Rezultati po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 2
Ksamaks - Iverdon Sport
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:15 | Vil 1900-Arau | 3.38 | 3.60 | 1.88 | 2.25 | 1.55 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Ksamaks-Iverdon Sport | 2.65 | 3.78 | 2.18 | 2.90 | 1.35 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Nion-Vintertur | 3.95 | 4.15 | 1.65 | 2.90 | 1.36 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Rapersvil-Jona-Krins | 2.45 | 3.65 | 2.40 | 2.65 | 1.42 | (2) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Stad Lozana Ouši-Etoal Karuž | 1.58 | 4.28 | 4.25 | 2.90 | 1.36 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ksamaks
Iverdon Sport
- Tim Ksamaks je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Švajcarska 2.
- Na utakmicama tima Iverdon Sport broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Švajcarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.70 | 3.85 | 2.20 | 2.90 | 1.35 | |
| Meridianbet.ba | 2.60 | 3.70 | 2.16 | |||
| Prosječne kvote | 2.65 | 3.78 | 2.18 | 2.90 | 1.35 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stad Lozana Ouši | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 11 |
| 2 | Krins | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | (+4) | 9 |
| 3 | Iverdon Sport | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 4 | Ksamaks | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 5 | Vintertur | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 8 |
| 6 | Etoal Karuž | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 8 |
| 7 | Arau | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 7 |
| 8 | Vil 1900 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 14 | (-7) | 4 |
| 9 | Rapersvil-Jona | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | (-5) | 3 |
| 10 | Nion | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stad Lozana Ouši | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 2. | Krins | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 3. | Iverdon Sport | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 4. | Ksamaks | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Vintertur | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 6. | Etoal Karuž | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 7. | Arau | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 8. | Vil 1900 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 9. | Rapersvil-Jona | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 10. | Nion | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
Ksamaks
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Arau | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Stad Lozana Ouši | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Etoal Karuž | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Vil 1900 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Krins | 3:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Stad Lozana Ouši | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Etoal Karuž | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Rapersvil-Jona | 3:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Arau | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Belincona | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 |
Iverdon Sport
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Vil 1900 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Arau | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Krins | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Etoal Karuž | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Vintertur | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Arau | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Rapersvil-Jona | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Vil 1900 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Etoal Karuž | 3:5 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Stad Lozana Ouši | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.02.2026 | 1:2 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2025/2026 | |||
| 25.01.2026 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.11.2025 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 31.08.2025 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2023 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 12.03.2023 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 25.11.2022 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 05.08.2022 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 10.05.2022 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 12.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 26.11.2021 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 21.08.2021 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 18.08.2019 | 2:1 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2019/2020 | |||
| 19.08.2018 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2018/2019 | |||
| 28.06.2009 | 2:0 | 0-2 | Prijateljski | 2009 | |||
| 12.05.2007 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2006/2007 | |||
| 18.11.2006 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2006/2007 | |||
| 06.04.2006 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 02.04.2006 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 16.10.2005 | 1:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 30.07.2005 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 27.05.2001 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 | |||
| 25.02.2001 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 | |||
| 21.10.2000 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 | |||
| 29.07.2000 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2000/2001 |
| Ksamaks | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 8 | 7 | 11 | 37:42 | (-5) | 79 | 1,42 | 1,62 | 3,04 | 9 | 17 | 35:65 |
| Domaćin | 13 | 5 | 4 | 4 | 23:16 | (+7) | 39 | 1,77 | 1,23 | 3,00 | 5 | 8 | 38:62 |
| Gost | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | (-12) | 40 | 1,08 | 2,00 | 3,08 | 4 | 9 | 31:69 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari