Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 3 1.deo
Vitoria Sernaše - Atletiko Lisabon
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Louletano-Sporting Kovilja | 2.00 | 3.10 | 3.75 | 1.58 | 2.20 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Varzim-Fafe | 2.60 | 3.10 | 2.65 | 1.70 | 2.05 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Vitoria Sernaše-Atletiko Lisabon | 3.50 | 3.10 | 2.10 | 1.63 | 2.15 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 20:00 | Pasoš Fereira-Trofense | 1.78 | 3.25 | 4.55 | 1.65 | 2.12 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vitoria Sernaše
Atletiko Lisabon
- Tim Vitoria Sernaše je posljednjih 6 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Portugalija 3 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Atletiko Lisabon je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 3 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.50 | 3.10 | 2.10 | 1.63 | 2.15 | |
| Prosječne kvote | 3.50 | 3.10 | 2.10 | 1.63 | 2.15 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paredeš | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | : | 9 | (+11) | 22 |
| 2 | Leka | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | : | 9 | (+2) | 14 |
| 3 | Marko | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 14 |
| 4 | Fafe | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | : | 7 | (+6) | 13 |
| 5 | Vitoria Gimaraeš B | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | : | 10 | (+2) | 12 |
| 6 | Vianense | 9 | 2 | 5 | 2 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 7 | Sao Žoao Ver | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 9 |
| 8 | Varzim | 8 | 3 | 0 | 5 | 11 | : | 13 | (-2) | 9 |
| 9 | Pasoš Fereira | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 13 | (-5) | 8 |
| 10 | Trofense | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | (-11) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Paredeš | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Leka | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 3. | Marko | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 4. | Fafe | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 5. | Vitoria Gimaraeš B | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | |
| 6. | Vianense | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | |
| 7. | Sao Žoao Ver | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 8. | Varzim | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 6 | |
| 9. | Pasoš Fereira | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 10. | Trofense | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 7 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 8 | 2 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Os Belenenses | 9 | 6 | 3 | 0 | 18 | : | 6 | (+12) | 21 |
| 2 | Atletiko Lisabon | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | : | 7 | (+10) | 17 |
| 3 | Oliveirense | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | : | 11 | (0) | 13 |
| 4 | Uniao Santarem | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 13 |
| 5 | Mafra | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | : | 13 | (+4) | 12 |
| 6 | Kaldas | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 11 |
| 7 | Louletano | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | : | 12 | (-2) | 8 |
| 8 | Vitoria Sernaše | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | : | 15 | (-9) | 7 |
| 9 | Sporting Kovilja | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 7 |
| 10 | Luzitano Evora | 9 | 1 | 4 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Os Belenenses | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 1 | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Atletiko Lisabon | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Oliveirense | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | 6 | |
| 4. | Uniao Santarem | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 5. | Mafra | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 2 | |
| 6. | Kaldas | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Louletano | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 8. | Vitoria Sernaše | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 12 | 3 | |
| 9. | Sporting Kovilja | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 10. | Luzitano Evora | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 4 | 2 | |
Vitoria Sernaše
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Luzitano Evora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Uniao Santarem | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Brito | 1:0 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Louletano | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Kaldas | 0:2 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Os Belenenses | 1:3 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Oliveirense | 2:3 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Sporting Kovilja | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Mafra | 0:5 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 10.04.2021 | Mortagva | 2:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 |
Atletiko Lisabon
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Uniao Santarem | 3:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Louletano | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Vizela | 1:0 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Kaldas | 4:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Os Belenenses | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Oliveirense | 3:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Sporting Kovilja | 3:0 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Mafra | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Luzitano Evora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Luzitano Evora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari