Rezultati po danu
Po takmičenju
Francuska, Francuska 3
Valensijen - Orlean
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11. (Čet) | 19:45 | Valensijen-Orlean | 2.20 | 3.20 | 3.20 | 1.78 | 1.93 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Burž Peron-Le Pui | 3.60 | 3.40 | 2.00 | 1.85 | 1.85 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Kaen-Versaj 78 | 2.40 | 3.55 | 2.65 | 2.20 | 1.60 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Konkarno-Flori Merožes | 2.20 | 3.25 | 3.25 | 1.83 | 1.88 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Obanj-Amijen | 4.10 | 3.40 | 1.85 | 1.80 | 1.90 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Pariz 13-La Roš | 2.80 | 3.20 | 2.50 | 1.75 | 1.98 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Ruan-Bastija | 1.70 | 3.45 | 4.85 | 1.80 | 1.90 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Tionvil Lusitanos-Kan | 4.00 | 3.50 | 1.85 | 1.90 | 1.80 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:45 | Viljefranš-Kvevili | 2.50 | 3.15 | 2.75 | 1.73 | 2.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Valensijen
Orlean
- Valensijen je bez pobjede u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Francuska 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.20 | 3.20 | 3.20 | 1.78 | 1.93 | |
| Prosječne kvote | 2.20 | 3.20 | 3.20 | 1.78 | 1.93 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roš | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | : | 10 | (+8) | 24 |
| 2 | Ruan | 11 | 7 | 2 | 2 | 20 | : | 9 | (+11) | 23 |
| 3 | Versaj 78 | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 | : | 13 | (+6) | 22 |
| 4 | Kaen | 11 | 6 | 1 | 4 | 21 | : | 15 | (+6) | 19 |
| 5 | Kan | 11 | 4 | 6 | 1 | 14 | : | 7 | (+7) | 18 |
| 6 | Amijen | 11 | 4 | 5 | 2 | 14 | : | 5 | (+9) | 17 |
| 7 | Konkarno | 11 | 4 | 5 | 2 | 14 | : | 11 | (+3) | 17 |
| 8 | Le Pui | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | : | 11 | (+3) | 17 |
| 9 | Pariz 13 | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 16 |
| 10 | Flori Merožes | 11 | 4 | 4 | 3 | 17 | : | 13 | (+4) | 16 |
| 11 | Bastija | 11 | 4 | 3 | 4 | 10 | : | 12 | (-2) | 15 |
| 12 | Tionvil Lusitanos | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | : | 17 | (-1) | 13 |
| 13 | Kvevili | 11 | 3 | 4 | 4 | 11 | : | 16 | (-5) | 13 |
| 14 | Orlean | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | : | 15 | (-5) | 10 |
| 15 | Valensijen | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | : | 17 | (-6) | 9 |
| 16 | Viljefranš | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | : | 24 | (-14) | 8 |
| 17 | Obanj | 11 | 2 | 1 | 8 | 6 | : | 17 | (-11) | 7 |
| 18 | Burž Peron | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | : | 18 | (-13) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | La Roš | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | : | 7 | 14 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Ruan | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | : | 2 | 14 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 9 | |
| 3. | Versaj 78 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 10 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 10 | 12 | |
| 4. | Kaen | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 4 | 15 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 11 | 4 | |
| 5. | Kan | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Amijen | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 2 | 10 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | : | 3 | 7 | |
| 7. | Konkarno | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 5 | 6 | |
| 8. | Le Pui | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 9. | Pariz 13 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 14 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | |
| 10. | Flori Merožes | 7 | 2 | 3 | 2 | 12 | : | 9 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | |
| 11. | Bastija | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 10 | |
| 12. | Tionvil Lusitanos | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 12 | 4 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 13. | Kvevili | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | 11 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 10 | 2 | |
| 14. | Orlean | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 8 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 15. | Valensijen | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 1 | |
| 16. | Viljefranš | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | : | 19 | 1 | |
| 17. | Obanj | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | : | 10 | 4 | |
| 18. | Burž Peron | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 9 | 1 | |
Valensijen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Kan | 1:2 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Amijen | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Versaj 78 | 0:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Le Pui | 2:1 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | La Roš | 2:3 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Flori Merožes | 1:2 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Ruan | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Konkarno | 0:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | Pariz 13 | 1:2 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Burž Peron | 2:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 |
Orlean
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Viljefranš | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Kvevili | 2:3 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 01.10.2026 | Bastija | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Kan | 0:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Amijen | 0:2 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Versaj 78 | 0:4 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Le Pui | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | La Roš | 0:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | Flori Merožes | 2:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Ruan | 1:2 | 3+ | Francuska 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | 0:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2025/2026 | |||
| 22.08.2025 | 1:2 | 3+ | Francuska 3 | 2025/2026 | |||
| 24.01.2025 | 1:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2024/2025 | |||
| 09.10.2024 | 1:4 | 3+ | Francuska 3 | 2024/2025 | |||
| 22.11.2019 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2019/2020 | |||
| 15.03.2019 | 1:4 | 3+ | Francuska 2 | 2018/2019 | |||
| 19.10.2018 | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2018/2019 | |||
| 02.03.2018 | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2017/2018 | |||
| 29.09.2017 | 4:3 | 3+ | Francuska 2 | 2017/2018 | |||
| 21.04.2017 | 4:0 | 3+ | Francuska 2 | 2016/2017 | |||
| 25.11.2016 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2016/2017 | |||
| 06.03.2015 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2014/2015 | |||
| 26.09.2014 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2014/2015 |
| Valensijen | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 13 | 7 | 0 | 6 | 18:16 | (+2) | 34 | 1,38 | 1,23 | 2,62 | 8 | 5 | 62:38 |
| Domaćin | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:6 | (+2) | 14 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | 4 | 2 | 67:33 |
| Gost | 7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | (0) | 20 | 1,43 | 1,43 | 2,86 | 4 | 3 | 57:43 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari