Rezultati po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 2
San Markos Arika - Puerto Mont
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 21:00 | Sant. Vonderers-Rangers Talka | 2.37 | 3.13 | 2.78 | 1.70 | 1.95 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 15:30 | Magaljanes-San Luis Kiljota | 2.23 | 3.23 | 2.88 | 1.88 | 1.75 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 18:00 | Kobreloa-Deportes Rekoleta | 1.71 | 3.53 | 4.38 | 1.85 | 1.78 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 15:30 | Kuriko Unido-Deportes Ikike | 2.50 | 3.35 | 2.49 | 1.85 | 1.78 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 15:30 | Union San Felipe-Deportes Temuko | 2.93 | 3.13 | 2.27 | 1.70 | 1.95 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | San Markos Arika-Puerto Mont | 1.66 | 3.35 | 4.98 | 1.65 | 2.05 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 20:00 | Deportes Santa Kruz-Antofagasta | 3.45 | 3.23 | 2.00 | 1.75 | 1.90 | (2) |
| 19.10. (Pon) | 22:00 | Union Espanjola-Deportes Kopijapo | 2.02 | 3.25 | 3.15 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
San Markos Arika
(Deportes Arika)
Puerto Mont
- Tim Puerto Mont je posljednjih 7 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Čile 2.
- Na utakmicama tima San Markos Arika broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Čile 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.68 | 3.25 | 5.35 | 1.65 | 2.05 | |
| Meridianbet.ba | 1.64 | 3.45 | 4.60 | |||
| Prosječne kvote | 1.66 | 3.35 | 4.98 | 1.65 | 2.05 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | San Luis Kiljota | 27 | 14 | 8 | 5 | 42 | : | 29 | (+13) | 50 |
| 2 | Kobreloa | 27 | 13 | 9 | 5 | 45 | : | 29 | (+16) | 48 |
| 3 | Magaljanes | 27 | 13 | 7 | 7 | 44 | : | 39 | (+5) | 46 |
| 4 | Antofagasta | 27 | 12 | 8 | 7 | 47 | : | 26 | (+21) | 44 |
| 5 | Sant. Vonderers | 27 | 12 | 8 | 7 | 42 | : | 30 | (+12) | 44 |
| 6 | Deportes Rekoleta | 27 | 11 | 8 | 8 | 39 | : | 36 | (+3) | 41 |
| 7 | Deportes Kopijapo | 27 | 11 | 7 | 9 | 42 | : | 40 | (+2) | 40 |
| 8 | San Markos Arika | 27 | 10 | 9 | 8 | 33 | : | 27 | (+6) | 39 |
| 9 | Union Espanjola | 27 | 10 | 6 | 11 | 32 | : | 35 | (-3) | 36 |
| 10 | Deportes Temuko | 27 | 9 | 8 | 10 | 42 | : | 37 | (+5) | 35 |
| 11 | Deportes Ikike | 27 | 8 | 10 | 9 | 36 | : | 30 | (+6) | 34 |
| 12 | Puerto Mont | 27 | 10 | 4 | 13 | 26 | : | 35 | (-9) | 34 |
| 13 | Kuriko Unido (-3) | 27 | 7 | 9 | 11 | 24 | : | 40 | (-16) | 27 |
| 14 | Deportes Santa Kruz | 27 | 4 | 10 | 13 | 28 | : | 42 | (-14) | 22 |
| 15 | Union San Felipe | 27 | 5 | 7 | 15 | 16 | : | 48 | (-32) | 22 |
| 16 | Rangers Talka | 27 | 5 | 6 | 16 | 27 | : | 42 | (-15) | 21 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | San Luis Kiljota | 14 | 9 | 4 | 1 | 29 | : | 14 | 31 | 13 | 5 | 4 | 4 | 13 | : | 15 | 19 | |
| 2. | Kobreloa | 13 | 10 | 2 | 1 | 30 | : | 9 | 32 | 14 | 3 | 7 | 4 | 15 | : | 20 | 16 | |
| 3. | Magaljanes | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | : | 19 | 24 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 | : | 20 | 22 | |
| 4. | Antofagasta | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | : | 9 | 28 | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | : | 17 | 16 | |
| 5. | Sant. Vonderers | 13 | 6 | 5 | 2 | 25 | : | 17 | 23 | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | : | 13 | 21 | |
| 6. | Deportes Rekoleta | 14 | 7 | 3 | 4 | 21 | : | 20 | 24 | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | : | 16 | 17 | |
| 7. | Deportes Kopijapo | 14 | 8 | 3 | 3 | 24 | : | 17 | 27 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | : | 23 | 13 | |
| 8. | San Markos Arika | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | : | 9 | 22 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | : | 18 | 17 | |
| 9. | Union Espanjola | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | 24 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 21 | 12 | |
| 10. | Deportes Temuko | 14 | 5 | 4 | 5 | 25 | : | 20 | 19 | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 17 | 16 | |
| 11. | Deportes Ikike | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | : | 9 | 21 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | : | 21 | 13 | |
| 12. | Puerto Mont | 14 | 7 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | 22 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | : | 19 | 12 | |
| 13. | Kuriko Unido (-3) | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | : | 14 | 19 | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | : | 26 | 11 | |
| 14. | Deportes Santa Kruz | 13 | 1 | 7 | 5 | 15 | : | 21 | 10 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 21 | 12 | |
| 15. | Union San Felipe | 13 | 3 | 5 | 5 | 8 | : | 12 | 14 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 | : | 36 | 8 | |
| 16. | Rangers Talka | 14 | 2 | 4 | 8 | 14 | : | 20 | 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | : | 22 | 11 | |
San Markos Arika
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Antofagasta | 0:3 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Deportes Santa Kruz | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Kuriko Unido | 3:0 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Deportes Rekoleta | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Deportes Kopijapo | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 01.09.2026 | Kobreloa | 0:2 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Rangers Talka | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Union Espanjola | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Union San Felipe | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Sant. Vonderers | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 |
Puerto Mont
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | San Luis Kiljota | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Deportes Kopijapo | 0:3 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 29.09.2026 | Kolo Kolo | 0:1 | 0-2 | Čile, Kup | 2026 | |||
| 26.09.2026 | Njublense | 1:2 | 3+ | Čile, Kup | 2026 | |||
| 22.09.2026 | Njublense | 2:0 | 0-2 | Čile, Kup | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Magaljanes | 0:2 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 08.09.2026 | Rangers Talka | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Kuriko Unido | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Deportes Temuko | 1:3 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Deportes Ikike | 0:4 | 3+ | Čile 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 24.09.2023 | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2023 | |||
| 14.05.2023 | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2023 | |||
| 22.10.2021 | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2021 | |||
| 15.07.2021 | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2021 | |||
| 22.12.2020 | 0:0 | 0-2 | Čile 2 | 2020 | |||
| 12.10.2020 | 0:3 | 3+ | Čile 2 | 2020 | |||
| 18.08.2018 | 0:3 | 3+ | Čile 2 | 2018 | |||
| 01.04.2018 | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2018 | |||
| 14.10.2017 | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2017 | |||
| 05.02.2017 | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2016/2017 | |||
| 13.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2016/2017 | |||
| 25.08.2012 | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2012 | |||
| 08.04.2012 | 3:1 | 3+ | Čile 2 | 2012 | |||
| 01.10.2011 | 2:3 | 3+ | Čile 2 | 2011 | |||
| 30.04.2011 | 1:3 | 3+ | Čile 2 | 2011 | |||
| 03.09.2009 | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2009 | |||
| 15.05.2009 | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2009 | |||
| 17.09.2008 | 1:3 | 3+ | Čile 2 | 2008 | |||
| 13.07.2008 | 3:2 | 3+ | Čile 2 | 2008 | |||
| 27.04.2008 | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2008 | |||
| 21.02.2008 | 0:0 | 0-2 | Čile 2 | 2008 |
| San Markos Arika | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 22 | 8 | 6 | 8 | 28:30 | (-2) | 58 | 1,27 | 1,36 | 2,64 | 10 | 12 | 45:55 |
| Domaćin | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | (+3) | 25 | 1,40 | 1,10 | 2,50 | 5 | 5 | 50:50 |
| Gost | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:19 | (-5) | 33 | 1,17 | 1,58 | 2,75 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari