Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Superliga Quilmes Clasica

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Ned) 14:00 Njuels Old Bojs-Aldosivi 1.57 3.56 6.51 1.55 2.34 (4)
22.09. (Ned) 16:15 Godoj Kruz-Banfild 3.43 3.05 2.19 1.54 2.38 (4)
22.09. (Ned) 18:30 Lanus-Kolon 1.54 3.63 6.84 1.55 2.37 (4)
22.09. (Ned) 20:45 Rasing Klub-Arsenal Sarandi 1.68 3.51 5.39 1.67 2.12 (4)
22.09. (Ned) 23:00 River Plata-Velez Sarsfild 1.56 3.71 6.18 1.72 2.05 (4)
24.09. (Uto) 00:00 Taljeres-Himnazia La Plata 1.95 3.10 4.23 1.45 2.68 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 7 5 2 0 8 : 0 (+8) 17
2 Arg. Juniors 7 4 3 0 9 : 4 (+5) 15
3 Taljeres 6 4 1 1 6 : 3 (+3) 13
4 San Lorenco 7 4 1 2 11 : 9 (+2) 13
5 Arsenal Sarandi 6 4 0 2 10 : 4 (+6) 12
6 River Plata 6 3 2 1 14 : 3 (+11) 11
7 Rozario Sentral 7 2 5 0 8 : 6 (+2) 11
8 Lanus 6 3 2 1 9 : 8 (+1) 11
9 Patronato 7 3 2 2 6 : 6 (0) 11
10 Njuels Old Bojs 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 10
11 Velez Sarsfild 6 3 1 2 8 : 7 (+1) 10
12 Independiente 6 3 1 2 6 : 6 (0) 10
13 Estudijantes LP 7 3 0 4 6 : 5 (+1) 9
14 Rasing Klub 6 2 3 1 8 : 10 (-2) 9
15 Hurakan B.Aires 7 2 2 3 5 : 10 (-5) 8
16 Kolon 6 2 1 3 5 : 8 (-3) 7
17 Defensa Husticia 7 2 1 4 4 : 8 (-4) 7
18 Atletiko Tukuman 7 2 0 5 3 : 8 (-5) 6
19 Aldosivi 6 1 2 3 5 : 6 (-1) 5
20 Sentral Kordoba SdE 7 1 2 4 4 : 9 (-5) 5
21 Union Santa Fe 7 1 2 4 5 : 11 (-6) 5
22 Banfild 6 1 1 4 3 : 6 (-3) 4
23 Godoj Kruz 6 1 0 5 5 : 11 (-6) 3
24 Himnazia La Plata 6 0 1 5 3 : 8 (-5) 1
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 3 2 1 0 3 : 0 7 4 3 1 0 5 : 0 10
2. Arg. Juniors 4 3 1 0 8 : 4 10 3 1 2 0 1 : 0 5
3. Taljeres 3 2 1 0 4 : 2 7 3 2 0 1 2 : 1 6
4. San Lorenco 4 2 1 1 7 : 7 7 3 2 0 1 4 : 2 6
5. Arsenal Sarandi 3 2 0 1 5 : 3 6 3 2 0 1 5 : 1 6
6. River Plata 3 1 1 1 3 : 1 4 3 2 1 0 11 : 2 7
7. Rozario Sentral 3 1 2 0 3 : 2 5 4 1 3 0 5 : 4 6
8. Lanus 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 4 : 6 4
9. Patronato 3 2 0 1 3 : 3 6 4 1 2 1 3 : 3 5
10. Njuels Old Bojs 3 3 0 0 8 : 1 9 2 0 1 1 2 : 4 1
11. Velez Sarsfild 3 2 1 0 6 : 3 7 3 1 0 2 2 : 4 3
12. Independiente 2 1 1 0 4 : 2 4 4 2 0 2 2 : 4 6
13. Estudijantes LP 4 3 0 1 5 : 1 9 3 0 0 3 1 : 4 0
14. Rasing Klub 3 1 1 1 4 : 7 4 3 1 2 0 4 : 3 5
15. Hurakan B.Aires 3 1 1 1 2 : 4 4 4 1 1 2 3 : 6 4
16. Kolon 4 2 1 1 5 : 4 7 2 0 0 2 0 : 4 0
17. Defensa Husticia 4 0 1 3 0 : 5 1 3 2 0 1 4 : 3 6
18. Atletiko Tukuman 4 2 0 2 3 : 3 6 3 0 0 3 0 : 5 0
19. Aldosivi 3 1 2 0 4 : 1 5 3 0 0 3 1 : 5 0
20. Sentral Kordoba SdE 3 1 1 1 2 : 2 4 4 0 1 3 2 : 7 1
21. Union Santa Fe 3 1 1 1 3 : 3 4 4 0 1 3 2 : 8 1
22. Banfild 3 1 0 2 1 : 2 3 3 0 1 2 2 : 4 1
23. Godoj Kruz 3 1 0 2 2 : 4 3 3 0 0 3 3 : 7 0
24. Himnazia La Plata 3 0 0 3 1 : 4 0 3 0 1 2 2 : 4 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno