Rezultati po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, Južna Koreja 1 - 1.dio
Ulsan HD - Seul
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Anjang-Gangvon | 3.22 | 3.15 | 2.12 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Gimčeon Sangmu-Gvangju FK | 1.56 | 3.78 | 5.18 | 1.90 | 1.80 | (2) |
| 08.09. (Uto) | 08:30 | Inčeon Junajted-Bučeon 1995 | 1.72 | 3.30 | 4.20 | (1) | ||
| 08.09. (Uto) | 08:30 | Ulsan HD-Seul | 2.95 | 3.10 | 2.18 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ulsan HD
(Ulsan Hjundai Horang-i)
Seul
(Anjang LG Čitah)
- Seul je bez poraza u posljednjih 7 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.dio
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 2.95 | 3.10 | 2.18 | |||
| Prosječne kvote | 2.95 | 3.10 | 2.18 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Seul | 27 | 18 | 5 | 4 | 53 | : | 21 | (+32) | 59 |
| 2 | Jeonbuk Hju. M. | 27 | 11 | 9 | 7 | 34 | : | 23 | (+11) | 42 |
| 3 | Ulsan HD | 27 | 12 | 5 | 10 | 41 | : | 37 | (+4) | 41 |
| 4 | Jeju | 27 | 10 | 9 | 8 | 31 | : | 27 | (+4) | 39 |
| 5 | Gangvon | 25 | 9 | 10 | 6 | 30 | : | 24 | (+6) | 37 |
| 6 | Dedžon | 27 | 9 | 8 | 10 | 40 | : | 32 | (+8) | 35 |
| 7 | Pohang Stilers | 27 | 10 | 5 | 12 | 24 | : | 31 | (-7) | 35 |
| 8 | Inčeon Junajted | 26 | 9 | 7 | 10 | 32 | : | 29 | (+3) | 34 |
| 9 | Anjang | 26 | 8 | 10 | 8 | 33 | : | 39 | (-6) | 34 |
| 10 | Bučeon 1995 | 27 | 7 | 10 | 10 | 28 | : | 34 | (-6) | 31 |
| 11 | Gimčeon Sangmu | 26 | 4 | 15 | 7 | 24 | : | 32 | (-8) | 27 |
| 12 | Gvangju FK | 26 | 1 | 9 | 16 | 16 | : | 57 | (-41) | 12 |
1-2.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
3.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seul | 13 | 8 | 2 | 3 | 22 | : | 10 | 26 | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 | : | 11 | 33 | |
| 2. | Jeonbuk Hju. M. | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 | : | 13 | 23 | 14 | 4 | 7 | 3 | 14 | : | 10 | 19 | |
| 3. | Ulsan HD | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 22 | 19 | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | : | 15 | 22 | |
| 4. | Jeju | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | : | 18 | 22 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | : | 9 | 17 | |
| 5. | Gangvon | 12 | 4 | 6 | 2 | 16 | : | 11 | 18 | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | : | 13 | 19 | |
| 6. | Dedžon | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 15 | 14 | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | : | 17 | 21 | |
| 7. | Pohang Stilers | 11 | 3 | 2 | 6 | 4 | : | 10 | 11 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20 | : | 21 | 24 | |
| 8. | Inčeon Junajted | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 14 | 15 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | : | 15 | 19 | |
| 9. | Anjang | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | : | 23 | 14 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 | : | 16 | 20 | |
| 10. | Bučeon 1995 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 22 | 15 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | : | 12 | 16 | |
| 11. | Gimčeon Sangmu | 12 | 1 | 8 | 3 | 10 | : | 16 | 11 | 14 | 3 | 7 | 4 | 14 | : | 16 | 16 | |
| 12. | Gvangju FK | 14 | 1 | 4 | 9 | 11 | : | 29 | 7 | 12 | 0 | 5 | 7 | 5 | : | 28 | 5 | |
Ulsan HD
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Jeju | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Gimčeon Sangmu | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | Dedžon | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Jeonbuk Hju. M. | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Gangvon | 2:3 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Pohang Stilers | 2:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Anjang | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 29.07.2026 | Ulsan Sitizen | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Seul | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 21.07.2026 | Inčeon Junajted | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 |
Seul
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Inčeon Junajted | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Gvangju FK | 5:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 25.08.2026 | Bučeon 1995 | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Anjang | 7:0 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Dedžon | 4:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Gimčeon Sangmu | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Jeonbuk Hju. M. | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 29.07.2026 | Busan I`Park | 0:2 | 0-2 | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Ulsan HD | 1:3 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.07.2026 | Pohang Stilers | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Ulsan HD | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 84 | 32 | 31 | 21 | 107:100 | (+7) | 207 | 1,27 | 1,19 | 2,46 | 39 | 45 | 46:54 |
| Domaćin | 38 | 18 | 9 | 11 | 53:45 | (+8) | 98 | 1,39 | 1,18 | 2,58 | 14 | 24 | 37:63 |
| Gost | 46 | 14 | 22 | 10 | 54:55 | (-1) | 109 | 1,17 | 1,20 | 2,37 | 25 | 21 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari