Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.04. (Sri) 19:40 Almirante Braun-Estudijantes Rio Kuarto 2.32 2.85 3.25 1.40 2.72 (4)
20.04. (Sub) 00:00 San Martin Tuk.-Điljermo Braun 1.57 3.38 6.30 1.44 2.59 (3)
20.04. (Sub) 17:00 KA Atlanta-Almagro 2.14 2.86 3.65 1.41 2.70 (3)
20.04. (Sub) 18:00 Estudijantes Kaseros-Ol Bojs 2.10 2.87 3.73 1.39 2.79 (3)
20.04. (Sub) 18:30 Atletiko San Miguel-Rasing Kordoba 2.20 2.81 3.56 1.38 2.83 (3)
20.04. (Sub) 18:30 Defensores Unidos-Defensores Belgrano 2.82 2.83 2.60 1.41 2.66 (3)
20.04. (Sub) 18:30 Taljeres Remedios-Tristan Suarez 2.04 3.04 3.66 1.54 2.32 (3)
20.04. (Sub) 22:00 Kilmes-Patronato 1.65 3.35 5.35 1.48 2.47 (3)
20.04. (Sub) 22:00 Kolon-Temperlej 1.68 3.36 5.08 1.51 2.39 (3)
21.04. (Ned) 18:00 Arsenal Sarandi-San Martin SH 2.39 2.81 3.13 1.39 2.74 (3)
21.04. (Ned) 18:30 Čakarita Juniors-Agropekuario 2.07 3.01 3.58 1.53 2.34 (3)
21.04. (Ned) 19:00 Aldosivi-Nueva Čikago 2.15 2.91 3.52 1.44 2.59 (3)
21.04. (Ned) 19:00 Atletiko Mitre-Himnazia E. Mendoza 2.24 2.84 3.43 1.39 2.76 (3)
21.04. (Ned) 19:00 Deportivo Madrin-Čako For Ever 1.93 2.95 4.28 1.36 2.87 (3)
21.04. (Ned) 19:00 Himnazia Tiro-Himnazia Huhuj 1.84 3.03 4.55 1.44 2.59 (3)
21.04. (Ned) 20:00 Atletiko Rafaela-San Telmo 2.28 2.90 3.23 1.47 2.51 (3)
21.04. (Ned) 21:00 Estudijantes Rio Kuarto-Deportivo Moron 2.31 2.82 3.29 1.44 2.60 (3)
22.04. (Pon) 18:00 Almirante Braun-Braun 2.34 2.74 3.31 1.35 2.96 (3)
22.04. (Pon) 18:00 Deportivo Maipu-Atletiko Guemes 1.97 2.98 4.00 1.42 2.67 (3)
23.04. (Uto) 22:00 Fero Karil Oeste-KA Alvarado 1.88 2.98 4.38 1.44 2.57 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kilmes (-3) 11 7 4 0 14 : 3 (+11) 22
2 San Martin Tuk. 11 6 2 3 13 : 5 (+8) 20
3 Agropekuario 11 4 5 2 17 : 11 (+6) 17
4 Ol Bojs 11 4 5 2 8 : 6 (+2) 17
5 San Martin SH 11 4 5 2 10 : 9 (+1) 17
6 Estudijantes Kaseros 11 4 5 2 7 : 6 (+1) 17
7 Arsenal Sarandi 11 4 4 3 10 : 9 (+1) 16
8 Čakarita Juniors 11 4 3 4 12 : 11 (+1) 15
9 Rasing Kordoba 11 3 5 3 9 : 9 (0) 14
10 Himnazia Huhuj 11 4 2 5 9 : 10 (-1) 14
11 Atletiko San Miguel 10 2 7 1 8 : 7 (+1) 13
12 KA Alvarado 11 3 4 4 8 : 9 (-1) 13
13 Deportivo Maipu 11 4 1 6 9 : 15 (-6) 13
14 Fero Karil Oeste 11 2 5 4 13 : 16 (-3) 11
15 Atletiko Guemes 11 1 7 3 6 : 9 (-3) 10
16 Tristan Suarez 11 2 4 5 13 : 17 (-4) 10
17 Điljermo Braun 11 2 4 5 9 : 14 (-5) 10
18 Taljeres Remedios 11 2 4 5 7 : 13 (-6) 10
19 Patronato 10 2 4 4 6 : 12 (-6) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kilmes (-3) 6 4 2 0 5 : 0 14 5 3 2 0 9 : 3 11
2. San Martin Tuk. 6 4 1 1 8 : 2 13 5 2 1 2 5 : 3 7
3. Agropekuario 6 1 3 2 5 : 6 6 5 3 2 0 12 : 5 11
4. Ol Bojs 6 3 3 0 5 : 2 12 5 1 2 2 3 : 4 5
5. San Martin SH 6 3 2 1 6 : 6 11 5 1 3 1 4 : 3 6
6. Estudijantes Kaseros 6 3 2 1 6 : 4 11 5 1 3 1 1 : 2 6
7. Arsenal Sarandi 6 4 2 0 9 : 3 14 5 0 2 3 1 : 6 2
8. Čakarita Juniors 6 2 2 2 6 : 7 8 5 2 1 2 6 : 4 7
9. Rasing Kordoba 5 2 2 1 6 : 5 8 6 1 3 2 3 : 4 6
10. Himnazia Huhuj 5 3 1 1 4 : 2 10 6 1 1 4 5 : 8 4
11. Atletiko San Miguel 5 2 3 0 6 : 4 9 5 0 4 1 2 : 3 4
12. KA Alvarado 5 3 1 1 5 : 2 10 6 0 3 3 3 : 7 3
13. Deportivo Maipu 5 2 0 3 3 : 6 6 6 2 1 3 6 : 9 7
14. Fero Karil Oeste 5 0 3 2 5 : 8 3 6 2 2 2 8 : 8 8
15. Atletiko Guemes 5 1 3 1 5 : 5 6 6 0 4 2 1 : 4 4
16. Tristan Suarez 5 1 2 2 6 : 8 5 6 1 2 3 7 : 9 5
17. Điljermo Braun 6 1 4 1 5 : 7 7 5 1 0 4 4 : 7 3
18. Taljeres Remedios 6 1 2 3 4 : 9 5 5 1 2 2 3 : 4 5
19. Patronato 4 1 2 1 3 : 3 5 6 1 2 3 3 : 9 5

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolon 11 7 3 1 18 : 9 (+9) 24
2 San Telmo 11 6 4 1 15 : 5 (+10) 22
3 Defensores Belgrano 11 6 2 3 16 : 8 (+8) 20
4 Aldosivi 11 5 5 1 13 : 7 (+6) 20
5 Himnazia Tiro 11 4 6 1 10 : 6 (+4) 18
6 Nueva Čikago 11 5 2 4 10 : 5 (+5) 17
7 Temperlej 11 3 6 2 12 : 11 (+1) 15
8 Atletiko Mitre 11 3 5 3 6 : 6 (0) 14
9 Deportivo Moron 11 4 2 5 13 : 14 (-1) 14
10 Defensores Unidos 11 3 4 4 9 : 10 (-1) 13
11 Himnazia E. Mendoza 11 3 4 4 13 : 16 (-3) 13
12 KA Atlanta 11 3 4 4 8 : 13 (-5) 13
13 Čako For Ever 11 3 3 5 10 : 11 (-1) 12
14 Deportivo Madrin 11 3 3 5 7 : 9 (-2) 12
15 Estudijantes Rio Kuarto 10 2 5 3 7 : 8 (-1) 11
16 Almagro 11 2 5 4 7 : 14 (-7) 11
17 Atletiko Rafaela 11 2 3 6 7 : 11 (-4) 9
18 Almirante Braun 10 1 5 4 6 : 8 (-2) 8
19 Braun 11 0 5 6 5 : 18 (-13) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolon 6 5 1 0 12 : 4 16 5 2 2 1 6 : 5 8
2. San Telmo 5 4 1 0 11 : 2 13 6 2 3 1 4 : 3 9
3. Defensores Belgrano 5 1 2 2 3 : 4 5 6 5 0 1 13 : 4 15
4. Aldosivi 6 1 4 1 4 : 4 7 5 4 1 0 9 : 3 13
5. Himnazia Tiro 6 4 2 0 6 : 1 14 5 0 4 1 4 : 5 4
6. Nueva Čikago 6 5 0 1 9 : 1 15 5 0 2 3 1 : 4 2
7. Temperlej 5 1 4 0 7 : 4 7 6 2 2 2 5 : 7 8
8. Atletiko Mitre 6 3 2 1 6 : 3 11 5 0 3 2 0 : 3 3
9. Deportivo Moron 6 2 1 3 7 : 8 7 5 2 1 2 6 : 6 7
10. Defensores Unidos 5 3 2 0 7 : 2 11 6 0 2 4 2 : 8 2
11. Himnazia E. Mendoza 6 3 1 2 9 : 7 10 5 0 3 2 4 : 9 3
12. KA Atlanta 5 0 3 2 1 : 5 3 6 3 1 2 7 : 8 10
13. Čako For Ever 5 3 1 1 9 : 3 10 6 0 2 4 1 : 8 2
14. Deportivo Madrin 5 1 2 2 2 : 3 5 6 2 1 3 5 : 6 7
15. Estudijantes Rio Kuarto 6 1 3 2 4 : 5 6 4 1 2 1 3 : 3 5
16. Almagro 5 2 3 0 4 : 2 9 6 0 2 4 3 : 12 2
17. Atletiko Rafaela 5 1 2 2 5 : 4 5 6 1 1 4 2 : 7 4
18. Almirante Braun 5 1 2 2 4 : 4 5 5 0 3 2 2 : 4 3
19. Braun 5 0 2 3 4 : 9 2 6 0 3 3 1 : 9 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno