Rezultati po danu
Po takmičenju
Norveška, Norveška 3
Ulensaker/Kisa - Levanger
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 09:00 | Grorud-Rana | 1.46 | 4.20 | 4.90 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Notoden-Lisekloster | 1.31 | 4.90 | 6.60 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Pors-Traef | 2.44 | 3.20 | 2.47 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Ulensaker/Kisa-Levanger | 5.60 | 4.80 | 1.36 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Lorenskog-Junkeren | 1.68 | 3.80 | 3.75 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Bjarg-Arendal | 1.74 | 3.50 | 3.75 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Trig/Lade-Honefoš | 4.30 | 4.20 | 1.53 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ulensaker/Kisa
Levanger
- Tim Levanger je posljednjih 17 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Norveška 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Levanger je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Norveška 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 5.60 | 4.80 | 1.36 | |||
| Prosječne kvote | 5.60 | 4.80 | 1.36 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa I
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jerv | 18 | 13 | 3 | 2 | 38 | : | 17 | (+21) | 42 |
| 2 | Bratvag | 18 | 11 | 3 | 4 | 37 | : | 20 | (+17) | 36 |
| 3 | Sotra | 18 | 10 | 3 | 5 | 38 | : | 17 | (+21) | 33 |
| 4 | Mjondalen | 18 | 10 | 2 | 6 | 30 | : | 24 | (+6) | 32 |
| 5 | Kvik Halden | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 | : | 20 | (+8) | 31 |
| 6 | Bjarg | 17 | 9 | 2 | 6 | 28 | : | 24 | (+4) | 29 |
| 7 | Notoden | 17 | 8 | 4 | 5 | 22 | : | 14 | (+8) | 28 |
| 8 | Traef | 17 | 7 | 5 | 5 | 31 | : | 27 | (+4) | 26 |
| 9 | Arendal | 17 | 6 | 5 | 6 | 25 | : | 26 | (-1) | 23 |
| 10 | Pors | 17 | 5 | 5 | 7 | 18 | : | 22 | (-4) | 20 |
| 11 | Sandviken | 18 | 5 | 4 | 9 | 29 | : | 39 | (-10) | 19 |
| 12 | Lisekloster | 17 | 3 | 5 | 9 | 19 | : | 34 | (-15) | 14 |
| 13 | Vidar | 18 | 1 | 4 | 13 | 16 | : | 49 | (-33) | 7 |
| 14 | EIK Tonsberg | 18 | 1 | 1 | 16 | 18 | : | 44 | (-26) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jerv | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | : | 6 | 19 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | : | 11 | 23 | |
| 2. | Bratvag | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | : | 13 | 19 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | : | 7 | 17 | |
| 3. | Sotra | 9 | 5 | 1 | 3 | 22 | : | 9 | 16 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | : | 8 | 17 | |
| 4. | Mjondalen | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | : | 10 | 19 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | : | 14 | 13 | |
| 5. | Kvik Halden | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | : | 6 | 14 | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | : | 14 | 17 | |
| 6. | Bjarg | 9 | 4 | 1 | 4 | 15 | : | 16 | 13 | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 16 | |
| 7. | Notoden | 8 | 2 | 2 | 4 | 5 | : | 9 | 8 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | : | 5 | 20 | |
| 8. | Traef | 9 | 4 | 3 | 2 | 21 | : | 15 | 15 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | : | 12 | 11 | |
| 9. | Arendal | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | : | 10 | 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | : | 16 | 8 | |
| 10. | Pors | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | : | 12 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | : | 10 | 11 | |
| 11. | Sandviken | 9 | 3 | 1 | 5 | 16 | : | 20 | 10 | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | : | 19 | 9 | |
| 12. | Lisekloster | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | : | 12 | 6 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | : | 22 | 8 | |
| 13. | Vidar | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | : | 24 | 5 | 9 | 0 | 2 | 7 | 5 | : | 25 | 2 | |
| 14. | EIK Tonsberg | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | : | 19 | 4 | 9 | 0 | 0 | 9 | 6 | : | 25 | 0 | |
Grupa II
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eidsvold Turn | 18 | 13 | 3 | 2 | 44 | : | 15 | (+29) | 42 |
| 2 | Kjelsas | 18 | 13 | 1 | 4 | 40 | : | 26 | (+14) | 40 |
| 3 | Levanger | 17 | 12 | 0 | 5 | 40 | : | 19 | (+21) | 36 |
| 4 | Honefoš | 17 | 11 | 2 | 4 | 46 | : | 25 | (+21) | 35 |
| 5 | Grorud | 16 | 8 | 3 | 5 | 24 | : | 15 | (+9) | 27 |
| 6 | Lorenskog | 17 | 8 | 2 | 7 | 27 | : | 29 | (-2) | 26 |
| 7 | Rana | 17 | 7 | 3 | 7 | 32 | : | 32 | (0) | 24 |
| 8 | Stjerdals Blink | 18 | 7 | 3 | 8 | 32 | : | 33 | (-1) | 24 |
| 9 | Tromsdalen | 17 | 7 | 2 | 8 | 25 | : | 31 | (-6) | 23 |
| 10 | Junkeren | 17 | 6 | 3 | 8 | 24 | : | 30 | (-6) | 21 |
| 11 | Skeid | 18 | 5 | 2 | 11 | 27 | : | 36 | (-9) | 17 |
| 12 | Folo | 18 | 3 | 4 | 11 | 21 | : | 37 | (-16) | 13 |
| 13 | Ulensaker/Kisa | 17 | 3 | 1 | 13 | 22 | : | 56 | (-34) | 10 |
| 14 | Trig/Lade | 17 | 2 | 3 | 12 | 20 | : | 40 | (-20) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Eidsvold Turn | 9 | 6 | 2 | 1 | 19 | : | 7 | 20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 25 | : | 8 | 22 | |
| 2. | Kjelsas | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | : | 12 | 21 | 9 | 6 | 1 | 2 | 20 | : | 14 | 19 | |
| 3. | Levanger | 8 | 5 | 0 | 3 | 20 | : | 8 | 15 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | : | 11 | 21 | |
| 4. | Honefoš | 9 | 7 | 1 | 1 | 25 | : | 10 | 22 | 8 | 4 | 1 | 3 | 21 | : | 15 | 13 | |
| 5. | Grorud | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 13 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | : | 8 | 14 | |
| 6. | Lorenskog | 8 | 5 | 0 | 3 | 18 | : | 14 | 15 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 11 | |
| 7. | Rana | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | : | 14 | 14 | 8 | 3 | 1 | 4 | 16 | : | 18 | 10 | |
| 8. | Stjerdals Blink | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | : | 15 | 11 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | : | 18 | 13 | |
| 9. | Tromsdalen | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | : | 14 | 13 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | : | 17 | 10 | |
| 10. | Junkeren | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | : | 13 | 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | : | 17 | 4 | |
| 11. | Skeid | 9 | 4 | 1 | 4 | 20 | : | 19 | 13 | 9 | 1 | 1 | 7 | 7 | : | 17 | 4 | |
| 12. | Folo | 10 | 2 | 1 | 7 | 11 | : | 19 | 7 | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 | : | 18 | 6 | |
| 13. | Ulensaker/Kisa | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 21 | 7 | 9 | 1 | 0 | 8 | 8 | : | 35 | 3 | |
| 14. | Trig/Lade | 8 | 1 | 2 | 5 | 11 | : | 17 | 5 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 | : | 23 | 4 | |
Ulensaker/Kisa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Rana | 1:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Trig/Lade | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Honefoš | 1:9 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Tromsdalen | 1:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.07.2026 | Levanger | 0:3 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 27.06.2026 | Rana | 1:3 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 20.06.2026 | Kjelsas | 0:3 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 13.06.2026 | Grorud | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 30.05.2026 | Folo | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.05.2026 | Junkeren | 0:3 | 3+ | Norveška 3 | 2026 |
Levanger
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Lorenskog | 5:0 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Skeid | 5:0 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Stjerdals Blink | 1:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Kjelsas | 1:4 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.07.2026 | Ulensaker/Kisa | 3:0 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 28.06.2026 | Folo | 2:0 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 | |||
| 20.06.2026 | Skeid | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 14.06.2026 | Eidsvold Turn | 3:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 31.05.2026 | Junkeren | 3:0 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.05.2026 | Lorenskog | 0:1 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | 0:3 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 14.09.2025 | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 | 2025 | |||
| 03.05.2025 | 3:3 | 3+ | Norveška 3 | 2025 | |||
| 04.11.2023 | 0:5 | 3+ | Norveška 3 II | 2023 | |||
| 16.04.2023 | 0:2 | 0-2 | Norveška 3 II | 2023 | |||
| 22.10.2022 | 0:4 | 3+ | Norveška 3 II | 2022 | |||
| 26.06.2022 | 2:1 | 3+ | Norveška 3 II | 2022 | |||
| 19.08.2018 | 3:2 | 3+ | Norveška 2 | 2018 | |||
| 01.07.2018 | 3:2 | 3+ | Norveška 2 | 2018 | |||
| 05.11.2017 | 0:2 | 0-2 | Norveška 2 | 2017 | |||
| 02.04.2017 | 2:2 | 3+ | Norveška 2 | 2017 | |||
| 10.07.2016 | 1:3 | 3+ | Norveška 2 | 2016 | |||
| 17.04.2016 | 1:3 | 3+ | Norveška 2 | 2016 | |||
| 13.08.2011 | 2:3 | 3+ | Norveška 3 I | 2011 | |||
| 25.04.2011 | 1:0 | 0-2 | Norveška 3 I | 2011 | |||
| 05.06.2008 | 4:0 | 3+ | Norveška, Kup | 2008 |
| Ulensaker/Kisa | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 5 | 3 | 8 | 23:36 | (-13) | 59 | 1,44 | 2,25 | 3,69 | 4 | 12 | 25:75 |
| Domaćin | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:16 | (-4) | 28 | 1,71 | 2,29 | 4,00 | 1 | 6 | 14:86 |
| Gost | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:20 | (-9) | 31 | 1,22 | 2,22 | 3,44 | 3 | 6 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari