Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1
Union Sent Žiloaz - Rasing Genk
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 19:45 | Standard-SK Beveren | 1.77 | 3.88 | 4.18 | 2.30 | 1.60 | (2) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Vasterlo-Sporting Šarlroa | 2.75 | 3.65 | 2.35 | 2.38 | 1.55 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:15 | Heverle Leuven-Mehelen | 2.20 | 3.40 | 3.25 | 2.05 | 1.78 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:45 | RAAL La Luvije-Serkl Briž | 2.65 | 3.35 | 2.60 | 1.90 | 1.88 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:45 | Rojal Antverp-Lomel SK | 1.88 | 3.95 | 3.65 | 2.60 | 1.48 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Klub Briž-Anderleht | 1.55 | 4.60 | 5.00 | 3.00 | 1.38 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Gent-Kortrijk | 1.48 | 4.20 | 6.75 | 2.05 | 1.75 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 17:30 | Union Sent Žiloaz-Rasing Genk | 1.68 | 4.05 | 4.55 | 2.38 | 1.58 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:15 | Sent Truden-Zulte Varegem | 1.78 | 3.90 | 4.10 | 2.38 | 1.55 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Union Sent Žiloaz
Rasing Genk
- Union Sent Žiloaz je bez poraza u posljednjih 10 mečeva u takmičenju Belgija 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.68 | 4.05 | 4.55 | 2.38 | 1.58 | |
| Prosječne kvote | 1.68 | 4.05 | 4.55 | 2.38 | 1.58 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Briž | 10 | 9 | 0 | 1 | 26 | : | 8 | (+18) | 27 |
| 2 | Union Sent Žiloaz | 10 | 8 | 2 | 0 | 29 | : | 7 | (+22) | 26 |
| 3 | Gent | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | : | 6 | (+13) | 25 |
| 4 | Sporting Šarlroa | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | : | 12 | (+9) | 24 |
| 5 | Anderleht | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 19 |
| 6 | Rasing Genk | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 15 |
| 7 | Lomel SK | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 15 |
| 8 | Vasterlo | 10 | 4 | 2 | 4 | 25 | : | 25 | (0) | 14 |
| 9 | Standard | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | : | 16 | (-1) | 12 |
| 10 | Mehelen | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 18 | (-5) | 12 |
| 11 | Zulte Varegem | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 16 | (-4) | 11 |
| 12 | Rojal Antverp | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | : | 22 | (-6) | 10 |
| 13 | SK Beveren | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | : | 20 | (-7) | 10 |
| 14 | Heverle Leuven | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | : | 17 | (-7) | 9 |
| 15 | Sent Truden | 10 | 2 | 2 | 6 | 18 | : | 21 | (-3) | 8 |
| 16 | RAAL La Luvije | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | : | 23 | (-10) | 7 |
| 17 | Serkl Briž | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | : | 22 | (-9) | 6 |
| 18 | Kortrijk | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | : | 22 | (-18) | 4 |
1.mesto u Plej ofu - Liga Šampiona
2.mesto u Plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto u Plej ofu i pobednik Baraža - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u Plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto u Plej ofu i pobednik Baraža - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Briž | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 3 | 15 | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 5 | 12 | |
| 2. | Union Sent Žiloaz | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 11 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | : | 4 | 15 | |
| 3. | Gent | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | |
| 4. | Sporting Šarlroa | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 8 | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 12 | |
| 5. | Anderleht | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | 13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | : | 9 | 6 | |
| 6. | Rasing Genk | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | : | 4 | 13 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 2 | |
| 7. | Lomel SK | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 9 | 8 | |
| 8. | Vasterlo | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | : | 14 | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | : | 11 | 6 | |
| 9. | Standard | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 12 | 4 | |
| 10. | Mehelen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 11 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 5 | |
| 11. | Zulte Varegem | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | 5 | |
| 12. | Rojal Antverp | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 13. | SK Beveren | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | 9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 15 | 1 | |
| 14. | Heverle Leuven | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | |
| 15. | Sent Truden | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 8 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | : | 13 | 4 | |
| 16. | RAAL La Luvije | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | 7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 15 | 0 | |
| 17. | Serkl Briž | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 2 | |
| 18. | Kortrijk | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 11 | 1 | |
Union Sent Žiloaz
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | SK Beveren | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Serkl Briž | 5:2 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Hapoel Ber Ševa | 4:0 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | KFC Nijlen | 3:0 | 3+ | Belgija, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Real Sosijedad | 1:1 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Heverle Leuven | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Rojal Antverp | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Viktorija Plzenj | 3:0 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Lomel SK | 5:0 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Sporting Šarlroa | 3:2 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 |
Rasing Genk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Mehelen | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Standard | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Ekscelzior Virton | 2:0 | 0-2 | Belgija, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Kortrijk | 3:0 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Klub Briž | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Gent | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Anderleht | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | SK Beveren | 4:0 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Rojal Antverp | 4:4 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Vasterlo | 3:2 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 21.09.2025 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2025 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 20.04.2025 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 15.03.2025 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 10.11.2024 | 4:0 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 26.05.2024 | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 01.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 03.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 16.09.2023 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 21.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 14.05.2023 | 3:0 | 3+ | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 12.03.2023 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 11.09.2022 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 23.01.2022 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 12.09.2021 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 19.12.2018 | 2:2 | 3+ | Belgija, Kup | 2018/2019 | |||
| 26.09.2012 | 0:6 | 3+ | Belgija, Kup | 2012/2013 |
| Union Sent Žiloaz | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 10 | 3 | 5 | 27:22 | (+5) | 49 | 1,50 | 1,22 | 2,72 | 7 | 11 | 39:61 |
| Domaćin | 10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | (+3) | 31 | 1,70 | 1,40 | 3,10 | 3 | 7 | 30:70 |
| Gost | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:8 | (+2) | 18 | 1,25 | 1,00 | 2,25 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari