Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
04.02. (Sub) 20:00 Arsenal Sarandi-Estudijantes LP 3.43 3.05 2.25 1.53 2.44 (4)
04.02. (Sub) 20:00 Sarmiento-Barakas Sentral 1.95 3.21 4.01 1.55 2.36 (4)
04.02. (Sub) 22:15 Belgrano-River Plata 4.39 3.40 1.86 1.69 2.10 (4)
05.02. (Ned) 00:30 Arg. Juniors-Rasing Klub 2.59 3.03 2.88 1.56 2.34 (4)
05.02. (Ned) 00:30 Lanus-San Lorenco 2.90 2.66 2.93 1.36 3.03 (4)
05.02. (Ned) 20:00 Independiente-Platense 1.98 3.07 4.25 1.43 2.71 (4)
05.02. (Ned) 22:15 Boka Juniors-Sentral Kordoba SdE 1.55 3.78 6.43 1.67 2.12 (4)
06.02. (Pon) 00:30 Atletiko Tukuman-Taljeres 2.35 3.01 3.28 1.49 2.48 (4)
06.02. (Pon) 00:30 Godoj Kruz-Kolon 2.05 3.34 3.64 1.74 2.01 (4)
06.02. (Pon) 00:30 Union Santa Fe-Instituto 2.32 3.00 3.36 1.50 2.46 (4)
06.02. (Pon) 23:00 Himnazia La Plata-Defensa Husticia 2.40 3.07 3.10 1.56 2.31 (4)
07.02. (Uto) 00:30 Hurakan B.Aires-Banfild 1.78 3.36 4.89 1.53 2.39 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tigre 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Njuels Old Bojs 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Rozario Sentral 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
4 Hurakan B.Aires 1 1 0 0 4 : 2 (+2) 3
5 River Plata 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
6 Velez Sarsfild 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
7 Lanus 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
8 Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
9 Godoj Kruz 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
10 Independiente 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
11 San Lorenco 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
12 Platense 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
13 Banfild 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
14 Belgrano 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
15 Instituto 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
16 Rasing Klub 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
17 Sarmiento 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
18 Union Santa Fe 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
19 Kolon 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
20 Estudijantes LP 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
21 Arg. Juniors 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
22 Arsenal Sarandi 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
23 Atletiko Tukuman 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
24 Barakas Sentral 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
25 Taljeres 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
26 Defensa Husticia 1 0 0 1 2 : 4 (-2) 0
27 Himnazia La Plata 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
28 Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tigre 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Njuels Old Bojs 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Rozario Sentral 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
4. Hurakan B.Aires 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 2 3
5. River Plata 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
6. Velez Sarsfild 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Lanus 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
8. Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Godoj Kruz 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Independiente 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
11. San Lorenco 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Platense 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Banfild 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Belgrano 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
15. Instituto 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Rasing Klub 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Sarmiento 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
18. Union Santa Fe 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
19. Kolon 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
20. Estudijantes LP 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
21. Arg. Juniors 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
22. Arsenal Sarandi 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
23. Atletiko Tukuman 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
24. Barakas Sentral 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
25. Taljeres 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
26. Defensa Husticia 1 0 0 1 2 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0
27. Himnazia La Plata 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0
28. Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno