Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Zlin - Slovačko
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Hradec Kralove-Sigma Olomouc | 2.35 | 3.30 | 2.90 | 1.90 | 1.80 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Slovan Liberec-Bohemijans 1905 | 1.53 | 3.90 | 6.00 | 1.88 | 1.83 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Zlin-Slovačko | 2.55 | 3.25 | 2.65 | 1.80 | 1.90 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Zbrojovka Brno-Banjik Ostrava | 2.00 | 3.45 | 3.50 | 1.95 | 1.78 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:00 | Teplice-Pardubice | 2.50 | 3.35 | 2.65 | 1.98 | 1.75 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Jablonec-Mlada Boleslav | 1.88 | 3.65 | 3.70 | 2.10 | 1.65 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Slavija Prag-Artis Brno | 1.16 | 7.00 | 14.00 | 3.00 | 1.33 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 17:00 | Viktorija Plzenj-Sparta Prag | 2.40 | 3.60 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Zlin
(Triniti Žlin, Fastav Žlin, Svit Žlin, Teskoma Zlin)
Slovačko
(Sinot)
- Tim Slovačko je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Češka 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Slovačko je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Češka 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.55 | 3.25 | 2.65 | 1.80 | 1.90 | |
| Prosječne kvote | 2.55 | 3.25 | 2.65 | 1.80 | 1.90 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavija Prag | 13 | 9 | 4 | 0 | 32 | : | 7 | (+25) | 31 |
| 2 | Mlada Boleslav | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | : | 15 | (+7) | 24 |
| 3 | Sigma Olomouc | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | : | 15 | (+7) | 24 |
| 4 | Sparta Prag | 13 | 7 | 2 | 4 | 25 | : | 13 | (+12) | 23 |
| 5 | Slovan Liberec | 12 | 7 | 2 | 3 | 15 | : | 8 | (+7) | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | : | 18 | (+3) | 21 |
| 7 | Jablonec | 13 | 6 | 2 | 5 | 16 | : | 18 | (-2) | 20 |
| 8 | Bohemijans 1905 | 13 | 5 | 5 | 3 | 15 | : | 14 | (+1) | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 13 | 6 | 2 | 5 | 16 | : | 19 | (-3) | 20 |
| 10 | Viktorija Plzenj | 13 | 5 | 4 | 4 | 28 | : | 21 | (+7) | 19 |
| 11 | Hradec Kralove | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 | : | 18 | (-6) | 15 |
| 12 | Pardubice | 13 | 4 | 2 | 7 | 15 | : | 19 | (-4) | 14 |
| 13 | Banjik Ostrava | 12 | 3 | 2 | 7 | 7 | : | 22 | (-15) | 11 |
| 14 | Artis Brno | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 | : | 24 | (-10) | 10 |
| 15 | Slovačko | 13 | 1 | 4 | 8 | 12 | : | 26 | (-14) | 7 |
| 16 | Zlin | 13 | 0 | 3 | 10 | 11 | : | 26 | (-15) | 3 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slavija Prag | 7 | 4 | 3 | 0 | 16 | : | 6 | 15 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 1 | 16 | |
| 2. | Mlada Boleslav | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | : | 2 | 18 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 13 | 6 | |
| 3. | Sigma Olomouc | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 9 | 11 | |
| 4. | Sparta Prag | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | : | 6 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 7 | 8 | |
| 5. | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 7 | 7 | 5 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | 16 | |
| 6. | Teplice | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 11 | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 7 | 12 | |
| 7. | Jablonec | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 12 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 10 | |
| 8. | Bohemijans 1905 | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | : | 1 | 12 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 8 | |
| 9. | Zbrojovka Brno | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 7 | |
| 10. | Viktorija Plzenj | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 12 | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | : | 9 | 11 | |
| 11. | Hradec Kralove | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 11 | 10 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | |
| 12. | Pardubice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 7 | |
| 13. | Banjik Ostrava | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 12 | 4 | |
| 14. | Artis Brno | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 | : | 17 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 15. | Slovačko | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 16 | 4 | |
| 16. | Zlin | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 11 | 1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | : | 15 | 2 | |
Zlin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Artis Brno | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Sigma Olomouc | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Pardubice | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Slavija Prag | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Jablonec | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Havirov | 4:0 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Hradec Kralove | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Teplice | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Zbrojovka Brno | 2:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Slovan Liberec | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 |
Slovačko
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Teplice | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Pardubice | 1:4 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Sparta Prag | 1:5 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Zbrojovka Brno | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Slovan Liberec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Banjik Ostrava | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Neratovice-Biškovice | 4:0 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Bohemijans 1905 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Pardubice | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Viktorija Plzenj | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 23.11.2025 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 26.07.2025 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 18.02.2024 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 02.09.2023 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 19.03.2023 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 02.10.2022 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 19.02.2022 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 18.09.2021 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 29.05.2021 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 22.08.2020 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 30.11.2019 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 03.08.2019 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 09.02.2019 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 27.08.2018 | 4:0 | 3+ | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 19.05.2018 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 27.11.2017 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 11.03.2017 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 09.09.2016 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 30.04.2016 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 07.11.2015 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 06.09.2014 | 0:4 | 3+ | Češka, Kup | 2014/2015 | |||
| 13.01.2010 | 3:2 | 3+ | Prijateljski | 2010 | |||
| 02.12.2006 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 29.07.2006 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 18.02.2006 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 22.08.2005 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 30.04.2005 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
| 30.10.2004 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2004/2005 | |||
| 06.03.2004 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 23.08.2003 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 04.05.2003 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2002/2003 | |||
| 20.10.2002 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2002/2003 |
| Zlin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 33 | 13 | 6 | 14 | 37:43 | (-6) | 80 | 1,12 | 1,30 | 2,42 | 17 | 16 | 52:48 |
| Domaćin | 17 | 10 | 2 | 5 | 23:18 | (+5) | 41 | 1,35 | 1,06 | 2,41 | 8 | 9 | 47:53 |
| Gost | 16 | 3 | 4 | 9 | 14:25 | (-11) | 39 | 0,88 | 1,56 | 2,44 | 9 | 7 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari