Rezultati po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 1 - 1.dio
TSC Bačka Topola - Vojvodina
TSC Bačka Topola
(AIK Bačka Topola, Bačka Topola)
Vojvodina
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crvena Zvezda | 26 | 21 | 2 | 3 | 67 | : | 22 | (+45) | 65 |
2 | Partizan | 26 | 19 | 4 | 3 | 58 | : | 30 | (+28) | 61 |
3 | TSC Bačka Topola | 26 | 15 | 8 | 3 | 49 | : | 23 | (+26) | 53 |
4 | Radnički 1923 | 26 | 13 | 2 | 11 | 38 | : | 41 | (-3) | 41 |
5 | Vojvodina | 26 | 11 | 7 | 8 | 38 | : | 39 | (-1) | 40 |
6 | Čukarički | 26 | 11 | 7 | 8 | 38 | : | 30 | (+8) | 40 |
7 | Mladost Lučani | 26 | 10 | 7 | 9 | 27 | : | 34 | (-7) | 37 |
8 | Napredak | 26 | 10 | 5 | 11 | 26 | : | 33 | (-7) | 35 |
9 | Novi Pazar | 26 | 10 | 5 | 11 | 30 | : | 30 | (0) | 35 |
10 | Spartak Subotica | 26 | 9 | 4 | 13 | 26 | : | 38 | (-12) | 31 |
11 | Voždovac | 26 | 7 | 9 | 10 | 34 | : | 39 | (-5) | 30 |
12 | Javor Matis | 26 | 8 | 4 | 14 | 27 | : | 38 | (-11) | 28 |
13 | IMT | 26 | 8 | 3 | 15 | 30 | : | 42 | (-12) | 27 |
14 | Radnički Niš | 26 | 6 | 5 | 15 | 24 | : | 36 | (-12) | 23 |
15 | Železničar Pančevo | 26 | 6 | 4 | 16 | 30 | : | 51 | (-21) | 22 |
16 | Radnik Surdulica | 26 | 2 | 8 | 16 | 16 | : | 32 | (-16) | 14 |
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Crvena Zvezda | 13 | 11 | 2 | 0 | 37 | : | 9 | 35 | 13 | 10 | 0 | 3 | 30 | : | 13 | 30 | |
2. | Partizan | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 | : | 18 | 31 | 13 | 9 | 3 | 1 | 27 | : | 12 | 30 | |
3. | TSC Bačka Topola | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | : | 16 | 24 | 13 | 8 | 5 | 0 | 25 | : | 7 | 29 | |
4. | Radnički 1923 | 13 | 8 | 1 | 4 | 20 | : | 17 | 25 | 13 | 5 | 1 | 7 | 18 | : | 24 | 16 | |
5. | Vojvodina | 13 | 8 | 3 | 2 | 21 | : | 13 | 27 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 | : | 26 | 13 | |
6. | Čukarički | 13 | 6 | 5 | 2 | 22 | : | 14 | 23 | 13 | 5 | 2 | 6 | 16 | : | 16 | 17 | |
7. | Mladost Lučani | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | : | 13 | 22 | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 21 | 15 | |
8. | Napredak | 13 | 4 | 3 | 6 | 9 | : | 15 | 15 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | : | 18 | 20 | |
9. | Novi Pazar | 13 | 7 | 2 | 4 | 18 | : | 14 | 23 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | : | 16 | 12 | |
10. | Spartak Subotica | 13 | 5 | 0 | 8 | 14 | : | 23 | 15 | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | : | 15 | 16 | |
11. | Voždovac | 13 | 6 | 5 | 2 | 24 | : | 14 | 23 | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | : | 25 | 7 | |
12. | Javor Matis | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | : | 17 | 20 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 | : | 21 | 8 | |
13. | IMT | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | : | 19 | 14 | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | : | 23 | 13 | |
14. | Radnički Niš | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 17 | 15 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 | : | 19 | 8 | |
15. | Železničar Pančevo | 13 | 4 | 2 | 7 | 18 | : | 22 | 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | : | 29 | 8 | |
16. | Radnik Surdulica | 13 | 1 | 4 | 8 | 6 | : | 14 | 7 | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | : | 18 | 7 |
TSC Bačka Topola
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Spartak Subotica | 4:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Mladost Lučani | 4:1 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Napredak | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Crvena Zvezda | 1:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Železničar Pančevo | 3:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Radnik Surdulica | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | IMT | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
22.12.2023 | Napredak | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
18.12.2023 | Javor Matis | 3:0 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
14.12.2023 | Olimpijakos | 2:5 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 |
Vojvodina
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Novi Pazar | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | IMT | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Voždovac | 2:1 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Javor Matis | 2:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Spartak Subotica | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Radnički 1923 | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Mladost Lučani | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
21.12.2023 | Voždovac | 2:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
16.12.2023 | Radnički Niš | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Napredak | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2023 | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
28.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
07.04.2023 | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
08.10.2022 | 2:1 | 3+ | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
22.05.2022 | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
06.03.2022 | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
25.09.2021 | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
05.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
31.07.2020 | 2:2 | 3+ | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
08.12.2019 | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
18.08.2019 | 2:2 | 3+ | Srbija 1 | 2019/2020 |
TSC Bačka Topola | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | (+3) | 25 | 1,27 | 1,00 | 2,27 | 7 | 4 | 64:36 |
Domaćin | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | (0) | 16 | 1,14 | 1,14 | 2,29 | 5 | 2 | 71:29 |
Gost | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | (+3) | 9 | 1,50 | 0,75 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari