Rezultati po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija, Kup gr.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR 1907 Kluž
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 13:00 | Progresul Spartak Bukurešt-Konkordija Čiajna | 9.10 | 6.00 | 1.21 | 3.75 | 1.22 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Korona Brašov-Bihor Oradea | 2.70 | 3.18 | 2.43 | 1.85 | 1.85 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Sepsi OSK-CFR 1907 Kluž | 2.53 | 3.08 | 2.65 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Čindia Targovište-Voluntari | 2.83 | 3.30 | 2.28 | 1.88 | 1.83 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 18:00 | Univerzitatea Kluž-Petrolul Ploešti | 1.53 | 3.90 | 5.35 | 2.10 | 1.65 | (2) |
| 02.09. (Sri) | 13:00 | Minerul Lupeni-UTA Arad | 6.38 | 4.15 | 1.44 | 1.90 | 1.80 | (2) |
| 02.09. (Sri) | 13:45 | Botošani-Korvinul | 2.30 | 2.95 | 3.08 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 02.09. (Sri) | 15:00 | Glorija Bistrica-Mijerkureja Čuk | 2.63 | 3.08 | 2.53 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 02.09. (Sri) | 16:00 | Sporting Liešti-Dinamo Bukurešt | 14.50 | 6.60 | 1.14 | 2.95 | 1.35 | (2) |
| 02.09. (Sri) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 2.80 | 3.05 | 2.43 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 03.09. (Čet) | 14:30 | Bakau-KSU Krajova | 4.88 | 4.15 | 1.54 | 2.35 | 1.53 | (2) |
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Polit. Temišvar-Rapid Bukurešt | 3.85 | 3.25 | 1.89 | 1.75 | 1.95 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
CFR 1907 Kluž
(Ekomaks)
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.50 | 3.15 | 2.70 | 1.73 | 1.98 | |
| Meridianbet.ba | 2.55 | 3.00 | 2.60 | |||
| Prosječne kvote | 2.53 | 3.08 | 2.65 | 1.73 | 1.98 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa C
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Mijerkureja Čuk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Mijerkureja Čuk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa D
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Arđeš Pitešti | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Farul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Mijerkureja Čuk | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | FCSB | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Korvinul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Univerzitatea Kluž | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.07.2026 | Rapid Bukurešt | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Čindia Targovište | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 12.05.2026 | Voluntari | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 07.05.2026 | CSA Steaua | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 |
CFR 1907 Kluž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mijerkureja Čuk | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | FCSB | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Korvinul | 0:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Tromso | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Tromso | 0:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Rapid Bukurešt | 1:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Alaškert | 3:0 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 27.07.2026 | Voluntari | 5:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Alaškert | 1:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 18.07.2026 | Ocelul | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 27 | 4 | 6 | 17 | 22:40 | (-18) | 62 | 0,81 | 1,48 | 2,30 | 15 | 12 | 56:44 |
| Domaćin | 14 | 2 | 4 | 8 | 12:18 | (-6) | 30 | 0,86 | 1,29 | 2,14 | 9 | 5 | 64:36 |
| Gost | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | (-12) | 32 | 0,77 | 1,69 | 2,46 | 6 | 7 | 46:54 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari