Rezultati po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Veres - Kolos Kovalivka
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10. (Pon) | 10:00 | Harkov-Livi Bereg | 1.51 | 3.85 | 5.48 | 1.88 | 1.83 | (2) |
| 23.10. (Pet) | 08:00 | Dinamo Kijev-Kudrivka | 1.23 | 6.20 | 9.60 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 10:30 | Polisia-Obolon | 1.23 | 5.40 | 12.00 | (1) | ||
| 23.10. (Pet) | 10:30 | Veres-Kolos Kovalivka | 3.40 | 3.15 | 2.14 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 08:00 | Livi Bereg-LNZ Čerkasi | 3.90 | 3.45 | 1.87 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 10:30 | Epicentr KP-Harkov | 4.80 | 3.70 | 1.66 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Šahtjor-Zarja | 1.23 | 5.80 | 11.00 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 10:00 | Černomorec Odesa-Karpati | 4.80 | 3.70 | 1.66 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 12:30 | Bukovina-Krivbas | 1.77 | 3.65 | 4.10 | (1) | ||
| 03.04. (Sub) | 13:00 | Livi Bereg-Polisia | 6.00 | 3.75 | 1.44 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Veres
Kolos Kovalivka
- Tim Veres je posljednjih 3 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Ukrajina 1.
- Na utakmicama tima Veres broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Ukrajina 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 3.40 | 3.15 | 2.14 | |||
| Prosječne kvote | 3.40 | 3.15 | 2.14 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šahtjor | 9 | 8 | 0 | 1 | 20 | : | 5 | (+15) | 24 |
| 2 | Polisia | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | : | 8 | (+12) | 22 |
| 3 | Dinamo Kijev | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | (+3) | 16 |
| 4 | Karpati | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | : | 8 | (+9) | 15 |
| 5 | Harkov | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | : | 5 | (+9) | 15 |
| 6 | LNZ Čerkasi | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 14 |
| 7 | Zarja | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 14 |
| 8 | Epicentr KP | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 9 |
| 9 | Veres | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 9 |
| 10 | Kolos Kovalivka | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 8 |
| 11 | Bukovina | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 8 |
| 12 | Livi Bereg | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
| 13 | Obolon | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | : | 12 | (-8) | 7 |
| 14 | Krivbas | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 13 | (-6) | 5 |
| 15 | Černomorec Odesa | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | : | 11 | (-6) | 5 |
| 16 | Kudrivka | 9 | 1 | 2 | 6 | 10 | : | 21 | (-11) | 5 |
Zbog rata u Ukrajini klubovi sa istoka zemlje kao domaćini igraju u drugim gradovima: Šahtjor u Ljvovu (Arena Ljvov), Metalurg Donjeck u Dnjeprodžerzinsku (stadion Stala), Olimpik Donjeck u Kijevu (Stadion Banjikov) i Zarja Lugansk u Čerkasiju (stadion Dnjepar Čerkasija).
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Sevastopolj i Tavrija (klubovi sa Krima) su istupili iz lige za sva vremena i aplicirali za rusku ligu.
Dinamo Kijev - Liga Šampiona
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Dnjepar - Liga Evrope
Zarja i Vorskla - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šahtjor | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 4 | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 12 | |
| 2. | Polisia | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | : | 5 | 15 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Dinamo Kijev | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 4. | Karpati | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 5. | Harkov | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 1 | 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 6. | LNZ Čerkasi | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
| 7. | Zarja | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 9 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 8. | Epicentr KP | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 9. | Veres | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 5 | |
| 10. | Kolos Kovalivka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 4 | |
| 11. | Bukovina | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | 1 | |
| 12. | Livi Bereg | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 13. | Obolon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | : | 12 | 4 | |
| 14. | Krivbas | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 10 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 15. | Černomorec Odesa | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | |
| 16. | Kudrivka | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | |
Veres
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Obolon | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Šahtjor | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Kudrivka | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Karpati | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Zarja | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | LNZ Čerkasi | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Epicentr KP | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Dinamo Kijev | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Harkov | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 24.05.2026 | Metalist 1925 Harkov | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 |
Kolos Kovalivka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Šahtjor | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Epicentr KP | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kudrivka | 3:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Karpati | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Krivbas | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Obolon | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Dinamo Kijev | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Zarja | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 21.05.2026 | Šahtjor | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Obolon | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 20.09.2025 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 02.03.2025 | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2024/2025 | |||
| 26.08.2024 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2024/2025 | |||
| 25.02.2024 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
| 12.08.2023 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
| 08.05.2023 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
| 31.10.2022 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
| 28.11.2021 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
| 24.07.2021 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
| 18.03.2017 | 2:3 | 3+ | Ukrajina 2 | 2016/2017 | |||
| 14.08.2016 | 1:2 | 3+ | Ukrajina 2 | 2016/2017 |
| Veres | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 12 | 2 | 2 | 8 | 6:15 | (-9) | 21 | 0,50 | 1,25 | 1,75 | 9 | 3 | 75:25 |
| Domaćin | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | (-4) | 12 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | 4 | 2 | 67:33 |
| Gost | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | (-5) | 9 | 0,33 | 1,17 | 1,50 | 5 | 1 | 83:17 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari