Rezultati po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Sarijer SK - Bandırmaspor
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Antalijaspor-Sivasspor | 2.17 | 3.25 | 3.00 | 1.90 | 1.75 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Betmen Petrol-Fatih Karagumruk | 2.04 | 3.28 | 3.23 | 1.80 | 1.83 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Muglaspor-Beledije Vanspor | 1.83 | 3.23 | 4.00 | 1.65 | 2.00 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 14:00 | Esenler Erokspor-Kajzerispor | 2.16 | 3.33 | 2.95 | 1.98 | 1.70 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 14:00 | Istanbulspor-Igdır | 2.97 | 3.28 | 2.16 | 1.93 | 1.73 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Manisa BB-Bursaspor | 3.80 | 3.55 | 1.72 | (1) | ||
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Mardin 1969-Bodrumspor | 1.80 | 3.30 | 3.80 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 15:00 | Sarijer SK-Bandırmaspor | 2.02 | 3.10 | 3.20 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sarijer SK
Bandırmaspor
- Tim Sarijer SK je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Turska 2.
- Na utakmicama tima Sarijer SK broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.02 | 3.10 | 3.20 | |||
| Prosječne kvote | 2.02 | 3.10 | 3.20 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Betmen Petrol | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 13 |
| 2 | Bursaspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | (+7) | 12 |
| 3 | Keciorenguču | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | (+7) | 11 |
| 4 | Kajzerispor | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
| 5 | Sarijer SK | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 10 |
| 6 | Bandırmaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 3 | (+8) | 9 |
| 7 | Mardin 1969 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 9 |
| 8 | Igdır | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | (+3) | 9 |
| 9 | Manisa BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | (+2) | 8 |
| 10 | Muglaspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 8 |
| 11 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
| 12 | Pendikspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | (-3) | 8 |
| 13 | Antalijaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 6 |
| 14 | Esenler Erokspor | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 4 |
| 15 | Bodrumspor | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 16 | Beledije Vanspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | (-6) | 4 |
| 17 | Sivasspor | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 3 |
| 18 | Umranijespor | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 3 |
| 19 | Istanbulspor | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 13 | (-8) | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | : | 17 | (-16) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Betmen Petrol | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 2. | Bursaspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Keciorenguču | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
| 4. | Kajzerispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 5. | Sarijer SK | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 4 | |
| 6. | Bandırmaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 7. | Mardin 1969 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | |
| 8. | Igdır | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 9. | Manisa BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 10. | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
| 11. | Fatih Karagumruk | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 12. | Pendikspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 8 | 3 | |
| 13. | Antalijaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 14. | Esenler Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 15. | Bodrumspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 16. | Beledije Vanspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 17. | Sivasspor | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 18. | Umranijespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 19. | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 10 | 0 | |
| 20. | Boluspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 10 | 0 | |
Sarijer SK
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Keciorenguču | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Pendikspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Antalijaspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Betmen Petrol | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Esenler Erokspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Muglaspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Bodrumspor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Esenler Erokspor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Istanbulspor | 1:3 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Hatajspor | 4:0 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 |
Bandırmaspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Boluspor | 6:0 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Antalijaspor | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Pendikspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Keciorenguču | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Muglaspor | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Istanbulspor | 3:0 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Sivasspor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Erzurumspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Amed SK | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Bodrumspor | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 30.11.2025 | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2016 | 0:1 | 0-2 | Turska 3 b | 2015/2016 | |||
| 28.11.2015 | 2:2 | 3+ | Turska 3 b | 2015/2016 | |||
| 11.05.2015 | 2:3 | 3+ | Turska 3 po | 2014/2015 | |||
| 07.05.2015 | 0:0 | 0-2 | Turska 3 po | 2014/2015 | |||
| 19.04.2015 | 3:2 | 3+ | Turska 3 c | 2014/2015 | |||
| 30.11.2014 | 3:1 | 3+ | Turska 3 c | 2014/2015 | |||
| 03.04.2013 | 0:0 | 0-2 | Turska 3 c | 2012/2013 | |||
| 14.11.2012 | 1:1 | 0-2 | Turska 3 c | 2012/2013 | |||
| 29.01.2012 | 2:1 | 3+ | Turska 3 c | 2011/2012 | |||
| 10.09.2011 | 1:2 | 3+ | Turska 3 c | 2011/2012 | |||
| 06.02.2011 | 2:4 | 3+ | Turska 3 b | 2010/2011 | |||
| 19.09.2010 | 1:3 | 3+ | Turska 3 b | 2010/2011 |
| Sarijer SK | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 14 | 4 | 5 | 5 | 18:20 | (-2) | 38 | 1,29 | 1,43 | 2,71 | 6 | 8 | 43:57 |
| Domaćin | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | (0) | 16 | 1,14 | 1,14 | 2,29 | 4 | 3 | 57:43 |
| Gost | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:12 | (-2) | 22 | 1,43 | 1,71 | 3,14 | 2 | 5 | 29:71 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari