Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 2
Viktorija Žižkov - Silon Taborsko
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 13:00 | Banjik Ostrava B-Slavija Prag B | 2.03 | 3.65 | 2.90 | 2.60 | 1.40 | (2) |
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Selije i Belo Vlašim-Hanačka Slavija | 1.65 | 3.85 | 4.10 | 2.50 | 1.42 | (2) |
| 16.10. (Pet) | 15:30 | Karvina-Dukla | 1.85 | 3.58 | 3.45 | 2.20 | 1.55 | (2) |
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Opava-Visočina Jihlava | 2.25 | 3.35 | 2.70 | 2.12 | 1.58 | (2) |
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Pribram-Trinec | 1.68 | 3.68 | 4.10 | 2.15 | 1.58 | (2) |
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Prostejov-Viagem Usti nad Labem | 2.95 | 3.45 | 2.05 | 2.20 | 1.55 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 08:15 | Viktorija Žižkov-Silon Taborsko | 2.24 | 3.25 | 2.78 | 1.95 | 1.70 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 13:30 | Kladno-Arsenal Češka Lipa | 1.83 | 3.58 | 3.53 | 2.30 | 1.50 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Viktorija Žižkov
Silon Taborsko
(MAS Taborsko, Spartak MAS Sezimovo Usti)
- Silon Taborsko je bez pobjede u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Češka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.25 | 3.30 | 2.75 | 1.95 | 1.70 | |
| Meridianbet.ba | 2.23 | 3.20 | 2.80 | |||
| Prosječne kvote | 2.24 | 3.25 | 2.78 | 1.95 | 1.70 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Karvina | 10 | 7 | 0 | 3 | 20 | : | 12 | (+8) | 21 |
| 2 | Dukla | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | : | 15 | (+6) | 20 |
| 3 | Viagem Usti nad Labem | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | (+6) | 18 |
| 4 | Pribram | 10 | 4 | 5 | 1 | 18 | : | 15 | (+3) | 17 |
| 5 | Visočina Jihlava | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 17 |
| 6 | Selije i Belo Vlašim | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | (+5) | 15 |
| 7 | Kladno | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | : | 14 | (0) | 13 |
| 8 | Silon Taborsko | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 13 |
| 9 | Viktorija Žižkov | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 17 | (-7) | 13 |
| 10 | Opava | 10 | 3 | 4 | 3 | 16 | : | 17 | (-1) | 13 |
| 11 | Slavija Prag B | 10 | 3 | 4 | 3 | 19 | : | 17 | (+2) | 13 |
| 12 | Banjik Ostrava B | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 | : | 15 | (+2) | 11 |
| 13 | Arsenal Češka Lipa | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | : | 18 | (-7) | 9 |
| 14 | Prostejov | 10 | 1 | 6 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 9 |
| 15 | Trinec | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | : | 18 | (-8) | 7 |
| 16 | Hanačka Slavija | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | : | 22 | (-13) | 6 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Karvina | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 2. | Dukla | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | : | 7 | 15 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 8 | 5 | |
| 3. | Viagem Usti nad Labem | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 10 | |
| 4. | Pribram | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 7 | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | : | 9 | 10 | |
| 5. | Visočina Jihlava | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Selije i Belo Vlašim | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | 10 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 7. | Kladno | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 8. | Silon Taborsko | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 8 | |
| 9. | Viktorija Žižkov | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 12 | 6 | |
| 10. | Opava | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 11. | Slavija Prag B | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 11 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 5 | |
| 12. | Banjik Ostrava B | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 7 | 9 | |
| 13. | Arsenal Češka Lipa | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | |
| 14. | Prostejov | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | |
| 15. | Trinec | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 11 | 2 | |
| 16. | Hanačka Slavija | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 10 | 1 | |
Viktorija Žižkov
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Arsenal Češka Lipa | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Trinec | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Slavija Prag B | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Sparta Prag | 0:5 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Pribram | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kladno | 0:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Karvina | 0:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Banjik Ostrava B | 1:4 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Selije i Belo Vlašim | 1:4 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Prostejov | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 |
Silon Taborsko
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Karvina | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Selije i Belo Vlašim | 1:4 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Teplice | 0:5 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Kladno | 3:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Prostejov | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Viagem Usti nad Labem | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Visočina Jihlava | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Opava | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Banjik Ostrava B | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Dukla | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2025/2026 | |||
| 04.10.2025 | 1:6 | 3+ | Češka 2 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2025 | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2024/2025 | |||
| 18.08.2024 | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2024/2025 | |||
| 17.04.2024 | 0:5 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
| 17.09.2023 | 4:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
| 11.05.2022 | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2021/2022 | |||
| 21.11.2021 | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2021/2022 | |||
| 30.05.2021 | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2020/2021 | |||
| 23.08.2020 | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2020/2021 | |||
| 21.04.2019 | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2018/2019 | |||
| 30.09.2018 | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2018/2019 | |||
| 16.05.2018 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2017/2018 | |||
| 05.11.2017 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2017/2018 | |||
| 28.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2016/2017 | |||
| 07.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2016/2017 | |||
| 24.05.2015 | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2014/2015 | |||
| 15.11.2014 | 4:0 | 3+ | Češka 2 | 2014/2015 | |||
| 31.05.2014 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2013/2014 | |||
| 09.11.2013 | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2013/2014 | |||
| 25.05.2013 | 1:3 | 3+ | Češka 2 | 2012/2013 | |||
| 11.11.2012 | 5:1 | 3+ | Češka 2 | 2012/2013 | |||
| 23.04.2011 | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2010/2011 | |||
| 18.09.2010 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2010/2011 |
| Viktorija Žižkov | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 24 | 11 | 3 | 10 | 37:35 | (+2) | 72 | 1,54 | 1,46 | 3,00 | 12 | 12 | 50:50 |
| Domaćin | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:11 | (+14) | 36 | 2,08 | 0,92 | 3,00 | 6 | 6 | 50:50 |
| Gost | 12 | 3 | 1 | 8 | 12:24 | (-12) | 36 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 6 | 6 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari