.12.2020 | 1:2 | 3+ | Zambija 1 | 2020/2021 | |||
| 23.11.2019 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2019/2020 | |||
| 04.08.2018 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2018 | |||
| 28.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2018 | |||
| 03.09.2017 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2017 | |||
| 21.05.2017 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2017 | |||
| 27.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2016 | |||
| 23.04.2016 | 1:3 | 3+ | Zambija 1 | 2016 | |||
| 08.08.2015 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2015 | |||
| 11.04.2015 | 0:2 | 0-2 | Zambija 1 | 2015 |
| Red Erouz | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 9 | 8 | 4 | 19:14 | (+5) | 33 | 0,90 | 0,67 | 1,57 | 16 | 5 | 76:24 |
| Domaćin | 11 | 5 | 5 | 1 | 12:5 | (+7) | 17 | 1,09 | 0,45 | 1,55 | 8 | 3 | 73:27 |
| Gost | 10 | 4 | 3 | 3 | 7:9 | (-2) | 16 | 0,70 | 0,90 | 1,60 | 8 | 2 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari